II Liga

W 8. kolejce rozgrywek 2. Ligi przed nami mecz beniaminka KKS Kalisz z Bytovią Bytów, która w zeszłym sezonie walczyła do samego końca o awans. Te rozgrywki jedni i drudzy zaczęli podobnie – co prawda o trzy punkty więcej ma Bytovia, ale KKS ma już za sobą kolejkę pauzy. Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia w Kaliszu? Początek naszej transmisji o godzinie 18:00. Mecz skomentują Adam Delimat i Dawid Sut.

II Liga

W piątej kolejce drugiej ligi Wigry Suwałki pewnie pokonały rezerwy Śląska Wrocław 2:0 i awansowały na pozycję lidera. Goście od piątej minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Pawła Budzyńskiego. Bramkarz Śląska wybiegł poza pole karne i sfaulował Cezarego Sauczka. Pomocnik Wigier opuścił boisko z powodu kontuzji, a jego zmiennik Kacper Wełniak zdobył obie bramki. Transmisję z meczu przeprowadziła Łączy Nas Piłka.

II Liga

W 5. kolejce czeka nas kolejna transmisja z boisk 2. Ligi! Uskrzydlone dwoma zwycięstwami Wigry Suwałki, czyli spadkowicz z Fortuna 1. Ligi, oraz jeden z głównych kandydatów do awansu, podejmą beniaminka i nowicjusza na tym szczeblu – rezerwy Śląska Wrocław. Mecz skomentują Adam Delimat i Michał Zachodny, a nasza transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00. Początek spotkanie zaplanowano na 17:15. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności