II Liga

Kolejka numer 14 w drugiej lidze przyniosła między innymi jeden z hitów jesieni – starcie Wigier Suwałki z GKS Katowice. Z naszego magazynu dowiecie się, kto po tym meczu przybliżył się do awansu, a także jak poradził sobie liderujący Górnik Polkowice. Oprócz spotkań 14. kolejki, podsumowujemy również cztery zaległe mecze, które odbyły się w ubiegłą środę. Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów 2. Ligi.

II Liga

Gol Roberta Tunkiewicza z KKS Kalisz – już teraz śmiało możemy stwierdzić, że to jeden z głównych kandydatów do miana najpiękniejszej bramki sezonu w 2. lidze! W miniony weekend działo się jednak również na innych stadionach, a wyniki drużyn z czołówki poskutkowały zmianą lidera! Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów drugiej ligi.

II Liga

Po nieco dłuższej przerwie wracamy z naszym Magazynem skrótów 2. Ligi, by podsumować wydarzenia z 11. kolejki… i nie tylko. Zajrzeliśmy również na dwa stadiony, na których nadrabiano w środku ubiegłego tygodnia zaległości. W środę na drugoligowych boiskach padło kilka naprawdę wyjątkowej urody goli, w związku z czym zapraszamy do oglądania naszego magazynu skrótów 2. Ligi.

II Liga

W wieku 19 lat zadebiutował w ekstraklasie w Górniku Zabrze. Pięć lat późnej gra jednak tylko w drugiej lidze. W tym sezonie Marcin Urynowicz imponuje skutecznością i strzelił już siedem goli. – Na przeszkodzie stanęły kontuzje. W ciągu pół roku cztery razy naderwałem ten sam mięsień dwugłowy. Teraz od ośmiu miesięcy jestem zdrowy, na dodatek gram na ulubionej pozycji i są efekty – podkreśla pomocnik GKS Katowice.

II Liga

Jego przyjście latem do Częstochowy dla większości było zaskoczeniem. W klubie, który zawsze charakteryzował się dużą hermetycznością tym razem postawiono na trenera z zewnątrz. Tą osobą został 40-letni Marek Gołębiewski z podwarszawskiego Piaseczna. Jak pokazują jednak wyniki pierwszych meczów Skry w tym sezonie wybór okazał się trafny. – Sam jestem zaskoczony naszymi wynikami – mówi szkoleniowiec piątej obecnie drużyny drugiej ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności