II Liga

Od 18 kwietnia Stal Stalowa Wola w rozgrywkach II ligi zdobyła aż 17 punktów i jest blisko utrzymania. Spora w tym zasługa Sebastiana Łętochy, który jako zmiennik w drużynie prowadzonej przez ojca Krzysztofa zdobył pięć bramek, a ostatnio zaliczył hat-tricka. – Ojciec jest bardzo surowy wobec mnie – przyznaje napastnik. – Ale za te trzy gole będzie nagroda – zapowiada trener.

II Liga

Na dwie kolejki przed końcem drugoligowych zmagań awans na zaplecze ekstraklasy zapewniły sobie trzy drużyny. Emocji do końca nie zabraknie w walce o miejsce barażowe, ale też w bitwie o utrzymanie, gdzie walka staje się coraz bardziej zacięta. Zapraszamy na magazyn skrótów 32. kolejki 2. Ligi.

II Liga

Wiosną spośród zespołów od II ligi do ekstraklasy najlepiej punktuje Garbarnia Kraków. Mistrz Polski z 1931 roku ma nawet szansę na awans do I ligi. W klubie o tym jednak cicho. – Jesteśmy jak Adam Małysz, który koncentrował się tylko na tym, by oddać dwa dobre skoki. Naszym zadaniem jest wygrywanie i na tym się skupiamy – podkreśla trener Mirosław Hajdo.

II Liga

Sezon na drugoligowych boiskach wchodzi już w decydującą fazę, a 31. kolejka przyniosła pierwsze rozstrzygnięcie w dole tabeli - poznaliśmy pierwszego spadkowicza. Kto nim został? Kto przedłużył swoje nadzieje na utrzymanie, a kto przybliżył się do awansu? Zapraszamy na magazyn skrótów 31. kolejki II ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności