II Liga

Po zawirowaniach we władzach klubu i rewolucji kadrowej Widzew wychodzi na prostą. W ciągu miesiąca w lidze wygrał cztery z pięciu spotkań i został liderem II ligi, a w Totolotek Pucharze Polski sprawił niespodziankę – wyeliminował ekstraklasowy Śląsk Wrocław. – Chcemy dawać radość sobie i kibicom. Weszliśmy na zwycięską ścieżkę i chcemy się jak najdłużej na niej utrzymać – zapewnia Daniel Tanżyna, stoper Widzewa.

II Liga

Niezwykły ścisk zapanował w tabeli drugiej ligi po rozegraniu spotkań 11. kolejki. Cztery pierwsze drużyny mają na swoim koncie identyczny dorobek punktowy, a ósma ekipa traci do lidera tylko trzy punkty. Jakie rozstrzygnięcia zapadły w miniony weekend? Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 11. kolejki II ligi.

II Liga

Po 10. kolejkach w drugiej lidze liderem jest Górnik Łęczna. Ta seria gier przyniosła również wiele innych interesująco zapowiadających się spotkań – między innymi starcie rezerw Lecha Poznań z Widzewem Łódź czy derby Rzeszowa. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 10. kolejki II ligi (fot: 400mm.pl).

II Liga

Najmłodszy zespół w drugoligowej stawce, czyli Lech II Poznań wcale nie odstaje od reszty. Rezerwy „Kolejorza” prezentują wprawdzie bardzo niestabilną formę, jednak ma to związek z wiekiem piłkarzy będących w kadrze zespołu. Wielu z nich uczy się rywalizacji na tak wysokim poziomie, część zdobywa doświadczenie, które może wykorzystać w pierwszej drużynie. Dla niektórych to szansa na przetarcie z dorosłym futbolem.

II Liga

Stal Rzeszów wróciła na fotel lidera po meczach 9. kolejki rozgrywek drugiej ligi. Cztery wyjazdowe gole wbiły rywalowi rezerwy Lecha Poznań, GKS Katowice znów wygrał u siebie, z kolei w starciu byłych mistrzów Polski Widzew Łódź podzielił się punktami z Garbarnią Kraków. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 9. kolejki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności