III Liga

Piłkarze w Jastrzębiu nigdy nie mieli łatwego życia. Na co dzień o względy kibiców – ale też i sponsorów – muszą rywalizować chociażby z hokeistami czy siatkarzami. Ci drudzy rywalizują o medale mistrzostw Polski. Piłkarze natomiast o występach w elicie mogą jedynie marzyć. – Teraz chcemy przypomnieć, że Jastrzębie to też futbol – mówią działacze trzecioligowca.

III Liga

Piłkarska rzeczywistość sprawiła, że na czwartym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju występuje dziś kilka klubów, których nazwy zna praktycznie każdy polski fan futbolu. Jak wygląda ich sytuacja na półmetku sezonu? Kto z nich ma realne szanse na to, by już teraz awansować wyżej i nawiązać wkrótce do sukcesów z przeszłości? Przyjrzeliśmy się w tym właśnie kontekście wszystkim grupom trzeciej ligi.

III Liga

Mecz na szczycie tabeli, gol za golem, trzy bramki strzelane minuta po minucie i… ostateczny triumf gości, którzy ostatnio prezentują wyborną formę. Brzmi jak relacja z piątkowego meczu Ekstraklasy między Termaliką Bruk-Bet Nieciecza a Piastem Gliwice? Nic z tych rzeczy! Bo jeszcze większą „goleadę” odnotowaliśmy w ten weekend gdzie indziej – na Kaszubach, i to z udziałem jednego znanego ligowca!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży