Komunikaty

Komisja Techniczna PZPN uprzejmie informuje, że Ogólnopolska Konferencja Trenerów 2020 zostaje odwołana z powoda aktualnej pandemii COVID-19. Informacje o konferencjach oraz warsztatach dokształcających organizowanych w Wojewódzkich ZPN zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Komunikaty

Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN informuje, że trenerzy posiadający uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinie piłka nożna oraz dyplomy Klasy Mistrzowskiej, Klasy  I lub II wydane przed 23 sierpnia 2013 w ramach nadzorowanego przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych lub wydany po 23 sierpnia 2013 roku (pod warunkiem, że dyplom został uzyskany na kursie rozpoczętym przed w/w terminem i organizowanym w ramach nadzorowanego do 23 sierpnia 2013 roku przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych) będą mogli od 1 stycznia 2020 roku wymienić uprawnienia trenerskie.

Komunikaty

Szkoła Trenerów PZPN informuje, że we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku w Białej Podlaskiej odbyły się egzaminy końcowe kursu UEFA PRO 2018-2019. – W kursie wzięło udział 25 uczestników. Na początku odbył się egzamin ustny, następnie obrona pracy dyplomowej i egzamin pisemny. Każdy z trenerów musiał odpowiedzieć na siedem pytań zadanych przez komisję w składzie: Stefan Majewski, Paweł Janas, Leszek Cicirko i Dariusz Pasieka. W chwili obecnej weryfikowane są prace pisemne i dokładne wyniki egzaminu podamy w późniejszym terminie. Bardzo cieszymy się, że kolejna grupa młodych i utalentowanych trenerów opuści mury naszej szkoły. Życzymy im powodzenia, satysfakcji i sukcesów w pracy szkoleniowej – powiedział Dariusz Pasieka, Szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów oraz Dyrektor Szkoły Trenerów PZPN.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności