FORTUNA I Liga

– Prawda jest taka, że choć seria 18 meczów bez porażki robiła wrażenie, to jeszcze nic nie osiągnęliśmy. Ta passa pójdzie w niepamięć, jeśli nie awansujemy do ekstraklasy. Musimy zrobić wszystko, by ten najbliższy miesiąc przebiegł po naszej myśli i wtedy będą powody do radości – mówi Michał Kołba, bramkarz ŁKS, wicelidera Fortuna I ligi.

FORTUNA I Liga

Adrian Paluchowski wraca do Fortuna 1 ligi. Podpisał właśnie kontrakt ze Stalą Mielec, wcześniej decydując się na rozwiązanie umowy z Pogonią Siedlce. Czy kilka tygodni, jakie zostały do końca sezonu, to wystarczająco dużo, aby stawiał sobie jakiekolwiek indywidualne cele? – Nie będzie łatwo, ale spróbuję dobić do pięćdziesiątki trafień na zapleczu ekstraklasy. Najlepszy strzelec ligi ma dziś dziewięć goli, ja w ośmiu meczach musiałbym trafić siedem razy. W piłce widzieliśmy już nie takie przypadki – mówi napastnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności