III Liga

Grupa czwarta jest najbardziej wyrównana ze wszystkich w III lidze. Po jesieni różnica między liderem a siódmą drużyną to było zaledwie pięć punktów. – Głównym kandydatem do awansu jest Motor Lublin, ale są zespoły, które mogą pokrzyżować te plany – ocenia Jerzy Kowalik, były szkoleniowiec między innymi Wisły Kraków, a obecnie trener MKS Trzebinia.

III Liga

Gdy latem 2016 roku Marcin Nowacki przychodził do Stali Brzeg, nie brakowało komentarzy, że 35-letni zawodnik wraca po 15 latach do domu, żeby „odcinać kupony” od sławy. Pomocnik mający za sobą 157 występów i 14 goli na boiskach ekstraklasy, nie zamierza jednak przechodzić na sportową emeryturę. – Rozegrałem w Stali 49 trzecioligowych spotkań i mam na koncie 20 bramek. Jesteśmy wiceliderem i zrobimy wszystko, żeby wejść na szczebel centralny. Uważam, że klub i miasto na to zasługują – podkreśla pierwszy w historii Brzegu reprezentant Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności