I Liga

Odra Opole wygrała trzeci mecz z rzędu, a drugi na wyjeździe i dzięki potknięciu Chojniczanki Chojnice oraz Miedzi Legnica awansowała na pierwsze miejsce w tabeli Nice 1 ligi. Wspomniana Chojniczanka długo czeka na kolejne zwycięstwo na własnym stadionie. W meczach u siebie dawno nie wygrała także Pogoń Siedlce, która podzieliła się punktami z GKS-em Katowice.

I Liga

Fabian Piasecki tydzień temu zaliczył wejście smoka z ławki, zdobywając dwie bramki dla Miedzi Legnica w meczu z Puszczą Niepołomice. Jeszcze rok temu zastanawiał się nad sensem dalszej gry w piłkę. Chciał zostać kierowcą „dostawczaka” i z tego żyć. Wtedy jednak pojawiła się oferta z Olimpii Zambrów i... został jednym z najskuteczniejszych strzelców II ligi.

I Liga

W Rakowie Częstochowa jest pewna prawidłowość: gdy Hubert Tomalski zdobywa bramkę, to jego zespół wygrywa i kończy spotkanie z trzema trafieniami. Pomocnik rozgrywa dobry sezon, a wysoką formę zawdzięcza... zdrowej diecie. – Może nie jestem tak zafiksowany na punkcie jedzenia, jak Robert Lewandowski, ale zwracam uwagę na produkty, które jem – mówi Tomalski w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Urodził się we Wrocławiu, ale piłkarsko rozwinął się w Lubinie. Sprzeczności w karierze Krzysztofa Danielewicza jest zresztą więcej, bo jak sam mówi – jego losy są zakręcone. W Chojniczance Chojnice strzelił drugiego gola, wchodząc z ławki i znów z główki. – Trener Krzysztof Brede ustawia mnie wyżej na boisku. Cieszę się, bo mam predyspozycje do gry ofensywnej – mówi Danielewicz w rozmowie z Łączy Nas Pika.

I Liga

Kiedy w drużynie Podbeskidzia zabrakło kapitana Łukasza Sierpiny, pauzującego po czwartej żółtej kartce, bielszczanie przegrali 0:3 wyjazdowy mecz z Wigrami Suwałki. – Odpokutowałem i wracam, żeby poprowadzić drużynę do zwycięstw, bo chcemy na finiszu rundy jesiennej zmniejszyć dystans do czołówki – zapowiada 29-letni skrzydłowy.

I Liga

Na trzecioligowych boiskach Paweł Piceluk dwukrotnie strzelił ponad 30 goli w sezonie. W rozgrywkach 2014/2015 był snajperem zespołu Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i w grupie podlasko-warmińsko-mazurskiej w 32 występach trafił 32 razy. W następnym sezonie w barwach Olimpii Elbląg, razem z barażami o awans do II ligi, rozegrał 35 spotkań, 33-krotnie wpisując się na listę strzelców i zameldował się na boiskach szczebla centralnego. – Mam nadzieję, że pierwsza bramka w barwach Rakowa rozpocznie nową serię – mówi napastnik, którego gol w meczu częstochowian z Górnikiem Łęczna przechylił szalę zwycięstwa na stronę zespołu beniaminka Nice 1 ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży