I Liga

Seweryn Kiełpin tak łatwo nie daje o sobie zapomnieć. Latem zmienił klub – został bramkarzem Stali Mielec – i w pierwszym spotkaniu w nowym zespole obronił rzut karny przeciwko Garbarni Kraków (2:0). – Liczę, że takie przywitanie z I ligą tylko przyśpieszy mój powrót do ekstraklasy – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka. Zaplecze ekstraklasy to rozgrywki dobrze mu znane. Grał w nich z Ruchem Radzionków, Polonią Bytom i Wisłą Płock.

I Liga

Garbarnia Kraków w poprzednim sezonie sprawiła wielką niespodziankę swoim kibicom. Dostała się do baraży o pierwszą ligę, które wygrała. Na zapleczu ekstraklasy czekają ją poważne wyzwania, o których opowiedział nam szkoleniowiec beniaminka Mirosław Hajdo. – W II lidze byliśmy krótko, mam nadzieję, że w I lidze będziemy o wiele dłużej... – mówi trener, sugerując, że główny cel krakowian to utrzymanie.

I Liga

Rozpoczynający się w piątek sezon Fortuna I ligi zapowiada się ciekawie ze względu na brak kandydata numer jeden do awansu. Tradycją tych rozgrywek staje się wyścig po promocję kilku zespołów. Tak będzie i tym razem, bo kilka klubów przeprowadziło głośne transfery właśnie z myślą o ekstraklasie.

I Liga

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. została sponsorem tytularnym Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Na mocy podpisanej umowy, przez trzy lata obowiązywania kontraktu, rozgrywki będą nosiły nazwę Fortuna 1 Liga.

I Liga

Druga, nieudana próba awansu do ekstraklasy zmusiła działaczy Chojniczanki Chojnice do przebudowy kadry. Zespół oddano w ręce Przemysława Cecherza. – Chojniczanka potrzebuje charyzmatycznego trenera, takiego, który żyje z zespołem. Znany jestem z tego, że mam mocny charakter. Niech ten zespół pokaże, że ma coś do udowodnienia – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka nowy szkoleniowiec chojniczan.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży