Letnia Akademia Młodych Orłów

Czwarta edycja Letniej Akademii Młodych Orłów dobiegła końca w miniony weekend, a ostatni turnus, złożony z zawodników urodzonych w 2004 roku, mógł być jedynie lekko rozczarowany brakiem… lata. Deszczowa, angielska pogoda, ma swój niewątpliwy urok i klimat, ale oznaczała też, że tym razem nie było już wyjazdów na plażę do pobliskich Dębek, gofrów z bitą śmietaną, ani kąpieli w Bałtyku. Zamiast tego na zawodników czekała: praca, praca i jeszcze raz praca - nad rozwojem własnego talentu.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W sobotę zakończyło się trzecie zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów w Gniewinie. W lipcu pod okiem trenerów reprezentacji młodzieżowych oraz AMO z całego kraju ćwiczyły starannie wyselekcjonowane grupy dziewczynek oraz chłopców z roczników 2004 i 2005. – Pokazujemy, czym jest profesjonalizm, odpowiednie zachowanie i zachęcamy, by przenosili to na swoją pracę w klubach – mówi Kamil Szulc, jeden z głównych trenerów LAMO, a także szkoleniowiec grup młodzieżowych Warty Poznań.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 wygrali z rówieśnikami Litwy 12:0. – Cieszy nas to, że w bardzo krótkim czasie udało nam się stworzyć zespół, który potrafił przenieść wiedzę z treningu i odpraw na boisko. Na tym najbardziej nam zależało – w rozmowie z Łączy Nas Piłka powiedział trener zespołu LAMO Bartłomiej Zalewski.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W sobotę na stadionie Zawiszy Bydgoszcz odbył się mecz towarzyski uczestników Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 z Litwą U-14. Był to ważny dzień dla chłopców z LAMO. Dzień, który najprawdopodobniej zapamiętają do końca życia, ponieważ pierwszy raz wystąpili w biało-czerwonych barwach, wygrali aż 12:0, a ich grze z wysokości trybun przyglądał się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 (U14) wygrali z Litwą 12:0.Bramki dla drużyny Bartłomieja Zalewskiego zdobyli: Nikodem Bucior (2), Mateusz Musiałowski, Lucjan Frydrych, Aleksander Buksa, Fryderyk Gerbowski, Marcel Żurek (2), Kacper Kozłowski, Radosław Cielemęcki, Mateusz Łęgowski oraz Arnas Končius, który zaliczył trafienie samobójcze.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży