II Liga

W ostatnich latach GKS Katowice miał niemałe problemy z obsadą bramki. W obecnym sezonie problem ten rozwiązał Bartosz Mrozek. Młody golkiper pochodzący z Katowic na Śląsk jest jedynie wypożyczony z Lecha Poznań. Dobrą jego postawę dostrzeżono także w reprezentacji, otrzymał powołanie do kadry U-20. – Na tym nie chcę poprzestać – mówi ambitny golkiper.

II Liga

Marcin Wołowiec został trenerem Stali w marcu, ale z powodu epidemii jego nowy zespół nie zdążył zagrać w drugiej lidze. – To klub, w którym się wychowałem i zawsze chciałem w nim się spełniać zawodowo, dlatego starałem się być na bieżąco i oglądałem większość spotkań. Nie mogliśmy trenować zespołowo, więc skupiliśmy się na treningu indywidualnym i zajęliśmy się diagnozą drużyny, przede wszystkim tym, co nie działało w ostatnim czasie – mówi.

II Liga

Fani Widzewa zaangażowali się w pomoc szpitalom walczącym z koronawirusem. W ciągu miesiąca zebrali ponad 157 tysięcy zł. W akcję kibiców #WidzewDlaSzpitali zaangażowali się też piłkarze – m. in. Marcin Robak, Mariusz Stępiński, Rafał Augustyniak czy Bartłomiej Pawłowski. – Chyba nikt się nie spodziewał, że ta akcja przyjmie takie rozmiary. To pokazuje siłę widzewskiej społeczności, ale także jej odpowiedzialność – podkreśla Martyna Pajączek, prezes klubu.

II Liga

W kolejnym odcinku magazynu II ligi naszym gościem był Rafał Górak – człowiek, który wziął na swoje barki misję odbudowania GKS-u Katowice. Trener GieKSy opowiedział nam między innymi o okolicznościach, w jakich zamienił Toruń na Katowice i zdradził, jak czuł się po tym, gdy jego zespół zdobył gola, który obiegł cały świat. W dalszej części przyjrzeliśmy się sylwetce Bartłomieja Mruka, reprezentanta Polski do lat 19, który dobrą postawą w barwach Garbarni Kraków zapracował na transfer do Pogoni Szczecin. Na koniec zachęcamy do głosowania na najpiękniejszą asystę trwającego sezonu, a jest w czym wybierać!

II Liga

Głównym tematem dzisiejszego odcinka Magazynu 2. ligi jest zespół lidera, Widzewa Łódź. Naszym rozmówcą był szkoleniowiec tej drużyny, Marcin Kaczmarek, który stwierdził między innymi, że dzisiejszy Widzew jest lepszy nie tylko piłkarsko, ale i mentalnie od ekipy, która w poprzednim sezonie wypuściła z rąk awans. W cyklu Pod Lupą prezentujemy sylwetkę Karola Czubaka – napastnika, który jeszcze w ciągu kilku miesięcy z zawodnika czwartoligowego klubu stał się jedną z gwiazd drugiej ligi i reprezentantem Polski w kategorii U-20. W ostatniej części pokazujemy największe... pudła trwającego sezonu.

II Liga

W dzisiejszym odcinku magazynu 2. ligi gościliśmy Łukasza Surmę – rekordzistę pod względem liczby występów w ekstraklasie, a obecnie trenera Garbarni Kraków. Naszym widzom przybliżamy sylwetkę kolejnego utalentowanego zawodnika – Filipa Szymczaka z rezerw Lecha Poznań, którego już teraz porównuje się do samego Roberta Lewandowskiego! Przedstawiamy również wyniki głosowania naszych widzów na najpiękniejszego gola trwającego sezonu oraz prezentujemy 10 najbardziej efektownych parad bramkarskich z drugoligowych boisk! Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności