I Liga

W sezonie 2015/2016 Podbeskidzie Bielsko-Biała spadło z ekstraklasy. Jak często bywa, pierwsze rozgrywki po spadku nie należały do najłatwiejszych i „Górale” zakończyli rywalizację w środku stawki. Jesienią nie było lepiej – zaledwie dwunaste miejsce to wynik znacznie poniżej oczekiwań. Aby to zmienić, działacze Podbeskidzia ruszyli do pracy na rynku transferowym.

I Liga

Radosław Majecki jesienią zbierał dobre recenzje za grę na zapleczu ekstraklasy. Został nawet wybrany najlepszym bramkarzem Nice 1 ligi. Początek zimy spędził z Legią Warszawa, wyleciał z drużyną Romeo Jozaka do Stanów Zjednoczonych, a od końca stycznia znów trenuje pod okiem Zbigniewa Smółki w Stali Mielec.  W ostatnich miesiącach sporo się w moim życiu działo. Te pół roku to był zwariowany okres, który muszę zaliczyć na plus mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Ruch Chorzów, GKS Tychy, ponownie „Niebiescy”, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Apollon Smyrnis, a od końca stycznia Zagłębie Sosnowiec – to kolejne kluby w piłkarskim CV Bartłomieja Babiarza. Pomocnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka opowiada o greckiej przygodzie, fanatyzmie Greków i aspiracjach nowej drużyny. – Jeśli tylko głowy nadążą za resztą to być może jeszcze o coś powalczymy. Wierzę, że Zagłębie mocno namiesza – mówi.

I Liga

Sebastian Steblecki zakończył pewien etap swojej kariery związany z ekstraklasą. Rozstał się z Cracovią Kraków, ale wkrótce może wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej jako piłkarz Chojniczanki Chojnice. – W Chojniczance jest grupa ambitnych zawodników, których marzeniem jest gra w ekstraklasie. To jest do zrobienia. Skoro mamy okazję, to czemu jej nie wykorzystać? – mówi Steblecki w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Konrad Jałocha po w miarę udanym dla siebie poprzednim sezonie w Arce Gdynia liczył, że zaowocuje to kolejnymi występami w ekstraklasie. Tak się nie stało. W rundzie jesiennej grał tylko w rezerwach Legii Warszawa. Przeprowadzka do GKS-u Tychy ma mu pomóc w odbudowaniu swojej pozycji. – Mam nadzieję, że wrócę do tzw. „biegu”. Dzięki temu ludzie przypomną sobie o moim istnieniu. Że ktoś taki jak Konrad Jałocha ma się całkiem dobrze – mówi bramkarz w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Spotkanie ze Stomilem Olsztyn w 23. kolejce poprzedniego sezonu (24. marca) było jego ostatnim meczem w lidze. Z powodu poważnej kontuzji i długiej rehabilitacji stracił ponad pół roku. Dziewięć miesięcy po operacji Damian Chmiel wraca na boisko. – Uważam, że takie sytuacje jeszcze bardziej hartują i wzmacniają – mówi pomocnik Podbeskidzia w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży