III Liga

Po nieudanej przygodzie z Podbeskidziem Bielsko-Biała zimą zamienił pierwszą ligę na rywalizację z Sokołem Sieniawa czy Czarnymi Połaniec. Grzegorz Goncerz został piłkarzem Stali Rzeszów, ale ma nadzieję, że już latem będzie się cieszył z pierwszego awansu ze swoją nową drużyną. – To nie będzie proste, ale coś, co przychodzi łatwo, nie daje przyjemności – mówi były król strzelców I ligi w barwach GKS Katowice.

III Liga

W Polkowicach zapewniają, że nie leżą na pieniądzach, w Brzegu i Żmigrodzie stawiają na młodzież, w Tarnowskich Górach i Pawłowicach Śląskich na doświadczonych ligowców, a we Wrocławiu atutem ma być stabilizacja. Beniaminek Foto-Higiena Gać z braćmi Gancarczykami w składzie zamierza z kolei rywalom jak najwięcej utrudniać. Kto będzie górą?

III Liga

Zespoły z czołówki poprzedniego sezonu albo mocno się osłabiły (Sokół Aleksandrów Łódzki), albo mają spore problemy finansowe (Lechia Tomaszów Mazowiecki i Polonia Warszawa). Może to szansa dla spadkowicza, Legionovii Legionowo, którą wzmocniło kilku znanych piłkarzy? – Dodaliśmy zespołowi doświadczenia i chcielibyśmy szybko wrócić na poziom centralny – przyznaje trener Bartosz Tarachulski.

III Liga

Jeśli chodzi o wysokość budżetów, biją rywali na głowę i w swoich grupach są naturalnymi faworytami do awansu. Droga do II ligi okazuje się jednak bardzo kręta i wyboista. Choć za piłkarzami już 3/4 sezonu, to ani Widzew Łódź (grupa I), ani Elana Toruń (grupa II) wciąż nie są pewne awansu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności