II Liga

17 500 kibiców na trybunach, atmosfera wielkiego, piłkarskiego święta i… kolejny remis Widzewa, tym razem z Radomiakiem Radom. Tak wyglądał środowy mecz w Łodzi, który miał dać pewną odpowiedź na pytania dotyczące awansu, a tymczasem zachował status quo. Obie ekipy pozostały w strefie premiowanej promocją na zaplecze LOTTO Ekstraklasy i wszystko zależy wyłącznie od nich.

II Liga

Początek sezonu był dla kibiców, piłkarzy, kierownictwa Olimpii Elbląg niczym koszmar. Elblążanie przegrali dziewięć meczów na jedenaście i zostali „czerwoną latarnią ligi”. Sytuacja zespołu poprawiła się po przyjściu do klubu Adama Noconia. Pod jego wodzą Olimpia przestała przegrywać, kolejkę temu wydostała się ze strefy spadkowej.

II Liga

Życie Bartłomieja Buczka kręci się wokół Podkarpacia i... pola karnego. 31-letni napastnik posiadł umiejętność jak strzelać gole, i to po kilkanaście na sezon. – Pod bramką musi sprzyjać ci szczęście, ale umiejętności odgrywają tutaj równie ważną rolę. Musisz wiedzieć jak się zachować w polu karnym – tłumaczy w rozmowie z Łączy Nas Piłka „prostą filozofię” skutecznego napastnika piłkarz Resovii.

II Liga

Po 28. kolejce nie zmienił się lider drugoligowych rozgrywek, choć ani Widzew, ani Radomiak nie dopisały sobie kompletu punktów. Do przetasowań doszło natomiast w dolnej części tabeli, gdzie coraz gorzej wygląda sytuacja Ruchu Chorzów. Zapraszamy na magazyn skrótów 28. kolejki II ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności