II Liga

Szósta drugoligowa kolejka została rozegrana w całości w środku tygodnia. W środowych meczach fotela lidera w Pruszkowie broniła Siarka Tarnobrzeg, a na jej ewentualną wpadkę czyhały między innymi Olimpia Grudziądz czy Górnik Łęczna. Jakie zmiany w ligowej tabeli przyniosły rozstrzygnięcia środowych spotkań? Zapraszamy na magazyn skrótów szóstej kolejki 2. Ligi.

II Liga

Mimo 20 lat Patryk Szysz to najskuteczniejszy zawodnik II ligi i pewny wykonawca rzutów karnych. Obserwują go m.in. Legia i Wisła. – Jest w naszym klubie od najmłodszych lat. To wychowanek z prawdziwego zdarzenia i perełka naszej akademii – cieszy cię Veljko Nikitović, prezes Górnika Łęczna.

II Liga

Jest najmłodszym bramkarzem w drugoligowej stawce. Wśród wszystkich zawodników, którzy w tym sezonie wybiegali na drugoligowe boiska, młodszy jest jedynie Bartosz Baranowicz, 15-letni pomocnik Rozwoju Katowice. O niespełna rok od niego starszy Mikołaj Biegański ma z kolei zdecydowanie odpowiedzialniejszą rolę. Ma ratować zespół Skry Częstochowa przed utratą goli.

II Liga

Drugoligowy sezon nabiera tempa. Na początek tygodniowego maratonu piąta kolejka, w której grano w piątek i sobotę. Nowym liderem po tych spotkaniach została Siarka Tarnobrzeg, która zepchnęła z pierwszej lokaty Górnika Łęczna. Zapraszamy na magazyn skrótów piątej kolejki II ligi.

II Liga

W czwartej kolejce rozgrywek II ligi w Siarce Tarnobrzeg i Ruchu Chorzów wystąpiło siedmiu młodzieżowców, w Rozwoju Katowice zagrało czterech nastolatków, w tym 15-letni Bartosz Baranowicz, a Stal Stalowa Wola wystawiła skład ze średnią wieku zaledwie 22,7. Czy to czas, w którym młodzieżowcy zaczną stanowić o siłach zespołów na drugoligowym froncie?

II Liga

W miniony weekend obserwatorzy drugiej ligi nie mogli narzekać na nudę. W dziewięciu meczach padło łącznie 29 goli, a sędziowie podyktowali aż 10 rzutów karnych. Nowym liderem został Górnik Łęczna, który w znakomitym stylu rozbił zespół Ruchu Chorzów. Zapraszamy na magazyn skrótów czwartej kolejki II ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności