FORTUNA I Liga

Wyodrębniona spółka, nowy prezes w osobie Leszka Bartnickiego, a także dyrektor sportowy – Ryszard Komornicki. W Tychach zapowiada się nowe otwarcie, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że rację ma zawsze na końcu stara jak świat dewiza. – Najważniejsze są wyniki pierwszej drużyny. Jak ich nie ma, to każda dobra robota idzie w cień – mówi 37-letni prezes GKS Tychy.

FORTUNA I Liga

Wymóg gry co najmniej jednego młodzieżowca w drużynie z zaplecza ekstraklasy to dobra okazja, żeby sprawdzić jak z powyższym przepisem radzą sobie przedstawiciele Fortuna 1 ligi. Kilka klubów tej klasy rozgrywkowej ma w swoich szeregach młodych zawodników już prezentujących sobą dość dużo. „Łączy Nas Piłka” prezentuje zestawienie najważniejszych młodzieżowców zespołów, które przystąpią do zmagań na I-ligowym froncie w sezonie 2019/20.

FORTUNA I Liga

Polski Związek Piłkarzy zaprezentował oficjalne wyniki XII edycji plebiscytu „PZP Piłkarze wybierają” dla Fortuna 1 Ligi za sezon 2018/2019. Ze względu na sposób głosowania jest plebiscytem unikatowym. Każdego roku zawodnicy z danej klasy rozgrywkowej typują najlepszą, ich zdaniem, jedenastkę roku oraz wyłaniają laureatów kilku kategorii indywidualnych, w tym najlepszego trenera oraz sędziego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności