II Liga

Od debiutu w seniorach 25-letni Artur Pląskowski osiem razy zmieniał klub. Przed sezonem wzmocnił beniaminka drugiej ligi Stal Rzeszów. – Ten klub ma dobre perspektywy i chce iść do przodu. To nie jest zespół, który żyje z dnia na dzień, ale w Rzeszowie powstał projekt, który ma trwać lata. Jestem chyba też w najlepszym wieku, by krok po kroku piąć się z tą drużyną – podkreśla napastnik.

II Liga

O co walczy Resovia, która po 18 kolejkach ma 38 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli II ligi, wyprzedzając Widzew Łódź? – Naszym celem od samego początku była pierwsza szóstka. I nic w tej kwestii się nie zmienia. Z drugiej strony, chcielibyśmy w niedalekiej przyszłości skorygować plany i postawić sobie jeszcze ambitniejsze cele – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka szkoleniowiec drużyny z Rzeszowa Szymon Grabowski.

II Liga

Wydarzeniem numer jeden w 16. kolejce II ligi był mecz na szczycie, czyli Widzew Łódź kontra Resovia. Jaki wynik padł w Łodzi? I jak poradziły sobie te drużyny, które kilka dni wcześniej rozgrywały swoje mecze w ramach Totolotek Pucharu Polski? Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 16. kolejki II ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności