II Liga

27. kolejka na drugoligowych boiskach upłynęła pod znakiem wpadek faworytów. Bezbramkowe remisy Radomiaka i Widzewa, porażki Elany i Górnika. W swoich meczach zwyciężyły natomiast Olimpia i PGE GKS i to te zespoły ugrały w tej kolejce najwięcej. Zapraszamy na magazyn skrótów 27. kolejki II ligi.

II Liga

Po 26. kolejce w 2. Lidze na fotelu lidera umocnił się Radomiak Radom, który pokonał w Wejherowie 3:0 Gryf. Jedną z bramek zdobył Adam Banasiak (na zdjęciu, fot: 400mm.pl). Kolejny w tym roku remis zanotował Widzew Łódź, któremu w walce o awans po piętach depczą już między innymi Olimpia Grudziądz i Elana Toruń. Zapraszamy na magazyn skrótów 26. kolejki 2. Ligi.

II Liga

To się nazywa wejście z ławki! Pomocnik Olimpii Grudziądz Mikołaj Gabor kilkanaście minut po zmianie rozpoczął show przeciwko Górnikowi Łęczna: w sześć minut strzelił trzy gole. – Mogłem zdobyć nawet pięć bramek i to w takim samym odstępie czasu, jak kiedyś Robert Lewandowski – opowiada piłkarz o najlepszym dniu w swojej dotychczasowej karierze.

II Liga

Gdy przychodził do Błękitnych Stargard Szczeciński, oficjalna strona klubu dumnie obwieściła, że szeregi drużyny wzmocni jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w województwie zachodniopomorskim. W końcu chodzi o młodzieżowego reprezentanta Polski, który ze względu na specyficzny sposób gry zalicza się do typu piłkarza podwórkowego w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Błażej Starzycki rozgrywa premierowy sezon w seniorskiej piłce i musi stawić czoła pierwszej, poważnej przeszkodzie w przygodzie z futbolem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności