II Liga

Stal Rzeszów wróciła na fotel lidera po meczach 9. kolejki rozgrywek drugiej ligi. Cztery wyjazdowe gole wbiły rywalowi rezerwy Lecha Poznań, GKS Katowice znów wygrał u siebie, z kolei w starciu byłych mistrzów Polski Widzew Łódź podzielił się punktami z Garbarnią Kraków. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 9. kolejki.

II Liga

Błękitni Stargard do ostatnich kolejek poprzedniego sezonu walczyli o utrzymanie, a w nowych rozgrywkach niespodziewanie są w czubie tabeli. – Dla niektórych naszych zawodników druga liga to nowość. Ale od czegoś trzeba zacząć. U nas przechodzą chrzest bojowy. Dostają dobrą szkołę – mówi Łączy Nas Piłka prezes Błękitnych Zbigniew Niemiec.

II Liga

Po ósmej kolejce w drugiej lidze doszło do zmiany na fotelu lidera. Stawce przewodzi teraz Znicz Pruszków, który zrównał się punktami ze Stalą Rzeszów. Punkty straciły natomiast faworyzowane Bytovia i Resovia, w starciach kolejno z Pogonią Siedlce i Górnikiem Łęczna. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 8. kolejki 2. Ligi.

II Liga

– Ani słowa o awansie – z obozu Bytovii wychodzi jasny sygnał w Polskę, że zadanie, jakie postawiono przed zespołem, który spadł z Fortuna 1 ligi, a w nowym sezonie spisuje się bardzo poprawnie, nie narzuca na piłkarzy niepotrzebnej presji. Wymaga tego sytuacja kadrowa: w drużynie Adriana Stawskiego doszło do tak gruntownej przebudowy składu, że nie wiadomo na co stać bytowskich piłkarzy.

II Liga

Siódma kolejka w II lidze nie była dobrym czasem dla drużyn z czołówki. Spośród czołowej szóstki swój mecz wygrała tylko Olimpia Elbląg, natomiast punkty straciły Stal Rzeszów, Resovia, Garbarnia Kraków, Znicz Pruszków i Bytovia Bytów. Przed własną publicznością wygrał Widzew Łódź, a GKS Katowice przerwał trwającą ponad rok passę bez domowego zwycięstwa. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 7. kolejki II ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności