I Liga futsal

Marcin Stanisławski to sześciokrotny mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów w futsalu. Jako trener święcił sukcesy z Gattą Zduńska Wola. Teraz został szkoleniowcem sekcji halowej piłki nożnej w Widzewie, który zagra w pierwszej lidze. – W takich klubach jak Widzew, Legia czy Piast Gliwice futsal nigdy nie będzie rywalizował z piłką nożną, ale może być jej uzupełnieniem i świetnym pomysłem na dodatkowe spędzanie czasu. Liczę, że młody zespół wsparty dwoma, trzema doświadczonymi zawodnikami przyciągnie kibiców i przysporzy im wielu pozytywnych emocji – mówi Stanisławski.

I Liga futsal

Bardzo udanie sezon w pierwszej lidze futsalu w grupie północnej rozpoczął białostocki Helios, który na samym starcie odprawił z kwitkiem Vamos Gdańsk 7:1. Festiwal bramek kibicom zaserwowali zawodnicy z Lęborka, którzy zremisowali z LZS Bojano 8:8. Zapraszamy na obszerne podsumowanie premierowej kolejki I ligi futsalu w sezonie 2018/2019.

I Liga futsal

Zakończył się już sezon w futsalowej I lidze. Pod wieloma względami były to zmagania wyjątkowe i zaskakujące, jednak na koniec wygrywali faworyci. W grupie północnej najlepsza okazała się drużyna Red Devils Chojnice, w południowej Acana Orzeł Jelcz-Laskowice. W barażach o szansę gry w elicie zagrają drużyny z Rudy Śląskiej i Lubawy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności