II Liga

Mijają kolejne dni, przybliżające nas do startu II-ligowych rozgrywek. Coraz ciekawiej robi się więc na rynku transferowym, na którym nie brakuje ciekawych ruchów. Broniący się przed spadkiem Rozwój Katowice sięgnął po prawdziwą mieszankę – sprowadził byłego reprezentanta Polski Seweryna Gancarczyka, a także… niespełna 15-letniego Bartosza Baranowicza, który niedawno spędził tydzień w akademii Liverpool FC.

II Liga

Po zakończeniu jesiennych zmagań w rozgrywkach II ligi na czele usadowiła się ekipa GKS 1962 Jastrzębie, która wypracowała sobie kilkupunktową przewagę nad grupą pościgową przewodzoną przez ŁKS Łódź, Wartę Poznań i Radomiak Radom. Awans beniaminka byłby sporą niespodzianką, jednak jest coraz bardziej prawdopodobny. Sprawdziliśmy, jak w ostatnich dziesięciu latach radzili sobie wiosną mistrzowie drugoligowej jesieni!

II Liga

Radomiak Radom w końcowej fazie rundy jesiennej spisywał się dość kiepsko. Jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich spotkaniach z pewnością nie usatysfakcjonowało zarówno sztabu szkoleniowego, jak i kibiców. Aby osiągnąć cel, jakim jest awans do Nice 1 ligi, władze klubu postanowiły działać szybko. Zanim jeszcze niektóre kluby rozpoczęły na dobre treningi, „Zieloni” podpisali już kontrakty z trzema nowymi zawodnikami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży