II Liga

Co takiego ma Dinamo Zagrzeb, czego brakuje polskim zespołom? Jaka jest tajemnica sukcesu klubu ze stolicy Chorwacji, któremu udało się zakwalifikować do fazy grupowej Champions League i nie odstawać od reszty stawki? Jakie metody stosuje Nenad Bjelica i jak w ocenie byłego szkoleniowca Lecha Poznań wypada Damian Kądzior? Odpowiedzi na te i inne pytania poznał trener Bytovii Bytów w trakcie kilkudniowego stażu u uczestnika Ligi Mistrzów.

II Liga

Od debiutu w seniorach 25-letni Artur Pląskowski osiem razy zmieniał klub. Przed sezonem wzmocnił beniaminka drugiej ligi Stal Rzeszów. – Ten klub ma dobre perspektywy i chce iść do przodu. To nie jest zespół, który żyje z dnia na dzień, ale w Rzeszowie powstał projekt, który ma trwać lata. Jestem chyba też w najlepszym wieku, by krok po kroku piąć się z tą drużyną – podkreśla napastnik.

II Liga

O co walczy Resovia, która po 18 kolejkach ma 38 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli II ligi, wyprzedzając Widzew Łódź? – Naszym celem od samego początku była pierwsza szóstka. I nic w tej kwestii się nie zmienia. Z drugiej strony, chcielibyśmy w niedalekiej przyszłości skorygować plany i postawić sobie jeszcze ambitniejsze cele – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka szkoleniowiec drużyny z Rzeszowa Szymon Grabowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności