II Liga

Jeszcze rok temu grał w reprezentacji młodzieżowej u trenera Dariusza Gęsiora. Latem znalazł się jednak na piłkarskim zakręcie, bo jego dotychczasowy klub, GKS Katowice nie zgłosił go do rozgrywek. Teraz Paweł Mandrysz, bo o nim mowa, „odnalazł” się w drugoligowym Ruchu Chorzów. – Zależy mi na grze. W ostatnim półroczu nie było pod tym względem ciekawie, prawie w ogóle nie grałem, więc tego mi brakuje najbardziej. Chcę zagościć w pierwszym składzie, pomagać drużynie w osiąganiu najlepszych wyników. – mówi Mandrysz w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

12. kolejka w II lidze to między innymi dwa hitowo zapowiadające się mecze. Na terenie lidera Widzew grał z Siarką Tarnobrzeg, natomiast rewelacyjny beniaminek z Torunia podejmował Radomiaka. Co wydarzyło się w tych i siedmiu pozostałych spotkaniach? Zapraszamy na magazyn skrótów 12. kolejki II ligi.

II Liga

Po 10. kolejce w 2. Lidze nie ma już ani jednego niepokonanego zespołu. PGE GKS Bełchatów, który najdłużej ten status utrzymywał, tym razem z Pruszkowa wracał bez punktów. Miniony weekend przyniósł też między innymi wysoką porażkę Siarki w podkarpackich derbach, czy świetny comeback ROW-u Rybnik w meczu z Radomiakiem. Zapraszamy na magazyn skrótów 10. kolejki 2. Ligi.

II Liga

Grał między innymi w Zagłębiu Lubin, Piaście Gliwice czy Ruchu Chorzów. Latem tego roku Łukasz Hanzel odszedł z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Długo szukał nowej przystani, ostatecznie odnalazł się w beniaminku drugiej ligi, Skrze Częstochowa. – Wiem jakie są realia, nie chciałem dłużej czekać, a po prostu wrócić do gry – przyznaje 31-letni pomocnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności