II Liga

Wydarzeniem numer jeden w trzeciej drugoligowej kolejce był gest fair play w wykonaniu piłkarzy Radomiaka Radom, który obiegł całą piłkarską Polskę. Oprócz tego zdarzenia w ubiegły weekend obejrzeliśmy także między innymi przełamania Znicza Pruszków, Wisły Puławy czy Garbarni Kraków. Zapraszamy na magazyn skrótów 3. kolejki rozgrywek drugiej ligi!

II Liga

O tym, co wydarzyło się podczas II-ligowego meczu Radomiak – Rozwój Katowice, mówi cała piłkarska Polska, a skrót z tego spotkania bije rekordy popularności w internecie. – Przeciwnicy rozstąpili się, a rozpoczynający grę od środka Michał Płonka, przy brawach z widowni, zaczął bieg w kierunku bramki gospodarzy i nie atakowany przez nikogo strzelił gola. Można używać różnych słów, ale to się po prostu nazywa fair play. Dziękuję zawodnikom Radomiaka, że zachowali się z klasą – mówi trener Rozwoju Marek Koniarek.

II Liga

Był początek drugiej połowy spotkania Radomiaka Radom z Rozwojem Katowice, gdy jeden z piłkarzy gości odniósł kontuzję. Po interwencji lekarzy zawodnicy gospodarzy postanowili oddać piłkę rywalom. Jednak daleki wykop Macieja Świdzikowskiego zaskoczył bramkarza Rozwoju, Bartosza Golika i piłka wpadła do siatki. To, co stało się w odstępie kolejnej minuty przywraca wiarę w fair play i dżentelmeńskie zasady gry w piłkę!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży