II Liga

W ramach 15. kolejki 2. ligi niespodziewany lider, Górnik Polkowice, podejmie rewelacyjnego beniaminka z Kalisza! KKS z grona pięciu beniaminków spisuje się najlepiej i znajduje się tuż za strefą barażową, Górnik natomiast przed tygodniem zboczył na moment ze ścieżki zwycięstw, remisując bezbramkowo ze Śląskiem II. W Polkowicach czeka nas więc naprawdę interesujące widowisko, na które zapraszamy w sobotę od godziny 14:00.

II Liga

Pięć zwycięstw z rzędu – taką ligową serią GKS Katowice nie mógł się pochwalić od bardzo dawna. Co bardziej przesądni kibice zaczęli już wierzyć, że klub z ulicy Bukowej skazany jest na jakieś fatum. Zespół ze stolicy Górnego Śląska od kilku lat przymierzany był do walki o awans do ekstraklasy, natomiast niespełna dwa lata temu pierwszą ligę zamienił na drugą. Może teraz wykona krok w „prawidłowym” kierunku?

II Liga

Tomasz Hołota sporo w polskiej piłce przeżył. Grał w najwyższej klasie rozgrywkowej, swego czasu jego nazwisko znalazło się nawet w notesie selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Teraz 29-letni pomocnik odbudowuje się w KKS-ie Kalisz, skąd znów chce trafić tam, gdzie nie tak dawno występował. Bo ma konkretny cel do osiągnięcia. – Chciałbym co najmniej do tych 200 meczów w ekstraklasie dobić – zaznacza w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności