II Liga

W miniony weekend obserwatorzy drugiej ligi nie mogli narzekać na nudę. W dziewięciu meczach padło łącznie 29 goli, a sędziowie podyktowali aż 10 rzutów karnych. Nowym liderem został Górnik Łęczna, który w znakomitym stylu rozbił zespół Ruchu Chorzów. Zapraszamy na magazyn skrótów czwartej kolejki II ligi.

II Liga

Gdy spojrzymy na tabelę drugiej ligi, PGE GKS Bełchatów po czterech kolejkach plasuje się w samym jej środku. Gdy jednak przypomnimy sobie, że drużyna ta startowała z pułapu -2 punktów, a w tym sezonie, jako jedna z trzech, nie przegrała jeszcze meczu, to ocena pierwszych meczów wicemistrza Polski z 2007 roku wygląda już inaczej. – Daleka droga przed nami – studzi emocje trener Artur Derbin.

II Liga

Pochodzi z Lublina, ale na szersze wody wypłynął w Chorzowie. Swój angaż w Ruchu załatwił sobie właściwie... sam. – Gdy zauważyłem, że za bardzo już nie rozwinę się w moim rodzinnym klubie, to postanowiłem napisać... CV. Adresów mailowych poszukałem w internecie, na stronach o akademiach piłkarskich. I wysłałem. Dokładnie takie CV, jak tworzy się do pracy. Tata mi je jeszcze poprawił, ale pomysł był mój – opowiada o niekonwencjonalnym pomyśle Artur Balicki, który w ubiegły weekend dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży