I Liga

W piątek liderem Nice 1 ligi była Odra Opole, w sobotę beniaminek stracił pierwsze miejsce na rzecz Chrobrego Głogów, a w niedzielę na czele zameldowała się Chojniczanka, która pokonała w Suwałkach Wigry. Najwięcej emocji dostarczył mecz GKS-u Tychy z Pogonią Siedlce. Po słabym początku do gry wraca Podbeskidzie. Bielszczanie wygrali czwarty mecz z rzędu i są coraz bliżej czołówki.

I Liga

Jest jednym z najstarszych piłkarzy grających na szczeblu centralnym. Powoli zbliża się do czterdziestki, ale nie czuje z tego powodu dyskomfortu. Sergiusz Prusak od wielu lat związany jest z Górnikiem Łęczna, który powoli odbudowuje się po spadku z ekstraklasy. Doświadczony bramkarz opowiada Łączy Nas Piłka o planach na przyszłość, wojsku i kibicowaniu Lechowi Poznań.

I Liga

Odra Opole nowym liderem Nice 1 ligi! Beniaminek jako jedyny z czołówki wygrał swój mecz. Pokonał 1:0 Stal Mielec i prześcignął Chojniczankę, Miedź oraz Chrobrego. Coraz bliżej czuba tabeli jest spadkowicz z ekstraklasy, Górnik Łęczna. Po nie najlepszym początku sezonu zespół Tomasza Kafarskiego wraca na odpowiednie tory i odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Przełamał się Ruch Chorzów. Niebiescy wygrali drugi raz w tym sezonie i nie mają już minusowych punktów na koncie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży