II Liga

Kilka lat temu świat omal nie zawalił się Jakubowi Kowalskiemu na głowę. Po narodzinach bliźniaków Filipa i Oliwiera szybko doznał kolejnego szoku – okazało się, że dzieci chorują na mukowiscydozę. Od tamtych traumatycznych przeżyć minęło kilka lat. Jak zmieniło się życie rodziny Kowalskich? – Przeszliśmy z tym do porządku dziennego. Po prostu mamy inny rytm dnia. Przywykliśmy – opowiada były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów, Podbeskidzia Bielsko-Biała i GKS-u Tychy, a aktualnie piłkarz Garbarni Kraków.

II Liga

W kolejnym odcinku magazynu II ligi naszym gościem był dyrektor sportowy Stali Rzeszów. Michał Wlaźlik opowiedział między innymi o kulisach zwolnienia trenera Janusza Niedźwiedzia i zatrudnienia jego następcy. Sporo uwagi poświęciliśmy Aronowi Stasiakowi, zawodnikowi Górnika Łęczna i reprezentacji Polski do lat 20, a w jego charakterystyce pomogli nam trenerzy Jacek Magiera i Paweł Cretti. Prezentujemy również 10 najpiękniejszych bramek trwającego sezonu. Wybór tej najlepszej pozostawiamy naszym widzom!

II Liga

W drugiej lidze piłkarze, w oczekiwaniu na rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa i nadzieją na powrót na boisko, ćwiczą indywidualnie. Kluby aktywnie namawiają zaś kibiców, by zostawali w domach i dbali o zdrowie – organizują konkursy, quizy, prowadzą treningi on–line, pokazują historyczne mecze, rozgrywają wirtualne spotkania i zbierają pieniądze dla szpitali.

II Liga

Wtorek to dzień, w którym przeważnie prezentujemy Wam gole i skróty z meczów rozegranych w miniony weekend w II lidze. Epidemia koronawirusa zatrzymała jednak sezon, a my w tym wyjątkowym wydaniu naszego magazynu postanowiliśmy porozmawiać o bieżącej sytuacji z przedstawicielami trzech klubów. Naszymi rozmówcami byli trenerzy – Szymon Szydełko ze Stali Stalowa Wola, Szymon Grabowski z Resovii oraz szkoleniowiec rezerw Lecha Poznań Rafał Ulatowski.

II Liga

Mariusz Szuszkiewicz o 6 rano zjeżdża 1200 metrów pod ziemię, by rozpocząć pracę w kopalni. Po czterech, czasem nawet pięciu godzinach w temperaturze około 30 stopni Celsjusza wyjeżdża na powierzchnię. To nie koniec wysiłku, bo czeka go jeszcze trening w drugoligowym Górniku Polkowice. – Czasem bywają gorsze dni, ale raczej sił mi nie brakuje. Choć zdarza się, że między pracą, a treningiem oczy mi się zamyka – przyznaje 29-letni napastnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności