II Liga

Piotr Rzepka, przejmując we wrześniu stery w Olimpii Zambrów, podjął się bardzo trudnej misji. Targany wieloma problemami klub, okrojona kadra i silni ligowi rywale – to były największe przeciwności, którym musiał stawić czoła. Niespodziewanie główny kandydat do spadku, jak określana była często drużyna z Zambrowa, potrafił zająć pewne miejsce w środku tabeli i urwać punkty wszystkim rywalom z czołowej trójki. W rozmowie z Łączy Nas Piłka trener Olimpii ocenia rundę jesienną, roszady kadrowe i wiosenne szanse zespołu.

II Liga

Pierwszej zmiany trenerskiej na szczeblu centralnym w przerwie zimowej dokonano w Katowicach. Władze miejscowego Rozwoju na początku grudnia podziękowały za współpracę trenerowi Mirosławowi Smyle, a tuż przed świętami Bożego Narodzenia jego następcą został pracujący poprzednio w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Tadeusz Krawiec. – Dla mnie to duże wyzwanie – mówi nowy trener przedostatniej drużyny w drugoligowej hierarchii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży