II Liga

W Widzewie liczą, że drużyna pójdzie w ślady beniaminków II ligi z poprzedniego sezonu, których aż trzech wywalczyło od razu kolejny awans. W zrealizowaniu celu ma pomóc doping pełnego stadionu, bo kibice łódzkiej drużyny znów zadziwili – po raz czwarty pobili rekord Polski w liczbie sprzedanych karnetów. Kupili ich 16311.

II Liga

Ruch Chorzów, Widzew Łódź, Górnik Łęczna – między innymi takie kluby dołączyły przed tym sezonem do grona drugoligowców. Skład rozgrywek mocno się zmienił, bo w stawce pojawiło się łącznie aż osiem nowych drużyn. Kto po pierwszej kolejce mógł się cieszyć z kompletu punktów? Zapraszamy na magazyn skrótów pierwszej kolejki II ligi.

II Liga

W weekend startują rozgrywki ligowe w naszym kraju. W drugiej lidze ciężko wskazać głównego faworyta do awansu. Niektórzy głównych pretendentów upatrują w spadkowiczach z I ligi, jak w Ruchu Chorzów. „Niebiescy” budują drużynę z myślą o jak najszybszym wydostaniu się z drugiej ligi. – Jeżeli będzie możliwość to będziemy chcieli wzmacniać drużynę, zwłaszcza jeżeli mówimy o pozycjach, na których mamy deficyt. Transfery są możliwe nawet w trakcie rozgrywek – mówi trener Ruchu Dariusz Fornalak.

II Liga

W 2008 roku Skra Częstochowa walczyła o przetrwanie w A-Klasie. 10 lat później zagra na poziomie centralnym, na którym nie było jej 66 lat. – Budżet będziemy mieli zapewne najniższy w II lidze, ale oferujemy zawodnikom możliwość rozwoju, wypromowania się i być może znalezienia silniejszego klubu – podkreśla Tomasz Musiał, wiceprezes ds. szkoleniowo-sportowych

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności