Letnia Akademia Młodych Orłów

Czwarta edycja Letniej Akademii Młodych Orłów dobiegła końca w miniony weekend, a ostatni turnus, złożony z zawodników urodzonych w 2004 roku, mógł być jedynie lekko rozczarowany brakiem… lata. Deszczowa, angielska pogoda, ma swój niewątpliwy urok i klimat, ale oznaczała też, że tym razem nie było już wyjazdów na plażę do pobliskich Dębek, gofrów z bitą śmietaną, ani kąpieli w Bałtyku. Zamiast tego na zawodników czekała: praca, praca i jeszcze raz praca - nad rozwojem własnego talentu.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W sobotę zakończyło się trzecie zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów w Gniewinie. W lipcu pod okiem trenerów reprezentacji młodzieżowych oraz AMO z całego kraju ćwiczyły starannie wyselekcjonowane grupy dziewczynek oraz chłopców z roczników 2004 i 2005. – Pokazujemy, czym jest profesjonalizm, odpowiednie zachowanie i zachęcamy, by przenosili to na swoją pracę w klubach – mówi Kamil Szulc, jeden z głównych trenerów LAMO, a także szkoleniowiec grup młodzieżowych Warty Poznań.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 wygrali z rówieśnikami Litwy 12:0. – Cieszy nas to, że w bardzo krótkim czasie udało nam się stworzyć zespół, który potrafił przenieść wiedzę z treningu i odpraw na boisko. Na tym najbardziej nam zależało – w rozmowie z Łączy Nas Piłka powiedział trener zespołu LAMO Bartłomiej Zalewski.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W sobotę na stadionie Zawiszy Bydgoszcz odbył się mecz towarzyski uczestników Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 z Litwą U-14. Był to ważny dzień dla chłopców z LAMO. Dzień, który najprawdopodobniej zapamiętają do końca życia, ponieważ pierwszy raz wystąpili w biało-czerwonych barwach, wygrali aż 12:0, a ich grze z wysokości trybun przyglądał się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 (U14) wygrali z Litwą 12:0.Bramki dla drużyny Bartłomieja Zalewskiego zdobyli: Nikodem Bucior (2), Mateusz Musiałowski, Lucjan Frydrych, Aleksander Buksa, Fryderyk Gerbowski, Marcel Żurek (2), Kacper Kozłowski, Radosław Cielemęcki, Mateusz Łęgowski oraz Arnas Končius, który zaliczył trafienie samobójcze.

Letnia Akademia Młodych Orłów

Dla tych chłopców to najważniejszy dzień w ich piłkarskiej przygodzie. Już dziś o godzinie 14:00 na stadionie Zawiszy Bydgoszcz uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 (U-14) rozegrają mecz towarzyski z Litwą. Zachęcamy do przyjścia na trybuny i wspierania młodych futbolu podczas pierwszego występu w biało-czerwonych barwach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży