Letnia Akademia Młodych Orłów

Już we wtorek o godzinie 12:00 reprezentacja Polski do lat 14 zmierzy się w towarzyskim meczu z rówieśnikami ze Słowacji. – Przede wszystkim to świetna okazja do rozegrania fajnego spotkania. Będę również bogatszy w nowe doświadczenia. Bardzo lubię pracować z młodymi piłkarzami, bo widzę jak szybko robią postępy i jak bardzo angażują się w to, co robią. – powiedział w rozmowie z Łączy Nas Piłka Robert Wójcik, selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Polski.

Letnia Akademia Młodych Orłów

Trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski podczas Letniej Akademii Młodych Orłów obserwowali 80. najlepszych młodych adeptów futbolu z rocznika 2002 z całej Polski. Dzięki zgrupowaniu szkoleniowcy wybrali 18. zawodników, którzy będą reprezentowali nasz kraj w towarzyskim spotkaniu międzynarodowym ze Słowacją. Mecz został zaplanowany na 17. listopada na godzinę 12:00 na stadionie we Wrocławiu przy ulicy Oporowskiej 62. Patronat nad całym wydarzeniem objął prezydent miasta Wrocław - Rafał Dutkiewicz. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Letnia Akademia Młodych Orłów

Podczas Letniej Akademii Młodych orłów trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski mieli okazję poznać oraz obserwować 80. najlepszych zawodników do lat 14 (rocznik 2002) z całej Polski. Dzięki temu zgrupowaniu szkoleniowcy wyłonili 18. zawodników, którzy będą reprezentowali nasz kraj w międzynarodowym spotkaniu towarzyskim ze Słowacją. Spotkanie zostało zaplanowane na 17. listopada na godzinę 12:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Oporowskiej 62 we Wrocławiu. Wejście na mecz jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Letnia Akademia Młodych Orłów

Od zeszłego roku Józef Młynarczyk prowadzi zajęcia bramkarskie w trakcie Letniej Akademii Młodych Orłów. Jak się okazało w trakcie treningów w Gniewinie odkrył nową pasję, ale też... talent.  - Dostałem zaproszenie na LAMO i jechałem trochę niepewny. [...] Co ja mam tym dzieciom powiedzieć ? Jak z nimi rozmawiać? Okazało się, że już po pierwszych zajęciach zaczęło mi się to wszystko bardzo podobać - opowiada w specjalnym materiale Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności