II Liga

ŁKS Łódź to jedna z niespodzianek II ligi. Beniaminek po rundzie jesiennej jest wiceliderem, a prezes klubu otwarcie mówi, że z takiej okazji należy skorzystać i pójść za ciosem. Dwukrotny mistrz Polski z ekstraklasy spadł w 2012 roku. Rok później z powodu kłopotów finansowych wycofał się z I ligi i sezon 2013/2014 zaczął od IV ligi. Cztery lata później wrócił na poziom centralny rozgrywek i jak zapewnia jego prezes Tomasz Salski, nie jest to ostatnie słowo.

II Liga

W drugiej lidze ruszyła runda rewanżowa. W 18. kolejce komplet punktów zgarnęła tylko jedna drużyna z czołowej czwórki. W Kluczborku przerwana została passa remisów, skutecznością błysnął Damian Szuprytowski z Olimpii Elbląg, a PGE GKS Bełchatów w ciągu pięciu minut dokonał w meczu z Błękitnymi prawdziwego comebacku.

II Liga

Na półmetku drugoligowych rozgrywek beniaminek z Jastrzębia zameldował się na pierwszy miejscu. – Doświadczenie z pucharowych występów przed rokiem, kiedy to doszliśmy do ćwierćfinału, okazało się nie do przecenienia. Obycie z presją, z zainteresowaniem, z oczekiwaniami pozwala nam... z pokorą patrzeć na każdego rywala – mówi Jarosław Skrobacz, trener GKS 1962 Jastrzębie. 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży