II Liga

Spore nadzieje wiążą z nowym sezonem kibice, przedstawiciele, piłkarze, jednym słowem: wszyscy ludzie związani ze Stalą Rzeszów. Beniaminek II ligi ma ambicje sięgające dużo wyżej niż gra na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Nie interesuje nas przeciętność, środek tabeli. Nie mówimy głośno, że coś musimy. Chcemy robić swoje, rozwijać grę, klub. Wierzymy, że praca, którą wykonujemy, przekuje się w sukces – mówi trener Stali Janusz Niedźwiedź.

II Liga

Coraz większa konkurencja, a co tym idzie dużo silniejsze kadry drugoligowców niż rok, czy dwa lata temu, sprawia, że kluby z tego poziomu szukają różnych sposobów na podniesienie realnej wartości zespołu. Wiele ekip trzeciej klasy rozgrywkowej nie próżnowało na transferowym rynku. Liderami w tym względzie są akurat te, które mogą sobie pozwolić na ciekawe ruchy choćby ze względu na markę i wysoki budżet.

II Liga

Ten 26-letni dziś stoper trzy sezonu z rzędu awansował do drugiej ligi, ale jeszcze nigdy… w niej nie zagrał. Być może uda się to w końcu teraz. – W Stali organizacyjnie wszystko jest świetnie poukładane i dopięte na ostatni guzik. Zimą mieliśmy aż trzy obozy przygotowawcze. Poza dobrymi piłkarzami i trenerem, który ma pomysł na grę, w sztabie szkoleniowym są nawet dietetyk i trener od przygotowania mentalnego – wylicza Damian Kostkowski, obrońca Stali Rzeszów.

II Liga

To nie PGE GKS Bełchatów wymieniano w gronie faworytów do awansu na zaplecze ekstraklasy. Tymczasem zespół Artura Derbina zajął trzecie, ostatnie miejsce, oznaczające promocję. – Zadanie nie było łatwe, ale poprzez pracę, dzięki umiejętnościom chłopaków okazało się, że można osiągnąć spory sukces. Rozbiliśmy bank – mówi szkoleniowiec bełchatowian w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

Sezon 2018/19 w drugoligowych rozgrywkach przeszedł już do historii. Emocji nie brakowało do ostatnich sekund, a do samego końca ważyły się losy zarówno w kwestii awansu, jak i utrzymania. W ostatnim w tym sezonie magazynie II ligi, oprócz tradycyjnego przeglądu boiskowych wydarzeń, prezentujemy także między innymi 10 najpiękniejszych goli zakończonego sezonu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności