II Liga

Wiosną spośród zespołów od II ligi do ekstraklasy najlepiej punktuje Garbarnia Kraków. Mistrz Polski z 1931 roku ma nawet szansę na awans do I ligi. W klubie o tym jednak cicho. – Jesteśmy jak Adam Małysz, który koncentrował się tylko na tym, by oddać dwa dobre skoki. Naszym zadaniem jest wygrywanie i na tym się skupiamy – podkreśla trener Mirosław Hajdo.

II Liga

Sezon na drugoligowych boiskach wchodzi już w decydującą fazę, a 31. kolejka przyniosła pierwsze rozstrzygnięcie w dole tabeli - poznaliśmy pierwszego spadkowicza. Kto nim został? Kto przedłużył swoje nadzieje na utrzymanie, a kto przybliżył się do awansu? Zapraszamy na magazyn skrótów 31. kolejki II ligi.

II Liga

W środę 9 maja rozegrano w drugiej lidze mecze w ramach 30. kolejki. Jej hitem była rywalizacja ŁKS-u Łódź z Radomiakiem Radom, która miała mieć duży wpływ na walkę o awans do Nice 1. Ligi. Emocji i goli nie brakowało też na innych stadionach. Zapraszamy na magazyn skrótów 30. kolejki II Ligi.

II Liga

Po 27. drugoligowej kolejce w najlepszych nastrojach mogą być kibice ŁKS Łódź, bo ich drużyna zdeklasowała w Elblągu Olimpię. Swoje spotkanie wygrał też lider z Jastrzębia-Zdroju, natomiast gorzej poszło pozostałym drużynom z ligowej czołówki. Zapraszamy na magazyn skrótów 27. kolejki II ligi.

II Liga

W środę, między rozegraniem 26. i 27. kolejki, większość drugoligowców nadrabiała zaległości. Na pięciu stadionach – w Boguchwale, Poznaniu, Puławach, Tarnobrzegu i Krakowie – nie brakowało emocji, bramek pięknych, ale też kuriozalnych. Zapraszamy na magazyn skrótów spotkań rozegranych w środę 18 kwietnia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży