I Liga

Gole w jego wykonaniu to rzadkie zjawisko. Bardziej skupia się na kreowaniu gry. W weekend zdobył jednak bramkę na 2:1 w wygranym spotkaniu z Puszczą Niepołomice. Piotr Mroziński chce ustabilizować formę w Nice 1 lidze, a w przyszłości znów sprawdzić się w Widzewie Łódź, którego jest wielkim fanem. – Wierzę, że to nie koniec moich popisów pod bramką – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka pomocnik Pogoni Siedlce.

I Liga

Lata mijają, a on wciąż jest w formie. Grzegorz Lech zdobył właśnie piątą bramkę w sezonie i ma szansę wyrównać strzelecki wynik sprzed kilku lat. – Zdrowie dopisuje. Gram w fajnej drużynie. Jestem człowiekiem stąd. Tym bardziej znajduję siły do dalszej gry i ciągłej pracy nad sobą – mówi pomocnik Stomilu Olsztyn w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Najlepsza ofensywa ligi czy najlepiej grający zespół zaplecza ekstraklasy? W sobotę mecz na szczycie Nice 1 ligi! Chojniczanka Chojnice podejmie na własnym stadionie Miedź Legnica. – O Miedzi kilka tygodni temu, jeszcze przed kryzysem, mówiłem, że to absolutny kandydat numer jeden do awansu. I zdania nie zmieniam. Chojniczanka ma tak dobre CV piłkarskie, że do samego końca powinna bić się o promocję – mówi ekspert Polsatu Sport, były piłkarz Wisły Kraków, Andrzej Iwan.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży