I Liga

Po dwóch udanych latach w Bytovii Bytów postanowił zmienić otoczenie i przeniósł się do Olimpii Grudziądz. Tam jednak przeżył duży zawód, bo nie dość, że Olimpia spadła, wiosną został odstawiony od drużyny, to łącznie strzelił tylko dwa gole. Tyle samo trafień ma na początku obecnego sezonu. – W Sandecji na szczęście powoli się odbudowuję. Chcę pokazać pewnym ludziom, że zrobili błąd, stawiając na mnie krzyżyk – mówi napastnik spadkowicza z ekstraklasy, Mateusz Klichowicz.

I Liga

Jeden jest z rocznika 2000, a drugi – 1998. Ten młodszy ma na koncie więcej występów w GKS Tychy, ale starszy śmieje się, że rozegrał za to więcej minut. Bracia Piątkowie grają razem w drużynie „Trójkolorowych”. W ostatniej kolejce minęli się na boisku – Kacper zmienił Kubę. Teraz czekają na mecz, w którym obaj jednocześnie pojawią się w składzie.

I Liga

Mieli być dostarczycielem punktów w Fortuna I lidze, a po trzech kolejkach są liderem rozgrywek. Piłkarze Bytovii Bytów wbrew wszystkim i wszystkiemu radzą sobie na początku sezonu bardzo dobrze, mimo zawirowań w klubie. – Ten, kto nie analizował dokładnie przed sezonem naszego składu, może być zaskoczony wynikami, ale wystarczyło zobaczyć na papierze, że drużyna ma moc. I teraz to potwierdzamy – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka pomocnik „Czarnych Wilków” Michał Jakóbowski.

I Liga

Za kilkanaście dni skończy 19 lat. W tym roku zdawał maturę, wybiera się na Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. W ostatniej kolejce strzelił gola Bruk-Bet Termalice Nieciecza. To było jego drugie trafienie na poziomie I ligi. Konrad Kostorz poprzez dobrą grę w Podbeskidziu Bielsko-Biała ma szansę trafić do składu reprezentacji Polski na przyszłoroczne mistrzostwa świata do lat 20.

I Liga

Czerwiec i lipiec przyniosły wiele zmian w życiu Macieja Domańskiego. Ślub oraz wesele, obrona pracy magisterskiej, zmiana klubu – piłkarz Rakowa na nudę nie narzekał. W nowej rzeczywistości, a przede wszystkim drużynie, szybko się odnalazł. – Przypominam sobie, że w Puszczy rok temu też w pierwszym spotkaniu miałem asystę, potem strzeliłem dwa gole. Są podobieństwa. Chciałbym mieć w Rakowie takie same liczby. Byłbym wtedy bardzo zadowolony – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Domański.  

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności