II Liga

W środę 9 maja rozegrano w drugiej lidze mecze w ramach 30. kolejki. Jej hitem była rywalizacja ŁKS-u Łódź z Radomiakiem Radom, która miała mieć duży wpływ na walkę o awans do Nice 1. Ligi. Emocji i goli nie brakowało też na innych stadionach. Zapraszamy na magazyn skrótów 30. kolejki II Ligi.

II Liga

Po 27. drugoligowej kolejce w najlepszych nastrojach mogą być kibice ŁKS Łódź, bo ich drużyna zdeklasowała w Elblągu Olimpię. Swoje spotkanie wygrał też lider z Jastrzębia-Zdroju, natomiast gorzej poszło pozostałym drużynom z ligowej czołówki. Zapraszamy na magazyn skrótów 27. kolejki II ligi.

II Liga

W środę, między rozegraniem 26. i 27. kolejki, większość drugoligowców nadrabiała zaległości. Na pięciu stadionach – w Boguchwale, Poznaniu, Puławach, Tarnobrzegu i Krakowie – nie brakowało emocji, bramek pięknych, ale też kuriozalnych. Zapraszamy na magazyn skrótów spotkań rozegranych w środę 18 kwietnia.

II Liga

Środowa porażka z Garbarnią Kraków była pierwszą tegoroczną przegraną Rozwoju Katowice. Drużyna walcząca o utrzymanie w drugiej lidze jest jedną z rewelacji pierwszej fazy rundy rewanżowej, w pięciu wcześniejszych spotkaniach zdobywając trzynaście punktów, tracąc tylko jedną bramkę. O przyczynach tej metamorfozy rozmawiamy z trenerem Rozwoju, Rafałem Bosowskim.

II Liga

26. kolejka w rozgrywkach drugiej ligi to przede wszystkim hitowe starcie pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Wartą Poznań i derbowa rywalizacja PGE GKS Bełchatów z ŁKS Łódź. Jak na tym etapie sezonu prezentuje się sytuacja w czubie tabeli? A jak przebiega walka o utrzymanie? Zapraszamy na magazyn 26. kolejki drugiej ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności