II Liga

Drugoligowy sezon nabiera tempa. Na początek tygodniowego maratonu piąta kolejka, w której grano w piątek i sobotę. Nowym liderem po tych spotkaniach została Siarka Tarnobrzeg, która zepchnęła z pierwszej lokaty Górnika Łęczna. Zapraszamy na magazyn skrótów piątej kolejki II ligi.

II Liga

W czwartej kolejce rozgrywek II ligi w Siarce Tarnobrzeg i Ruchu Chorzów wystąpiło siedmiu młodzieżowców, w Rozwoju Katowice zagrało czterech nastolatków, w tym 15-letni Bartosz Baranowicz, a Stal Stalowa Wola wystawiła skład ze średnią wieku zaledwie 22,7. Czy to czas, w którym młodzieżowcy zaczną stanowić o siłach zespołów na drugoligowym froncie?

II Liga

W miniony weekend obserwatorzy drugiej ligi nie mogli narzekać na nudę. W dziewięciu meczach padło łącznie 29 goli, a sędziowie podyktowali aż 10 rzutów karnych. Nowym liderem został Górnik Łęczna, który w znakomitym stylu rozbił zespół Ruchu Chorzów. Zapraszamy na magazyn skrótów czwartej kolejki II ligi.

II Liga

Gdy spojrzymy na tabelę drugiej ligi, PGE GKS Bełchatów po czterech kolejkach plasuje się w samym jej środku. Gdy jednak przypomnimy sobie, że drużyna ta startowała z pułapu -2 punktów, a w tym sezonie, jako jedna z trzech, nie przegrała jeszcze meczu, to ocena pierwszych meczów wicemistrza Polski z 2007 roku wygląda już inaczej. – Daleka droga przed nami – studzi emocje trener Artur Derbin.

II Liga

Pochodzi z Lublina, ale na szersze wody wypłynął w Chorzowie. Swój angaż w Ruchu załatwił sobie właściwie... sam. – Gdy zauważyłem, że za bardzo już nie rozwinę się w moim rodzinnym klubie, to postanowiłem napisać... CV. Adresów mailowych poszukałem w internecie, na stronach o akademiach piłkarskich. I wysłałem. Dokładnie takie CV, jak tworzy się do pracy. Tata mi je jeszcze poprawił, ale pomysł był mój – opowiada o niekonwencjonalnym pomyśle Artur Balicki, który w ubiegły weekend dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności