II Liga

Napisać, że nękał rywali pod bramką, to nic nie napisać. Karol Czubak strzelał w okręgówce i w IV lidze jak na zawołanie, a jego najlepszy wynik to 46 bramek! Rewelacyjny dorobek, tym bardziej że mowa o nastolatku, który właśnie przeszedł do Bytovii Bytów. Rekordowy wynik Czubak ustanowił w sezonie 2016/17. – Najwięcej goli – sześć – wbiłem Brdzie Przechlewo. To było spotkanie, które wygraliśmy 16:0, więc o trafienia było bardzo łatwo – mówi piłkarz.

II Liga

Za nami druga kolejka zmagań w II lidze. Co wydarzyło się w miniony weekend? Pierwsze zwycięstwo zanotował GKS Katowice, pierwszej porażki doznał natomiast Widzew Łódź. Po dwóch meczach kompletem punktów mogą się poszczycić Znicz Pruszków, Stal Rzeszów i Błękitni Stargard. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 2. kolejki II ligi.

II Liga

Marcinowi Kaczmarkowi, czyli trenerowi, który wie, jak robi się awans, powierzono misję wprowadzenia Widzew Łódź do Fortuna 1 ligi. Od powodzenia tego zadania zależy, czy 45-letni szkoleniowiec wytrwa na stanowisku dłużej niż rok. – Widzewski charakter kojarzy się jednoznacznie. Chciałbym do tej tradycji nawiązać – mówi Kaczmarek w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

W ostatni weekend lipca ruszył nowy sezon w rozgrywkach II ligi. Do stawki dołączyło siedem nowych zespołów, w tym między innymi sensacyjny spadkowicz z Fortuna I ligi GKS Katowice i rezerwy Lecha Poznań – pierwsze w historii rezerwy na szczeblu centralnym. Od zwycięstwa zaczął Widzew Łódź prowadzony przez trenera Marcina Kaczmarka. Kto jeszcze udanie rozpoczął nowy sezon? Zapraszamy na magazyn skrótów.

II Liga

Spore nadzieje wiążą z nowym sezonem kibice, przedstawiciele, piłkarze, jednym słowem: wszyscy ludzie związani ze Stalą Rzeszów. Beniaminek II ligi ma ambicje sięgające dużo wyżej niż gra na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Nie interesuje nas przeciętność, środek tabeli. Nie mówimy głośno, że coś musimy. Chcemy robić swoje, rozwijać grę, klub. Wierzymy, że praca, którą wykonujemy, przekuje się w sukces – mówi trener Stali Janusz Niedźwiedź.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności