FORTUNA 1. Liga

Trzykrotny reprezentant Polski i mistrz kraju Michał Masłowski, mistrz Czech Marek Hanousek, Duńczyk Mikkael Rygaard, zawodnicy ze sporym doświadczeniem z ekstraklasy – Paweł Sasin, Michał Mak, Patryk Misak i Adam Marciniak, kilku, którzy mają coś do udowodnienia – Paweł Tomczyk, Dawid Abramowicz, Szymon Sobczak czy Szymon Drewniak, a do tego trochę utalentowanej młodzieży jak Maciej Rosołek, Nikodem Niski, Mateusz Wyjadłowski, Jakub Niewiadomski i Rafał Kobryń – po zimowych transferach pierwsza liga wiosną powinna być bardzo ciekawa. Inauguracja rundy już w piątek – o godz. Resovia podejmie Puszczę Niepołomice. Polsat Sport tego dnia pokaże mecz Widzewa z Radomiakiem (godz. 17:40).

FORTUNA 1. Liga

Spryt i gol nowego piłkarza GKS Tychy Kamila Kargulewicza w meczu z ŁKS-em, efektowna akcja i trafienie Piotra Samca-Talara z Widzewa Łódź w pojedynku z Koroną – już pierwsze tegoroczne spotkania na zapleczu ekstraklasy pokazały, że ta runda może należeć do młodzieży. Tym bardziej, że zarówno w Fortuna 1. lidze, jak i w 2. lidze nie brakuje młodych, nowych twarzy.

FORTUNA 1. Liga

28-letni napastnik ponad rok leczył kontuzję kolana. Na boisko wrócił pod 448 dniach i miał spory udział w wygranej z Koroną Kielce. Plany ma bardzo ambitne. – W trakcie kariery z czterema zespołami wywalczyłem awans. Chciałem ponownie to zrobić, ale tym razem z Widzewem. Jest na to dużo szansa, bo można to osiągnąć nawet z szóstego miejsca – podkreśla Przemysław Kita.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności