II Liga

W drugiej kolejce rozgrywek 2. Ligi kibice czekali przede wszystkim na hitowe starcie spadkowiczów z zaplecza ekstraklasy, ale najwięcej emocji (i goli) przyniosła rywalizacja Lecha II Poznań z Hutnikiem Kraków. Miniony weekend był zresztą udany również dla innych drugoligowych rezerw – tych z Wrocławia. Zapraszamy do oglądania Magazynu skrótów 2. ligi, na który zapraszać będziemy Was w każdy wtorek o godzinie 22.30!

II Liga

Po niespełna miesiącu przerwy wracamy na boiska 2. Ligi! Inaugurująca sezon 2020/21 kolejka przyniosła dużo emocji i trochę niespodzianek. Jak poradziły sobie drużyny beniaminków? I czy swoje mecze wygrali ci, którzy jeszcze w zeszłym sezonie występowali na zapleczu ekstraklasy? Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów 2. Ligi, które emitować będziemy w każdy wtorek o godzinie 22:30.

II Liga

Ubiegły sezon zakończył się dla Wigier ogromnym niepowodzeniem. Po sześciu latach suwalczanie pożegnali się z pierwszą ligą, ale chcą naprawić błędy i wkrótce walczyć o awans. Funkcję pierwszego szkoleniowca powierzono ledwie 30-letniemu szkoleniowcowi, Dawidowi Szulczkowi. – To, że był spadek, wcale nie oznacza, że tutaj już nic nie ma. Nie ma co rozpaczać, tylko trzeba wziąć się do roboty. Widzę to po swoich zawodnikach. Spadek to już przeszłość. Głowy zostały oczyszczone – powiedział w wywiadzie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

Adam Nocoń w czerwcu przestał być trenerem Olimpii Elbląg. Długo na pracę nie czekał, bo w nowym sezonie poprowadzi Chojniczankę Chojnicę. I już w pierwszym oficjalnym spotkaniu jego nowa drużyna, w Totolotek Pucharze Polski, podejmie właśnie Olimpię. – Piłka nożna jest rzeczywiście przewrotna. Spośród 63 rywali trafiliśmy akurat na mój poprzedni zespół – śmieje się trener Nocoń.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności