II Liga

W niedzielę poznaliśmy trzeci zespół, który zapewnił sobie awans do Fortuna 1 ligi. Po Radomiaku Radom i Olimpii Grudziądz, które mogły cieszyć się już tydzień wcześniej, szampany otwarto w Bełchatowie. Na zapleczu LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 zobaczymy bowiem tamtejszy PGE GKS.

II Liga

Ostatni mecz w sezonie Elany Toruń, a także Olimpii Elbląg, może o wszystkim przesądzić – awansie w przypadku torunian lub spadku, w odniesieniu do sytuacji elblążan. Obie te drużyny stoczą bezpośrednią batalię, której finał będzie oznaczał wielki sukces lub równie duże rozczarowanie. Początek spotkania w niedzielę o godz. 13:00. Bezpośrednią transmisję z pojedynku przeprowadzi stacja TVP 3 oraz TVP Sport.

II Liga

Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia na drugoligowych boiskach. Awans na zaplecze ekstraklasy zapewniły sobie Olimpia Grudziądz i Radomiak Radom, natomiast ze spadkiem pogodziły się dwie śląskie ekipy – Ruch Chorzów i Rozwój Katowice. Z marzeniami o awansie pożegnał się także Widzew Łódź, a w grze o 1. Ligę pozostają nadal PGE GKS Bełchatów i Elana Toruń. Zapraszamy na magazyn skrótów 33. kolejki 2. Ligi.

II Liga

Na kolejkę przed końcem rozgrywek II ligi poznaliśmy dwa z trzech zespołów, które zapewniły sobie awans o szczebel wyżej. W przyszłym sezonie w Fortuna 1 lidze występować będzie Radomiak Radom, który rozgromił Siarkę Tarnobrzeg 5:0, a także Olimpia Grudziądz, która w meczu na szczycie wygrała z Elaną Toruń 2:1.

II Liga

Pierwszy majowy weekend przyniósł na drugoligowych boiskach interesujące rozstrzygnięcia. Mocno skomplikowała się sytuacja Rozwoju Katowice, Ruchu Chorzów i ROW-u 1964 Rybnik, natomiast pierwsze zwycięstwo po przeszło dwumiesięcznej przerwie odniósł Widzew. Zapraszamy na magazyn skrótów 32. kolejki II ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności