II Liga

Gol Roberta Tunkiewicza z KKS Kalisz – już teraz śmiało możemy stwierdzić, że to jeden z głównych kandydatów do miana najpiękniejszej bramki sezonu w 2. lidze! W miniony weekend działo się jednak również na innych stadionach, a wyniki drużyn z czołówki poskutkowały zmianą lidera! Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów drugiej ligi.

II Liga

Po nieco dłuższej przerwie wracamy z naszym Magazynem skrótów 2. Ligi, by podsumować wydarzenia z 11. kolejki… i nie tylko. Zajrzeliśmy również na dwa stadiony, na których nadrabiano w środku ubiegłego tygodnia zaległości. W środę na drugoligowych boiskach padło kilka naprawdę wyjątkowej urody goli, w związku z czym zapraszamy do oglądania naszego magazynu skrótów 2. Ligi.

II Liga

W wieku 19 lat zadebiutował w ekstraklasie w Górniku Zabrze. Pięć lat późnej gra jednak tylko w drugiej lidze. W tym sezonie Marcin Urynowicz imponuje skutecznością i strzelił już siedem goli. – Na przeszkodzie stanęły kontuzje. W ciągu pół roku cztery razy naderwałem ten sam mięsień dwugłowy. Teraz od ośmiu miesięcy jestem zdrowy, na dodatek gram na ulubionej pozycji i są efekty – podkreśla pomocnik GKS Katowice.

II Liga

Jego przyjście latem do Częstochowy dla większości było zaskoczeniem. W klubie, który zawsze charakteryzował się dużą hermetycznością tym razem postawiono na trenera z zewnątrz. Tą osobą został 40-letni Marek Gołębiewski z podwarszawskiego Piaseczna. Jak pokazują jednak wyniki pierwszych meczów Skry w tym sezonie wybór okazał się trafny. – Sam jestem zaskoczony naszymi wynikami – mówi szkoleniowiec piątej obecnie drużyny drugiej ligi.

II Liga

Eryk Sobków to przykład zawodnika, któremu posłużyła zmiana pozycji i… pandemia koronawirusa. Od czerwca w 17 ligowych występach zdobył 14 goli dla Górnika Polkowice. 23-letni skrzydłowy strzela je w drugiej lidze, choć pięć lat temu zadebiutował w ekstraklasie. – Na razie nie myślę, czy uda mi się do niej wrócić. Chciałbym strzelić jak najwięcej goli w tym sezonie. Jeśli będę zdrowy, kontuzje mnie ominą, to może pojawi się oferta z lepszej ligi – twierdzi Sobków.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności