II Liga

Trzecia kolejka w II lidze upłynęła pod znakiem okazji do wzięcia rewanżu za wydarzenia z poprzedniego sezonu. Z takimi nadziejami do meczów swoich drużyn przystępowali kibice Elany Toruń i GKS-u Katowice. Po roku gry poza własnym stadionem do domu wróciła Resovia, z kolei pierwszy ligowy mecz w roli gospodarza rozegrały rezerwy Lecha Poznań. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów.

II Liga

Po dwóch zwycięstwach Znicz jest liderem II ligi. W zespole z Pruszkowa liczą, że passa wygranych potrwa co najmniej pięć kolejek, ale są daleko od deklaracji o co walczą w tym sezonie. – Na początku rozgrywek mam taki terminarz, że jest szansa, by dłużej utrzymać się na pierwszym miejscu. Nie ma jednak żadnej presji ze strony zarządu, jeśli chodzi o wyniki, a to czasem bardzo pomaga – uważa Marcin Bochenek, obrońca Znicza.

II Liga

Napisać, że nękał rywali pod bramką, to nic nie napisać. Karol Czubak strzelał w okręgówce i w IV lidze jak na zawołanie, a jego najlepszy wynik to 46 bramek! Rewelacyjny dorobek, tym bardziej że mowa o nastolatku, który właśnie przeszedł do Bytovii Bytów. Rekordowy wynik Czubak ustanowił w sezonie 2016/17. – Najwięcej goli – sześć – wbiłem Brdzie Przechlewo. To było spotkanie, które wygraliśmy 16:0, więc o trafienia było bardzo łatwo – mówi piłkarz.

II Liga

Za nami druga kolejka zmagań w II lidze. Co wydarzyło się w miniony weekend? Pierwsze zwycięstwo zanotował GKS Katowice, pierwszej porażki doznał natomiast Widzew Łódź. Po dwóch meczach kompletem punktów mogą się poszczycić Znicz Pruszków, Stal Rzeszów i Błękitni Stargard. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 2. kolejki II ligi.

II Liga

Marcinowi Kaczmarkowi, czyli trenerowi, który wie, jak robi się awans, powierzono misję wprowadzenia Widzew Łódź do Fortuna 1 ligi. Od powodzenia tego zadania zależy, czy 45-letni szkoleniowiec wytrwa na stanowisku dłużej niż rok. – Widzewski charakter kojarzy się jednoznacznie. Chciałbym do tej tradycji nawiązać – mówi Kaczmarek w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

W ostatni weekend lipca ruszył nowy sezon w rozgrywkach II ligi. Do stawki dołączyło siedem nowych zespołów, w tym między innymi sensacyjny spadkowicz z Fortuna I ligi GKS Katowice i rezerwy Lecha Poznań – pierwsze w historii rezerwy na szczeblu centralnym. Od zwycięstwa zaczął Widzew Łódź prowadzony przez trenera Marcina Kaczmarka. Kto jeszcze udanie rozpoczął nowy sezon? Zapraszamy na magazyn skrótów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności