II Liga

Po ośmiu kolejkach w tabeli II ligi jest naprawdę ciasno. Raptem trzy punkty dzielą lidera od zespołu zajmującego szóstą lokatę, natomiast w strefie spadkowej i jej okolicach znajdują się aż cztery drużyny z identycznym dorobkiem punktowym. Zapraszamy na magazyn skrótów ósmej kolejki.

II Liga

Szósta drugoligowa kolejka została rozegrana w całości w środku tygodnia. W środowych meczach fotela lidera w Pruszkowie broniła Siarka Tarnobrzeg, a na jej ewentualną wpadkę czyhały między innymi Olimpia Grudziądz czy Górnik Łęczna. Jakie zmiany w ligowej tabeli przyniosły rozstrzygnięcia środowych spotkań? Zapraszamy na magazyn skrótów szóstej kolejki 2. Ligi.

II Liga

Mimo 20 lat Patryk Szysz to najskuteczniejszy zawodnik II ligi i pewny wykonawca rzutów karnych. Obserwują go m.in. Legia i Wisła. – Jest w naszym klubie od najmłodszych lat. To wychowanek z prawdziwego zdarzenia i perełka naszej akademii – cieszy cię Veljko Nikitović, prezes Górnika Łęczna.

II Liga

Jest najmłodszym bramkarzem w drugoligowej stawce. Wśród wszystkich zawodników, którzy w tym sezonie wybiegali na drugoligowe boiska, młodszy jest jedynie Bartosz Baranowicz, 15-letni pomocnik Rozwoju Katowice. O niespełna rok od niego starszy Mikołaj Biegański ma z kolei zdecydowanie odpowiedzialniejszą rolę. Ma ratować zespół Skry Częstochowa przed utratą goli.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności