II Liga

W 23. kolejce lider niespodziewanie zgubił punkty w starciu z ostatnią drużyną tabeli. Po meczu w Tarnobrzegu pracę stracił trener z najdłuższym dotychczas stażem na szczeblu centralnym, a w rywalizacji pretendentów do awansu wygrał PGE GKS Bełchatów. Zapraszamy na magazyn skrótów 23. kolejki II ligi.

II Liga

Bartosz Neugebauer dopiero skończył 17 lat. W tym sezonie szkoleniowiec Rozwoju Katowice Marek Koniarek skorzystał z niego trzy razy w meczu o punkty, choć w bramce dysponuje bardziej doświadczonymi zawodnikami. – W moim wieku każda styczność z piłką seniorską bardzo duże daje – podkreśla młody bramkarz, który należy do grupy objętej specjalnym programem szkoleniowym Polskiego Związku Piłki Nożnej, skupiającym najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia w Polsce.

II Liga

W wieku 16 lat zadebiutował w pierwszym składzie Olimpii Grudziądz. Kilkanaście dni po 17. urodzinach strzelił pierwszego gola w piłce seniorskiej. Jest reprezentantem Polski U-18. W miniony weekend zdobył piękną bramkę, trzecią w sezonie, licząc rozgrywki ligowe i pucharowe.  W tym roku podpisał kontrakt z Legią Warszawa, ale wiosnę spędzi jeszcze na boiskach drugiej ligi. Kariera Kacpra Skibickiego nabrała w ostatnim czasie zawrotnego tempa.

II Liga

Po zimowej przerwie na boiska wrócili drugoligowcy, wraca więc również nasz magazyn skrótów. Już pierwsza wiosenna kolejka przyniosła kilka niespodzianek oraz naprawdę dużo goli. Tylko w 22. kolejce padły takie wyniki, jak 0:4, 4:2 czy 6:0. Zapraszamy na magazyn skrótów 22. kolejki 2. Ligi.

II Liga

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować o zawarciu umowy z Telewizją Polską, dotyczącą transmisji rozgrywek o mistrzostwo II ligi. W ramach kontraktu, który został zawarty do końca sezonu 2019/2020, TVP przeprowadzi transmisję z co najmniej jednego spotkania każdej kolejki ligowej na antenach TVP 3 oraz TVP Sport.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności