FORTUNA I Liga

– To jak się prezentuje zespół przemawia za tym, że awansuje, ale piłka nieraz nauczyła już pokory. Na szczęście trener Kazimierz Moskal na własnej skórze się o tym przekonał i dlatego zachowa czujność do końca. Będzie tonował nastroje dopóki awans nie będzie pewny na 100 procent – zapewnia Marek Chojnacki, który w ŁKS grał ponad 20 lat i zaliczył 452 występy na poziomie ekstraklasy.

FORTUNA I Liga

GKS Katowice i Stomil Olsztyn po 21. kolejkach rundy jesiennej były na dnie ligowej stawki. Wiosną obie te drużyny prezentują się dużo lepiej, choć nadal okupują dolne rejony tabeli. Mimo wszystko ich postawa w rundzie rewanżowej daje kibicom nadzieję na pozostanie w Fortuna I lidze. Dziś przy Bukowej (godz. 20:00, transmisja w Polsat Sport Extra) dojdzie do konfrontacji drużyn zagrożonych spadkiem i bezpośrednich sąsiadów w tabeli.

FORTUNA I Liga

– Prawda jest taka, że choć seria 18 meczów bez porażki robiła wrażenie, to jeszcze nic nie osiągnęliśmy. Ta passa pójdzie w niepamięć, jeśli nie awansujemy do ekstraklasy. Musimy zrobić wszystko, by ten najbliższy miesiąc przebiegł po naszej myśli i wtedy będą powody do radości – mówi Michał Kołba, bramkarz ŁKS, wicelidera Fortuna I ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności