II Liga

- Na niedzielnym obiedzie rozmawiamy tylko o piłce. Analizujemy swoje mecze - mówi Janusz Gancarczyk. - Na treningach nie ma zmiłuj. Trzeba wierzyć, że ciężką pracą można dojść wyżej. Opole tego potrzebuje - mówi Marek Gancarczyk. Obejrzyjcie wyjątkowy materiał "Łączy Nas Piłka" o braciach, którzy byli rewelacją drugoligowych boisk i jako pierwsi cieszyli się z awansu na szczebel wyżej.

II Liga

W sobotę rozegrana została ostatnia kolejka II ligi w sezonie 2016/17. Zespoły, które awansowały do Nice 1 ligi poznaliśmy już wcześniej, więc wszystkich kibiców elektryzowała przede wszystkim walka o utrzymanie na drugoligowym froncie. Cieszyć się z niego mogą piłkarze Rozwoju Katowice, którzy zapewnili sobie ligowy byt zwycięstwem w Wejherowie.

II Liga

Kilka fascynujących starć czekało kibiców drugoligowych klubów w 32. kolejce. Najciekawiej było w Wejherowie, gdzie miejscowy Gryf przegrywał 1:3 na osiem minut przed końcem, ale i tak wywalczył korzystny rezultat. W magazynie drugiej ligi zaglądamy również na boiska w Bytomiu, gdzie grał Raków, czyli jeden z przyszłych pierwszoligowców. Przypominamy również wydarzenia z meczu Polonii Warszawa z Olimpią Zambrów, który był transmitowany na "Łączy Nas Piłka". Zapraszamy do oglądania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży