I Liga

– W GKS-ie przedstawiono mnie jako młodego trenera, chcę sprostać oczekiwaniom, jakie się ze mną wiąże. Należę do ambitnych osób, lubię wyzwania. A prowadzenie GKS-u jest takim wyzwaniem. To nie łatwy zespół, ale przy odpowiedniej motywacji, stabilizacji i spokoju jesteśmy w stanie naprawdę dużo osiągnąć – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka nowy szkoleniowiec katowiczan, który tydzień po odejściu z Zagłębia Sosnowiec przeniósł się do stolicy Górnego Śląska.

I Liga

Koniec poprzedniego sezonu oznaczał też dla niego koniec przygody z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Damian Chmiel, wieloletni zawodnik „Górali” musiał szukać nowego klubu i wylądował w spadkowiczu z ekstraklasy, Sandecji Nowy Sącz. W drużynie Tomasza Kafarskiego szybko znalazł swoje miejsce. Gra w pierwszym składzie, zdobywa bramki i... – Chcę udowodnić coś samemu sobie. Choćby to, że cały czas mogę strzelać gole i asystować – mówi pomocnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Marcin Kaczmarek wrócił do zawodu. Odkąd w lipcu 2017 roku został zwolniony z Wisły Płock, nie podjął nigdzie pracy. Teraz ma uratować sezon Termalice Nieciecza, która fatalnie wystartowała. – Sytuacja jest napięta, bo rzeczywistość boiskowa mocno rozmyła się z dużymi oczekiwaniami w klubie. Dopiero co przyszedłem, a już rozegraliśmy trzy mecze. Nie było kiedy skupić się na pracy u podstaw – mówi trener „Słoników” w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności