II Liga

W ramach cyklu #BestOf2020 prezentujemy najpiękniejsze gole roku w rozgrywkach 2. Ligi! Podczas ostatnich 12 miesięcy przez ten szczebel przewinęło się w sumie aż 26 zespołów. Sami sprawdźcie, które z nich zdobywały najefektowniejsze bramki! Wybór tej najlepszej pozostawiamy wam, zachęcając do głosowania w komentarzach pod tym filmem!

II Liga

Który bramkarz najlepiej broni rzuty karne, który trener pracuje najdłużej, który zespół nie remisuje, która drużyna ma w składzie najwięcej obcokrajowców, a która gra tylko Polakami? Kto ma w kadrze reprezentantów, mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski? Co ile minut padała bramka, ile piłkarzy wyleciało z boiska, a ile rozegrało pełną rundę? Zapraszamy do liczbowego podsumowanie rundy jesiennej drugiej ligi.

II Liga

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić bez niego jedną z czołowych drużyn drugiej ligi. Piotr Nocoń, bo o nim mowa, jest drugim najlepszym strzelcem Skry Częstochowa, ale na co dzień również pracuje. Swoich marzeń o podboju piłkarskiej Polski jednak nie porzuca. – Podchodzę jednak do tego wyjątkowo spokojnie, bo wiele w piłce przeszedłem – mówi 30-letni pomocnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności