II Liga

Grał między innymi w Zagłębiu Lubin, Piaście Gliwice czy Ruchu Chorzów. Latem tego roku Łukasz Hanzel odszedł z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Długo szukał nowej przystani, ostatecznie odnalazł się w beniaminku drugiej ligi, Skrze Częstochowa. – Wiem jakie są realia, nie chciałem dłużej czekać, a po prostu wrócić do gry – przyznaje 31-letni pomocnik.

II Liga

Po ośmiu kolejkach w tabeli II ligi jest naprawdę ciasno. Raptem trzy punkty dzielą lidera od zespołu zajmującego szóstą lokatę, natomiast w strefie spadkowej i jej okolicach znajdują się aż cztery drużyny z identycznym dorobkiem punktowym. Zapraszamy na magazyn skrótów ósmej kolejki.

II Liga

Szósta drugoligowa kolejka została rozegrana w całości w środku tygodnia. W środowych meczach fotela lidera w Pruszkowie broniła Siarka Tarnobrzeg, a na jej ewentualną wpadkę czyhały między innymi Olimpia Grudziądz czy Górnik Łęczna. Jakie zmiany w ligowej tabeli przyniosły rozstrzygnięcia środowych spotkań? Zapraszamy na magazyn skrótów szóstej kolejki 2. Ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności