II Liga

Marcin Robak rozegrał setne spotkanie ligowe w Widzewie. Dla łódzkiej drużyny strzelił aż 64 gole w ekstraklasie, pierwszej i drugiej lidze. – To piękne uczucie, by zobaczyć jak znów się cieszą, jak wybucha radość pełnego stadionu. Gdy kibice skandują moje nazwisko, to miłe uczucie. Bardziej jednak zależy mi na tym, by widzieć fanów wiwatujących z okazji goli i zwycięstw – mówi 38-letni kapitan Widzewa.

II Liga

Kobieta sędziująca mecz mężczyznom w profesjonalnej lidze? Takie sytuacje już nie dziwią, choć w futbolu wciąż są rzadkością. W minioną niedzielę (21.06.2020), po ponad dwóch latach przerwy, sędzia ponownie poprowadziła mecz na szczeblu centralnym w Polsce. Ewa Augustyn była rozjemczynią w spotkaniu II ligi: Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna (1:2). – Kobiecy i męski futbol różnią się od siebie, ale mają też wiele punktów spójnych. Zawodnicy przez pierwsze 10-15 minut „sprawdzali” na co mogą sobie ze mną pozwolić. Wyszło na to, że oni grali w piłkę nożną, a ja sędziowałam. To był bardzo przyjemny mecz – opowiada specjalnie dla Łączy Nas Piłka Augustyn, która od 2015 roku jest sędzią międzynarodową.

II Liga

Nie zwalniają tempa piłkarze klubów drugoligowych, a już w środę, 17 czerwca, w całości została rozegrana 26. kolejka! Wydarzeniem tej serii było przełamanie Widzewa, który wreszcie wygrał. Niespodziewanie punkty stracił GKS Katowice, a w podkarpackich derbach triumfowała Stal Stalowa Wola. Zobacz gole i skróty meczów 26. kolejki 2. Ligi!

II Liga

Podziałem punktów zakończyło się pierwsze spotkanie 26. kolejki drugiej ligi. W Legionowie emocje trwały do samego końca: strzelanie rozpoczął dla zespołu z Katowic Arkadiusz Jędrych, ale dzielni gospodarze dwukrotnie wyrównywali stan spotkania. Dodatkowo, w końcówce Legionovia musiała radzić sobie w dziesiątkę. Sprawdź wszystkie wyniki tej serii spotkań.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności