II Liga

Na kolejkę przed końcem rozgrywek II ligi poznaliśmy dwa z trzech zespołów, które zapewniły sobie awans o szczebel wyżej. W przyszłym sezonie w Fortuna 1 lidze występować będzie Radomiak Radom, który rozgromił Siarkę Tarnobrzeg 5:0, a także Olimpia Grudziądz, która w meczu na szczycie wygrała z Elaną Toruń 2:1.

II Liga

Pierwszy majowy weekend przyniósł na drugoligowych boiskach interesujące rozstrzygnięcia. Mocno skomplikowała się sytuacja Rozwoju Katowice, Ruchu Chorzów i ROW-u 1964 Rybnik, natomiast pierwsze zwycięstwo po przeszło dwumiesięcznej przerwie odniósł Widzew. Zapraszamy na magazyn skrótów 32. kolejki II ligi.

II Liga

Nie ma skuteczniejszego pomocnika w lidze, tylko kilku napastników strzeliło więcej goli niż on. Kamil Radulj wkracza w okres piłkarskiej dorosłości, na boisku pokazuje, ile znaczy ogranie. – Dla mnie trzydziestka to tylko liczba, nic więcej. Na pewno im piłkarz starszy, tym łatwiej przychodzi strzelanie goli. Doświadczenie swoje robi – mówi zawodnik Siarki Tarnobrzeg, zdobywca dziesięciu bramek w trwającym sezonie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności