II Liga

O co walczy Resovia, która po 18 kolejkach ma 38 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli II ligi, wyprzedzając Widzew Łódź? – Naszym celem od samego początku była pierwsza szóstka. I nic w tej kwestii się nie zmienia. Z drugiej strony, chcielibyśmy w niedalekiej przyszłości skorygować plany i postawić sobie jeszcze ambitniejsze cele – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka szkoleniowiec drużyny z Rzeszowa Szymon Grabowski.

II Liga

Wydarzeniem numer jeden w 16. kolejce II ligi był mecz na szczycie, czyli Widzew Łódź kontra Resovia. Jaki wynik padł w Łodzi? I jak poradziły sobie te drużyny, które kilka dni wcześniej rozgrywały swoje mecze w ramach Totolotek Pucharu Polski? Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 16. kolejki II ligi.

II Liga

15. seria gier i kolejna zmiana lidera w 2. Lidze. Teraz na czele jest Resovia, która okazała się w miniony weekend lepsza od Elany Toruń. Po piętach liderowi depczą Widzew Łódź i GKS Katowice, które również swoje spotkania wygrały. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 15. kolejki drugiej ligi.

II Liga

– Przed sezonem rozmawiałem z trenerem Andrzejem Prawdą. Pytał jaka jest dla mnie najlepsza pozycja. Odpowiedziałem, że każda byle nie lewa pomoc. Albo ja kłamałem, albo coś się zmieniło nagle w mojej boiskowej charakterystyce. Bo, póki co, w naszym systemie gry mogę spełniać się jako lewoskrzydłowy – mówi Paweł Moskwik, najskuteczniejszy zawodnik Znicza Pruszków.

II Liga

Bartosz Mrozek świetnie spisuje się w bramce II-ligowego GKS Katowice, dzięki czemu został zauważony przez sztab reprezentacji Polski U-20. Debiutu jeszcze się nie doczekał, ale… – Jestem dumny, że trener Jacek Magiera dostrzegł we mnie reprezentanta, bo to największy zaszczyt dla piłkarza. Wierzę, że nie była to ostatnia szansa – mówi 19-letni bramkarz.

II Liga

Daniel Feruga wrócił na szczebel centralny w dobrym stylu. W klasyfikacji kanadyjskiej w II lidze uzbierał już dziesięć punktów (po pięć bramek i asyst). – Doświadczenie ostatniego roku dużo mnie nauczyło. Przychodząc do Bytovii wysoko zawiesiłem sobie poprzeczkę. Mierzę jeszcze wyżej. Myślę, że mój przykład jest idealny dla młodych piłkarzy. Niech doceniają co mają, bo piłka to zarąbisty sport! – mówi pomocnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności