I Liga

Jeden jest z rocznika 2000, a drugi – 1998. Ten młodszy ma na koncie więcej występów w GKS Tychy, ale starszy śmieje się, że rozegrał za to więcej minut. Bracia Piątkowie grają razem w drużynie „Trójkolorowych”. W ostatniej kolejce minęli się na boisku – Kacper zmienił Kubę. Teraz czekają na mecz, w którym obaj jednocześnie pojawią się w składzie.

I Liga

Mieli być dostarczycielem punktów w Fortuna I lidze, a po trzech kolejkach są liderem rozgrywek. Piłkarze Bytovii Bytów wbrew wszystkim i wszystkiemu radzą sobie na początku sezonu bardzo dobrze, mimo zawirowań w klubie. – Ten, kto nie analizował dokładnie przed sezonem naszego składu, może być zaskoczony wynikami, ale wystarczyło zobaczyć na papierze, że drużyna ma moc. I teraz to potwierdzamy – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka pomocnik „Czarnych Wilków” Michał Jakóbowski.

I Liga

Za kilkanaście dni skończy 19 lat. W tym roku zdawał maturę, wybiera się na Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. W ostatniej kolejce strzelił gola Bruk-Bet Termalice Nieciecza. To było jego drugie trafienie na poziomie I ligi. Konrad Kostorz poprzez dobrą grę w Podbeskidziu Bielsko-Biała ma szansę trafić do składu reprezentacji Polski na przyszłoroczne mistrzostwa świata do lat 20.

I Liga

Czerwiec i lipiec przyniosły wiele zmian w życiu Macieja Domańskiego. Ślub oraz wesele, obrona pracy magisterskiej, zmiana klubu – piłkarz Rakowa na nudę nie narzekał. W nowej rzeczywistości, a przede wszystkim drużynie, szybko się odnalazł. – Przypominam sobie, że w Puszczy rok temu też w pierwszym spotkaniu miałem asystę, potem strzeliłem dwa gole. Są podobieństwa. Chciałbym mieć w Rakowie takie same liczby. Byłbym wtedy bardzo zadowolony – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Domański.  

I Liga

Niedawno jego największym osiągnięciem był dublet ustrzelony w trzeciej lidze z... Olimpią Kowary, potem hat-trick przeciwko rezerwom Górnika Zabrze. W sobotę Daniel Rumin zdobył pierwszą bramkę w barwach GKS Katowice na zapleczu ekstraklasy. – W autokarze, już po meczu w Łodzi, pomyślałem sobie, jak to się w piłce wszystko szybko zmienia – byłem w trzeciej lidze, a teraz strzelam gola na stadionie ŁKS – mówi młody napastnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży