II Liga

Górnik Łęczna wygrał pięć spotkań z rzędu, awansował na pozycję lidera drugiej ligi i jest coraz bliżej awansu na zaplecze ekstraklasy. – Zmieniliśmy ustawienie i gramy w ataku dwoma napastnikami. To zadziałało, a do tego zawodnicy z ławki rezerwowych stanęli na wysokości zadania. Nie patrzymy na tabele, tylko skupiamy się na najbliższym spotkaniu, by zrealizować cel i awansować do pierwszej ligi – zapewnia Kamil Kiereś, trener Górnika.

II Liga

Skra Częstochowa to najlepiej punktująca drużyna drugiej ligi po wznowieniu rozgrywek. Z sześciu spotkań wygrała cztery, strzeliła 13 goli, a straciła tylko cztery. Mimo świetnych wyników, przewaga nad strefą spadkową nie jest duża. – Utrzymanie to wciąż nasz najważniejszy cel – podkreśla Paweł Ściebura, trener Skry.

II Liga

Marcin Bryja, fotograf współpracujący z Widzewem, czas pandemii spożytkował na skatalogowanie wszystkich koszulek, w których piłkarze łódzkiego klubu grali od 1991 roku aż do dziś. W ciągu 29 sezonów koszulek różniących się nie tylko kolorami, ale także naszywkami, kołnierzykami, reklamami było ponad 210. – Docelowo chciałbym w ten sposób pokazać całą 110-letnią historię klubu – mówi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności