II Liga

– Z doświadczenia wynika, że najlepiej skupiać się na najbliższym rywalu. Z drugiej strony jesteśmy sportowcami i trenujemy po to, by wygrywać. Skoro dzięki ciężkiej pracy znaleźliśmy się na miejscu dającym awans do pierwszej ligi, to nie możemy nagle powiedzieć, że to nas nie interesuje i czwarta pozycja nam wystarczy – mówi 35-letni obrońca GKS Bełchatów.

II Liga

W 23. kolejce lider niespodziewanie zgubił punkty w starciu z ostatnią drużyną tabeli. Po meczu w Tarnobrzegu pracę stracił trener z najdłuższym dotychczas stażem na szczeblu centralnym, a w rywalizacji pretendentów do awansu wygrał PGE GKS Bełchatów. Zapraszamy na magazyn skrótów 23. kolejki II ligi.

II Liga

Bartosz Neugebauer dopiero skończył 17 lat. W tym sezonie szkoleniowiec Rozwoju Katowice Marek Koniarek skorzystał z niego trzy razy w meczu o punkty, choć w bramce dysponuje bardziej doświadczonymi zawodnikami. – W moim wieku każda styczność z piłką seniorską bardzo duże daje – podkreśla młody bramkarz, który należy do grupy objętej specjalnym programem szkoleniowym Polskiego Związku Piłki Nożnej, skupiającym najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia w Polsce.

II Liga

W wieku 16 lat zadebiutował w pierwszym składzie Olimpii Grudziądz. Kilkanaście dni po 17. urodzinach strzelił pierwszego gola w piłce seniorskiej. Jest reprezentantem Polski U-18. W miniony weekend zdobył piękną bramkę, trzecią w sezonie, licząc rozgrywki ligowe i pucharowe.  W tym roku podpisał kontrakt z Legią Warszawa, ale wiosnę spędzi jeszcze na boiskach drugiej ligi. Kariera Kacpra Skibickiego nabrała w ostatnim czasie zawrotnego tempa.

II Liga

Po zimowej przerwie na boiska wrócili drugoligowcy, wraca więc również nasz magazyn skrótów. Już pierwsza wiosenna kolejka przyniosła kilka niespodzianek oraz naprawdę dużo goli. Tylko w 22. kolejce padły takie wyniki, jak 0:4, 4:2 czy 6:0. Zapraszamy na magazyn skrótów 22. kolejki 2. Ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności