FORTUNA I Liga

Miał w swojej dotychczasowej przygodzie z piłką wzloty i upadki. Teraz liczy na stabilizację. Ale najbliższe miesiące będą dla Artura Siemaszki również walką o przyszłość. – Trzeba popracować wiosną, pokazać się z dobrej strony, a spokój, który mi towarzyszy, też powinien działać na plus. Na razie jestem w GKS Tychy i to jest najważniejsze – mówi 22-letni napastnik, który zimą dołączył do pierwszoligowca.

FORTUNA I Liga

Rok 2018 Dawid Błanik rozpoczynał z wielkimi nadziejami. Włodarze Pogoni Szczecin wypatrzyli go w pierwszoligowym GKS Tychy. Chłopak rodem z Jastrzębia-Zdroju jechał do Szczecina z zamiarem podbicia ekstraklasowych boisk. Ta sztuka mu się jednak nie udała. Dzisiaj 21-letni pomocnik chce się odbudować w Odrze Opole, do której został wypożyczony na rok.

FORTUNA I Liga

Na podstawie ruchów kadrowych, jakie miały miejsce w Fortuna 1 lidze, widać, że przedstawiciele drugiego szczebla rozgrywek w Polsce ściągają w pierwszej kolejności zawodników z polskim paszportem. Priorytetem byli młodzi, ale też doświadczeni gracze ze znanym nazwiskiem, którzy wylądowali na zapleczu ekstraklasy, żeby się odbudować.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności