Letnia Akademia Młodych Orłów

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 wygrali z rówieśnikami Litwy 12:0. – Cieszy nas to, że w bardzo krótkim czasie udało nam się stworzyć zespół, który potrafił przenieść wiedzę z treningu i odpraw na boisko. Na tym najbardziej nam zależało – w rozmowie z Łączy Nas Piłka powiedział trener zespołu LAMO Bartłomiej Zalewski.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W sobotę na stadionie Zawiszy Bydgoszcz odbył się mecz towarzyski uczestników Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 z Litwą U-14. Był to ważny dzień dla chłopców z LAMO. Dzień, który najprawdopodobniej zapamiętają do końca życia, ponieważ pierwszy raz wystąpili w biało-czerwonych barwach, wygrali aż 12:0, a ich grze z wysokości trybun przyglądał się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 (U14) wygrali z Litwą 12:0.Bramki dla drużyny Bartłomieja Zalewskiego zdobyli: Nikodem Bucior (2), Mateusz Musiałowski, Lucjan Frydrych, Aleksander Buksa, Fryderyk Gerbowski, Marcel Żurek (2), Kacper Kozłowski, Radosław Cielemęcki, Mateusz Łęgowski oraz Arnas Končius, który zaliczył trafienie samobójcze.

Letnia Akademia Młodych Orłów

Dla tych chłopców to najważniejszy dzień w ich piłkarskiej przygodzie. Już dziś o godzinie 14:00 na stadionie Zawiszy Bydgoszcz uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 (U-14) rozegrają mecz towarzyski z Litwą. Zachęcamy do przyjścia na trybuny i wspierania młodych futbolu podczas pierwszego występu w biało-czerwonych barwach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności