I Liga

Bogusław Baniak został nowym trenerem Górnika Łęczna. Doświadczony szkoleniowiec kilka lat spędził w Afryce, gdzie pracował w federacji Burkina Faso. Teraz musi uratować I ligę dla spadkowicza z ekstraklasy. – Ryzyko jest wkalkulowane w ten zawód, mogę dużo stracić jeśli się nie uda, dlatego trzy najbliższe miesiące będą dla mnie rosyjską ruletką. Zadanie, którego się podjąłem, nazywam zleceniem dla komandosów – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

11 meczów, cztery gole i jedna asysta – to tylko część prawdy o dokonaniach Adriana Błąda w GKS-ie Katowice. 26-letni pomocnik zdobywał bramki, które odwracały losy spotkań na korzyść katowiczan. Tak było w ostatnim, wyjazdowym starciu z Odrą Opole. Dzięki tej wygranej GieKSa złapała kontakt z czołówką. – Teraz wychodzi nasze zgranie. To może być naszą siłą wiosną – mówi Błąd w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

To najstarszy piłkarz Puszczy Niepołomice z wieloletnim doświadczeniem w ekstraklasie. Był wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów. Rozegrał blisko 200 spotkań w elicie. Dziś jest ostoją obrony beniaminka Nice 1 ligi. Do klubu z Niepołomic przeszedł w poprzednim sezonem. – Uznałem, że to najlepszy krok dla stabilizacji – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Strzelał gole w dwóch ostatnich meczach Stali Mielec. Jego trafienie zapewniło wygraną w starciu z Górnikiem Łęczna. Pod nieobecność Mateusza Cholewiaka, to on może rządzić na skrzydle. – Mogę tylko powiedzieć, że zarówno od siebie, jak i od drużyny, oczekuję dużo. Wiem, nad czym konkretnie muszę popracować, by goli oraz asyst było zdecydowanie więcej – mówi Maksymilian Banaszewski w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży