FORTUNA 1. Liga

28-letni napastnik ponad rok leczył kontuzję kolana. Na boisko wrócił pod 448 dniach i miał spory udział w wygranej z Koroną Kielce. Plany ma bardzo ambitne. – W trakcie kariery z czterema zespołami wywalczyłem awans. Chciałem ponownie to zrobić, ale tym razem z Widzewem. Jest na to dużo szansa, bo można to osiągnąć nawet z szóstego miejsca – podkreśla Przemysław Kita.

FORTUNA 1. Liga

Michał Mikołajczyk wolny czas poświęca m. in. na blogowanie o literaturze. Chce pokazać, że piłkarze często bywają zaszufladkowani. – W autokarze wielu kolegów łapie za książki. Piłkarze mają szerokie zainteresowania. Niektórzy mają głowę do interesów, a niektórzy do nauki. A na to jak nas oceniają media, nie mamy dużego wpływu. Wydaje mi się, że kadra Adama Nawałki podziałała na wyobraźnię młodych piłkarzy. Wielu zawodników, którzy wchodzą do seniorów wzoruje się na Krychowiaku, Lewandowskim czy Szczęsnym. Im udało się odnieść sukces na boisku, bo takim był ćwierćfinał Euro 2016, a Łączy Nas Piłka od kuchni pokazała, jak ta drużyna powstawała i się rozwijała. To pomogło, by piłkarze nie byli postrzegani jako kopacze – twierdzi kapitan Puszczy Niepołomice.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności