II Liga

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować o zawarciu umowy z Telewizją Polską, dotyczącą transmisji rozgrywek o mistrzostwo II ligi. W ramach kontraktu, który został zawarty do końca sezonu 2019/2020, TVP przeprowadzi transmisję z co najmniej jednego spotkania każdej kolejki ligowej na antenach TVP 3 oraz TVP Sport.

II Liga

To jeden z tych piłkarzy, którym zagraniczny wyjazd w bardzo młodym wieku nie posłużył. Perspektywa gry w wielkim włoskim klubie skończyła się zderzeniem z brutalną rzeczywistością i powrocie do Polski. Dawid Smug, bo o nim właśnie mowa, dzisiaj stara się nie patrzeć wstecz, a myśleć o przyszłości. Ma 25 lat i już spory bagaż doświadczeń.

II Liga

Przez 16 lat był związany z Niebieskimi z Chorzowa. W tym klubie zaczynał swoją karierę i przeszedł wszystkie piłkarskie szczeble. W ubiegłym sezonie był nawet kapitanem Ruchu. Teraz Maciej Urbańczyk postanowił jednak coś zmienić. – Od jakiegoś czasu czułem, że potrzebuję czegoś nowego, zmiany – mówi 23-letni pomocnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności