I Liga

Szydzili z niego kibice Zagłębia Lubin, a potem oklaskiwali w Sandecji Nowy Sącz, gdzie długo był golkiperem numer dwa. I właśnie w ubiegłorocznym beniaminku ekstraklasy wyszedł z cienia... samego siebie, bo wcześniej brakowało mu pewności siebie, nie lubił być w centrum uwagi. W Częstochowie to jednak od niego dużo będzie zależeć i zależy. Michał Gliwa w czwartym meczu tego sezonu, a trzecim z rzędu, zachował czyste konto, potwierdzając słuszność transferu Rakowa.

I Liga

Arkadiusz Woźniak nie chciał nic pozostawić przypadkowi. Skoro w Zagłębiu Lubin nie mieścił się w podstawowym składzie, stwierdził, że czas na inne wyzwania. Przeszedł do GKS-u Katowice. – Poprosiłem kierownictwo Zagłębia o możliwość zmiany klubu. Liczyłem, że w nowym miejscu znów stanę się ważnym piłkarzem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Łukasz Sierpina zadomowił się w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Właśnie rozpoczął trzeci sezon występów w drużynie spod Klimczoka, a w meczu ze Stalą Mielec strzelił swojego piątego gola dla „Górali”. – W styczniu przedłużyłem kontrakt do 30 czerwca 2020 roku z myślą o tym, żeby awansować do ekstraklasy. Mam nadzieję, że uda się już w tym sezonie – mówi pomocnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Po dwóch udanych latach w Bytovii Bytów postanowił zmienić otoczenie i przeniósł się do Olimpii Grudziądz. Tam jednak przeżył duży zawód, bo nie dość, że Olimpia spadła, wiosną został odstawiony od drużyny, to łącznie strzelił tylko dwa gole. Tyle samo trafień ma na początku obecnego sezonu. – W Sandecji na szczęście powoli się odbudowuję. Chcę pokazać pewnym ludziom, że zrobili błąd, stawiając na mnie krzyżyk – mówi napastnik spadkowicza z ekstraklasy, Mateusz Klichowicz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży