II Liga

Debiutujący w reprezentacji Polski do lat 18 Mateusz Lis stanął oko w oko z Marcusem Rashfordem, który teraz bryluje w Manchesterze United i ma już za sobą występ w mistrzostwach Europy w drużynie narodowej Anglii. Natomiast 20-latek, wypożyczony z Lecha Poznań, występuje w bramce II-ligowego Rakowa. Od kiedy stanął między słupkami częstochowska drużyna, walcząca o awans na zaplecze ekstraklasy, nie przegrała meczu.

II Liga

Minęła 27. kolejka rozgrywek II ligi. Bardzo ważny krok w kierunku awansu do Nice 1 ligi poczyniła Odra Opole, która zwyciężyła na trudnym terenie w Radomiu. Podopieczni Jana Furlepy mają już jedenaście punktów przewagi nad czwartym w tabeli Radomiakiem i pewnie zmierzają do kolejnej promocji.

II Liga

Przemysław Brychlik dopiero w wieku 27 lat dostał swoją szansę gry na szczeblu centralnym. Trener Jan Furlepa, który od kilku dobrych lat śledził rozwój napastnika urodzonego 3 lipca 1989 roku, postanowił dać mu szansę w beniaminku II ligi Odrze Opole. W rundzie jesiennej napastnik pozyskany z BKS Stal Bielsko-Biała w 13 występach strzelił 3 gole i... musiał odejść. – Za Odrę przelewałem krew, ale zostałem odstawiony. Dlatego teraz strzelam dla ROW-u – mówi Przemysław Brychlik, snajper rybnickiego zespołu.

II Liga

Głównym wydarzeniem świątecznej, 26. kolejki na drugoligowych boiskach, było hitowe starcie pomiędzy Rakowem Częstochowa a Puszczą Niepołomice, gdzie emocje towarzyszyły kibicom do samego końca. Działo się też między innymi w Elblągu i Opolu, gdzie łącznie padło 14 goli. Zapraszamy na magazyn skrótów 26. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży