II Liga

12. kolejka w II lidze to między innymi dwa hitowo zapowiadające się mecze. Na terenie lidera Widzew grał z Siarką Tarnobrzeg, natomiast rewelacyjny beniaminek z Torunia podejmował Radomiaka. Co wydarzyło się w tych i siedmiu pozostałych spotkaniach? Zapraszamy na magazyn skrótów 12. kolejki II ligi.

II Liga

Po 10. kolejce w 2. Lidze nie ma już ani jednego niepokonanego zespołu. PGE GKS Bełchatów, który najdłużej ten status utrzymywał, tym razem z Pruszkowa wracał bez punktów. Miniony weekend przyniósł też między innymi wysoką porażkę Siarki w podkarpackich derbach, czy świetny comeback ROW-u Rybnik w meczu z Radomiakiem. Zapraszamy na magazyn skrótów 10. kolejki 2. Ligi.

II Liga

Grał między innymi w Zagłębiu Lubin, Piaście Gliwice czy Ruchu Chorzów. Latem tego roku Łukasz Hanzel odszedł z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Długo szukał nowej przystani, ostatecznie odnalazł się w beniaminku drugiej ligi, Skrze Częstochowa. – Wiem jakie są realia, nie chciałem dłużej czekać, a po prostu wrócić do gry – przyznaje 31-letni pomocnik.

II Liga

Po ośmiu kolejkach w tabeli II ligi jest naprawdę ciasno. Raptem trzy punkty dzielą lidera od zespołu zajmującego szóstą lokatę, natomiast w strefie spadkowej i jej okolicach znajdują się aż cztery drużyny z identycznym dorobkiem punktowym. Zapraszamy na magazyn skrótów ósmej kolejki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności