II Liga

Bardzo udanie rozpoczęła drugoligowy sezon Skra. Klub z Częstochowy, który już wiosną kilkukrotnie zachwycił kibiców swoją grą, wygrał dwa pierwsze mecze i jest jedną z trzech drużyn, które z kompletem punktów otwierają ligową tabelę. – Mocno jednak wszyscy stąpamy po ziemi, żadnych głośnych deklaracji nie składamy – mówi bohater drużyny, Kamil Wojtyra, który zapewnił Skrze owe zwycięstwa.

II Liga

W drugiej kolejce rozgrywek 2. Ligi kibice czekali przede wszystkim na hitowe starcie spadkowiczów z zaplecza ekstraklasy, ale najwięcej emocji (i goli) przyniosła rywalizacja Lecha II Poznań z Hutnikiem Kraków. Miniony weekend był zresztą udany również dla innych drugoligowych rezerw – tych z Wrocławia. Zapraszamy do oglądania Magazynu skrótów 2. ligi, na który zapraszać będziemy Was w każdy wtorek o godzinie 22.30!

II Liga

Po niespełna miesiącu przerwy wracamy na boiska 2. Ligi! Inaugurująca sezon 2020/21 kolejka przyniosła dużo emocji i trochę niespodzianek. Jak poradziły sobie drużyny beniaminków? I czy swoje mecze wygrali ci, którzy jeszcze w zeszłym sezonie występowali na zapleczu ekstraklasy? Zapraszamy do oglądania magazynu skrótów 2. Ligi, które emitować będziemy w każdy wtorek o godzinie 22:30.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności