III Liga

Damian Warchoł jest najskuteczniejszym strzelcem III ligi grupy I, w której jego Pelikan Łowicz prezentuje na boisku różne oblicza. Napastnik, mimo 24 lat i wysokiej skuteczności, zdaje sobie sprawę, że będzie mu ciężko dostać się na wyższy szczebel, dlatego nie snuje wizji podboju pierwszej ligi, nie mówiąc już o rozgrywkach ekstraklasy. – Moim marzeniem jest zagrać chociaż jeden mecz w ekstraklasie, w barwach Widzewa. Widzew to mój klub, chodziłem na jego mecz od dziecka – mówi Łączy Nas Piłka Warchoł.

III Liga

– Każdy patrzy na Kamila Oziemczuka przez pryzmat tego, że w bardzo młodym wieku wyjechał za granicę. Jestem rozpoznawalny właśnie ze względu na Auxerre, chociaż większość swojej kariery spędziłem u siebie, na Lubelszczyźnie – mówi Oziemczuk w rozmowie z Łączy Nas Piłka. 31-latek gra w Hetmanie Zamość, myśli o pracy w szpitalu i wspomina czasy, kiedy wróżono mu wielką karierę.

III Liga

Transfer do Jagiellonii Białystok Piotra Stokowca zapowiadał się na najlepszy moment w krótkiej wtedy jeszcze przygodzie z piłką Mateusza Żebrowskiego. Tym bardziej, że grał on w młodzieżowej reprezentacji Polski, więc wyrobił sobie określoną markę. Zamiast jednak być coraz lepiej, było tylko gorzej, bo obsuwał się w dół ligowej hierarchii. Spadł aż do III ligi, w której przeżywa (kolejny) rozkwit kariery.

III Liga

W RKS Radomsko pamiętają, że na początku XXI wieku drużyna przez sezon grała w ekstraklasie, ale teraz żyją powrotem drużyny do III ligi. – Na razie chcemy spokojnie się utrzymać, ale wierzę, że za trzy, cztery lata jesteśmy w stanie awansować do II ligi. To byłoby dobre dla miasta, mieszkańców i sportu w Radomsku. A potem życie może przynieść jeszcze wiele niespodzianek – uważa Waldemar Tęsiorowski, trener RKS.

III Liga

Zapowiadał się bardzo dobrze, trenował z największymi klubami w Polsce, jednak gry w ekstraklasie nie doświadczył. Od kilku lat występuje na boiskach III ligi, do czego został zmuszony, podczas gdy jego brat Maksymilian przeciera szlaki w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Kariera Jakuba Rozwandowicza nie potoczyła się tak, jak zakładał. Obecnie 27-latek „pilnuje” rodzinnego biznesu. Te obowiązki łączy z grą w RKS-ie Radomsko.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności