II Liga

Jest zaprzeczeniem sentencji „dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi”. Marek Wleciałowski w Ruchu Chorzów wylądował już trzeci raz. Najpierw lata spędził w tym klubie jako piłkarz, później wprowadził „Niebieskich” do ekstraklasy. A przecież jeszcze był asystentem Waldemara Fornalika na Cichej. Teraz staje jednak przed najtrudniejszym zadaniem, wydostać klub z drugoligowej otchłani. – W Ruchu jest część mnie – mówi pochodzący z Chorzowa szkoleniowiec, który jeszcze na początku ubiegłego tygodnia był w sztabie szkoleniowym Piasta Gliwice. 

II Liga

Nie brakowało emocji w przedostatniej kolejce rundy jesiennej na drugoligowych boiskach. Po raz pierwszy od 1 września punkty stracił lider z Łodzi. Najwięcej, bo aż siedem goli padło w Wejherowie, a Elana remis w starciu z Olimpią uratowała w… 97. minucie. Zapraszamy na magazyn skrótów 16. kolejki drugiej ligi.

II Liga

Wydarzeniem numer jeden w ramach 15. kolejki na drugoligowych boiskach był bez wątpienia mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Widzewem Łódź. Patrząc jednak z perspektywy tabeli, hitowo zapowiadało się starcie PGE GKS-u Bełchatów z Elaną Toruń, z kolei najwięcej goli padło w Grudziądzu. Zapraszamy na magazyn skrótów 15. kolejki II ligi.

II Liga

Jeszcze rok temu grał w reprezentacji młodzieżowej u trenera Dariusza Gęsiora. Latem znalazł się jednak na piłkarskim zakręcie, bo jego dotychczasowy klub, GKS Katowice nie zgłosił go do rozgrywek. Teraz Paweł Mandrysz, bo o nim mowa, „odnalazł” się w drugoligowym Ruchu Chorzów. – Zależy mi na grze. W ostatnim półroczu nie było pod tym względem ciekawie, prawie w ogóle nie grałem, więc tego mi brakuje najbardziej. Chcę zagościć w pierwszym składzie, pomagać drużynie w osiąganiu najlepszych wyników. – mówi Mandrysz w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności