II Liga

W szóstej kolejce II ligi nie padło wiele goli. Wszystko jednak za sprawą świetnej postawy bramkarzy, który zaliczyli niejedną efektowną interwencję. Kolejne zwycięstwo dopisał sobie lider, Stal Rzeszów. Widzew bez punktów wracał z Częstochowy, a w hitowym starciu Bytovii ze Zniczem padł remis. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 6. kolejki II ligi.

II Liga

W środę rozegrano w całości 5. kolejkę na drugoligowych boiskach. Hitem tej serii gier było starcie Resovii z Bytovią, czyli drużyn z czołówki tabeli. Rezerwy Lecha po raz drugi grały mecz w roli gospodarza, a w Łodzi Widzew podejmował Górnika Łęczna. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów.

II Liga

Za nami czwarta kolejka na boiskach II ligi. Po niej nowym liderem jest Resovia, która pewnie wygrała swój wyjazdowy mecz. Emocji nie brakowało też w Siedlcach, gdzie losy rywalizacji Pogoni ze Zniczem ważyły się do 96. minuty. Punkty w głupi sposób stracił Widzew, natomiast GKS Katowice udowodnił, że lepiej niż w domu radzi sobie na wyjazdach. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 4. kolejki II ligi.

 

II Liga

W poprzednich rozgrywkach sędziowie pokazali Bartłomiejowi Poczobutowi aż 17 kartek. W tym sezonie, jak na razie, dopiero jedną. 26-letni pomocnik wierzy, że tym razem nie będzie osłabiał nowej drużyny i pomoże Widzewowi w awansie do I ligi. – Stylu gry nie zmieniłem, ale zacząłem mocniej pracować nad sobą i są efekty – twierdzi Poczobut. – Widzew? Trudno przejść obok tego klubu obojętnie – dodaje.

II Liga

Gdzie jak gdzie, ale najlepiej Damian Szuprytowski czuje się w Elblągu. To tutaj ustanowił swój rekord bramkowy w sezonie, a były trener zmienił mu pozycję, przez co ma dziś dużo większe możliwości wykazania się w polu karnym przeciwnika. Początek tego sezonu należy do napastnika Olimpii. – Ostatni raz taki start zaliczyłem chyba w juniorach – stwierdza 30-latek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności