II Liga

Marcinowi Kaczmarkowi, czyli trenerowi, który wie, jak robi się awans, powierzono misję wprowadzenia Widzew Łódź do Fortuna 1 ligi. Od powodzenia tego zadania zależy, czy 45-letni szkoleniowiec wytrwa na stanowisku dłużej niż rok. – Widzewski charakter kojarzy się jednoznacznie. Chciałbym do tej tradycji nawiązać – mówi Kaczmarek w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

W ostatni weekend lipca ruszył nowy sezon w rozgrywkach II ligi. Do stawki dołączyło siedem nowych zespołów, w tym między innymi sensacyjny spadkowicz z Fortuna I ligi GKS Katowice i rezerwy Lecha Poznań – pierwsze w historii rezerwy na szczeblu centralnym. Od zwycięstwa zaczął Widzew Łódź prowadzony przez trenera Marcina Kaczmarka. Kto jeszcze udanie rozpoczął nowy sezon? Zapraszamy na magazyn skrótów.

II Liga

Spore nadzieje wiążą z nowym sezonem kibice, przedstawiciele, piłkarze, jednym słowem: wszyscy ludzie związani ze Stalą Rzeszów. Beniaminek II ligi ma ambicje sięgające dużo wyżej niż gra na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Nie interesuje nas przeciętność, środek tabeli. Nie mówimy głośno, że coś musimy. Chcemy robić swoje, rozwijać grę, klub. Wierzymy, że praca, którą wykonujemy, przekuje się w sukces – mówi trener Stali Janusz Niedźwiedź.

II Liga

Coraz większa konkurencja, a co tym idzie dużo silniejsze kadry drugoligowców niż rok, czy dwa lata temu, sprawia, że kluby z tego poziomu szukają różnych sposobów na podniesienie realnej wartości zespołu. Wiele ekip trzeciej klasy rozgrywkowej nie próżnowało na transferowym rynku. Liderami w tym względzie są akurat te, które mogą sobie pozwolić na ciekawe ruchy choćby ze względu na markę i wysoki budżet.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności