II Liga

Za największego wygranego trzynastej kolejki w drugiej lidze można uznać GKS 1962 Jastrzębie, który wygrał swój mecz jako jedyna drużyna z czołówki. Punkty stracili między innymi Warta Poznań, Radomiak Radom, ŁKS Łódź czy Garbarnia Kraków. Jak do tego doszło? Zapraszamy na magazyn skrótów 13. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

II Liga

W sezonie 2016/2017 Gwardia Koszalin wygrała rywalizację w II grupie III ligi, w wyścigu o awans wyprzedzając rezerwy Lecha Poznań i Bałtyk Gdynia. Po wywalczeniu promocji koszalińscy kibice nie mogą jednak cieszyć się z meczów na wyższym poziomie rozgrywkowym w ich mieście – zespół Tadeusza Żakiety rozgrywa bowiem swoje spotkania na wyjazdach. Efekt jest dość bolesny, bo Gwardia po jedenastu rozegranych meczach zamyka II-ligową tabelę.

II Liga

Dwunasta seria gier na boiskach drugiej ligi nie była szczególnie udana dla faworytów. Porażki zaliczyły trzy najlepsze jak dotąd drużyny ligi - GKS 1962 Jastrzębie, Warta Poznań i Radomiak Radom. Prestiżowym spotkaniem były też Derby Podkarpacia, pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Siarką Tarnobrzeg. Kto był górą w derbowej potyczce? Jak poradziły sobie pozostałe ekipy? Zapraszamy na magazyn skrótów 12. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

II Liga

Głównymi wydarzeniami jedenastej drugoligowej kolejki były bezpośrednie starcia czołowej czwórki – w sobotę Warta Poznań mierzyła się z ŁKS-em Łódź, natomiast w niedzielę Radomiak Radom podejmował GKS 1962 Jastrzębie. Jakie wyniki padły w hitowych spotkaniach? Jak zakończyło się pozostałych siedem meczów? Zapraszamy na magazyn skrótów 11. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

II Liga

W dziesiątym w tym sezonie magazynie drugoligowych skrótów oprócz spotkań z tej kolejki znalazło się też zaległe starcie Rozwoju Katowice z Legionovią Legionowo. Jeśli natomiast chodzi o dziesiątą serię gier, nie brakowało w niej niespodzianek - takimi kończyły się między innymi mecze w Bełchatowie czy Łodzi. Zapraszamy na magazyn skrótów 10. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

II Liga

Dotarliśmy do półmetku jesiennej części zmagań na drugoligowych boiskach. W dziewiątej kolejce najciekawiej zapowiadały się dwa spotkania drużyn z czołówki tabeli. Kto okazał się lepszy w starciu Warty Poznań z GKS-em 1962 Jastrzębie? Jak przy wypełnionym po brzegi stadionie spisały się w derbach województwa łódzkiego ŁKS Łódź i PGE GKS Bełchatów? Zapraszamy na magazyn skrótów 9. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży