II Liga

Maciej Gostomski znów broni w Polsce. Były golkiper Lecha Poznań, Korony Kielce, Cracovii, a ostatnio norweskiego FK Haugesund reprezentuje teraz barwy II-ligowej Bytovii Bytów, w której rozpoczął niegdyś najlepszy etap swojej kariery. Wraca niejako do korzeni z mocnym postanowieniem. – Chciałbym znaleźć się w „Grupie Sto”. Moim celem jest powrót do ekstraklasy, czuję, że stać mnie na to. Swojemu obecnemu pracodawcy dałem jasny sygnał ku temu. Teraz chcę dobrze się prezentować w II lidze, myśleć pozytywnie i powinno być ok. Jednak na spokojnie, bez spinki, działam zgodnie z planem – tłumaczy.

II Liga

W przerwie zimowej Widzew przygotowywał się w Turcji, a do zespołu sprowadził Henrika Ojamę i Krystiana Nowaka. Górnik Łęczna wierzy w powrót do skuteczności Bartosza Śpiączki i w pomocnika z ekstraklasy Bartłomieja Kalinkowskiego. GKS Katowice nie stracił żadnego podstawowego zawodnika, za to kontuzje pokrzyżowały plany Olimpii Elbląg. W rzeszowskich zespołach mała rewolucja kadrowa w Stali i wymiana pięciu zawodników w Resovii. Na inaugurację rundy wiosennej spotkanie kolejki w Łodzi – Widzew podejmie Olimpię (niedziela, godz. 13:05, transmisja TVP Sport).

II Liga

Co takiego ma Dinamo Zagrzeb, czego brakuje polskim zespołom? Jaka jest tajemnica sukcesu klubu ze stolicy Chorwacji, któremu udało się zakwalifikować do fazy grupowej Champions League i nie odstawać od reszty stawki? Jakie metody stosuje Nenad Bjelica i jak w ocenie byłego szkoleniowca Lecha Poznań wypada Damian Kądzior? Odpowiedzi na te i inne pytania poznał trener Bytovii Bytów w trakcie kilkudniowego stażu u uczestnika Ligi Mistrzów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności