I Liga

– Forma drużyna rośnie. Początek był ciężki, ale musieliśmy się zgrać, bo do zespołu przyszło wielu nowych zawodników. Po drodze doszło do zmiany trenera. Rodzi się tu coś fajnego, w rundzie rewanżowej będziemy mocni – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka najskuteczniejszy strzelec Nice 1 ligi, zdobywca ośmiu bramek, napastnik Zagłębia Sosnowiec Szymon Lewicki.

I Liga

Po golu strzelonym Polonii Bytom, w wygranym 4:1 meczu który przesądził o awansie Rakowa Częstochowa na zaplecze ekstraklasy, Piotr Malinowski „zamilkł” na pięć miesięcy. – Bywało więcej, ale powiem szczerze, że nie liczyłem ile już jestem bez gola. Dla mnie zawsze najważniejszy był wynik drużyny, a ponieważ w tabeli plasujemy się wysoko to cieszyłem się, że jako beniaminek dajemy sobie radę – mówi 33-letni skrzydłowy, mający na koncie 133 występy w ekstraklasie. 

I Liga

Zdołał zadebiutować w młodym wieku w Legii Warszawa, ale kariery w niej nie zrobił. Przechodził z miejsca do miejsca, by w poprzednim sezonie zakotwiczyć w Puszczy Niepołomice. Tam stał się ważną postacią drużyny, z którą wywalczył awans do Nice 1 ligi.  – Super, że mogę dokładać cegiełkę do sukcesów zespołu – mówi Bartosz Żurek w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Po zwycięstwie z Pogonią Siedlce na fotel lidera wróciła Miedź Legnica. Ciekawe rzeczy dzieją się za prowadzącą dwójką – ścisk tam jest niemiłosierny, a do czołówki wskoczył kolejny beniaminek Nice 1 ligi – Puszcza Niepołomice. Lada moment, a z dna tabeli może wydostać się Ruch Chorzów, który wygrał trzecie spotkanie z rzędu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży