II Liga

W II lidze wystartowała runda rewanżowa, a zgodnie z planem rozegranych zostało siedem z dziewięciu spotkań. Ruch Chorzów pod wodzą nowego trenera wygrał drugi kolejny mecz. A jak w ponownym debiucie Franciszka Smudy poradził sobie Górnik Łęczna? Zapraszamy na magazyn skrótów 18. kolejki II ligi.

II Liga

Za nami ostatnia kolejka rundy jesiennej na boiskach drugiej ligi. W ubiegły weekend najwięcej emocji dostarczyło spotkanie Olimpii Grudziądz z Widzewem Łódź, gdzie końcówka meczu całkowicie odwróciła jego losy. Z kolei skuteczny Radomiak w ciągu kilku dni wbił rywalom jedenaście goli. Zapraszamy na magazyn skrótów 17. kolejki II ligi.

II Liga

Jest zaprzeczeniem sentencji „dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi”. Marek Wleciałowski w Ruchu Chorzów wylądował już trzeci raz. Najpierw lata spędził w tym klubie jako piłkarz, później wprowadził „Niebieskich” do ekstraklasy. A przecież jeszcze był asystentem Waldemara Fornalika na Cichej. Teraz staje jednak przed najtrudniejszym zadaniem, wydostać klub z drugoligowej otchłani. – W Ruchu jest część mnie – mówi pochodzący z Chorzowa szkoleniowiec, który jeszcze na początku ubiegłego tygodnia był w sztabie szkoleniowym Piasta Gliwice. 

II Liga

Nie brakowało emocji w przedostatniej kolejce rundy jesiennej na drugoligowych boiskach. Po raz pierwszy od 1 września punkty stracił lider z Łodzi. Najwięcej, bo aż siedem goli padło w Wejherowie, a Elana remis w starciu z Olimpią uratowała w… 97. minucie. Zapraszamy na magazyn skrótów 16. kolejki drugiej ligi.

II Liga

Wydarzeniem numer jeden w ramach 15. kolejki na drugoligowych boiskach był bez wątpienia mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Widzewem Łódź. Patrząc jednak z perspektywy tabeli, hitowo zapowiadało się starcie PGE GKS-u Bełchatów z Elaną Toruń, z kolei najwięcej goli padło w Grudziądzu. Zapraszamy na magazyn skrótów 15. kolejki II ligi.

II Liga

Jeszcze rok temu grał w reprezentacji młodzieżowej u trenera Dariusza Gęsiora. Latem znalazł się jednak na piłkarskim zakręcie, bo jego dotychczasowy klub, GKS Katowice nie zgłosił go do rozgrywek. Teraz Paweł Mandrysz, bo o nim mowa, „odnalazł” się w drugoligowym Ruchu Chorzów. – Zależy mi na grze. W ostatnim półroczu nie było pod tym względem ciekawie, prawie w ogóle nie grałem, więc tego mi brakuje najbardziej. Chcę zagościć w pierwszym składzie, pomagać drużynie w osiąganiu najlepszych wyników. – mówi Mandrysz w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności