I Liga

Jego historia mogłaby posłużyć jako przykład dla tych, którzy poddają się przy pierwszych kłopotach. Problemy z sercem, które postawiły granie w piłkę pod wielkim znakiem zapytania, wzloty i upadki sportowe. Dziś jednak 22-letni Lukas Klemenz skupia się tylko i wyłącznie na piłce. Jest podstawowym obrońcą GKS Katowice, z drużyną z Bukowej gra o awans do LOTTO Ekstraklasy, ale po porażce z Ruchem Chorzów drogę tę znacznie sobie wydłużył

I Liga

Trzy mecze i trzy zwycięstwa. Zagłębie Sosnowiec to kolejna drużyna, która włączyła się do walki o ekstraklasę. Przed drużyną Dariusza Dudka wyjazd do Olsztyna. – Mamy bardzo dobrych obrońców, którzy powinni znaleźć receptę na Siemaszkę. Artur może strzelić gola, my wtedy dwie – przekonuje pomocnik Zagłębia Adam Banasiak, bohater spotkania z Drutex-Bytovią Bytów.

I Liga

Najlepsza odpowiedź piłkarza na otrzymanie od trenera kolejnej szansy? Bramka. W ten sposób Wojciech Lisowski zaakcentował powrót do podstawowego składu Chojniczanki Chojnice. Obrońca ze Stalą Mielec strzelił czwartego gola w sezonie. – Dawno nie miałem takich statystyk. Jeszcze asysty, to tak, ale gole – zazwyczaj jeden na sezon. Nie wiem z czego to wynika – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Lisowski.

I Liga

Jego drużyna w tym roku kalendarzowym potrafiła ograć walczący o awans do LOTTO Ekstraklasy GKS Katowice czy odebrać punkty Zagłębiu Sosnowiec i Stali Mielec. On sam natomiast jest w swej drużynie niezastąpiony. Od 34-letniego Piotra Stawarczyka w zespole Puszczy Niepołomice zaczyna się właściwie ustalanie składu. W tym sezonie zagrał wszystkie mecze – „od dechy do dechy”.

I Liga

Stomil Olsztyn walczy o ligowy byt. Nadzieje na utrzymanie dają gole Artura Siemaszki, który miał udział w obu zwycięstwach olsztynian w tej rundzie. Wypożyczony z Zagłębia Lubin napastnik zdobył już dziewięć bramek. – Może, to magia naszego nazwiska? A mówiąc poważnie – obecny sezon jest dla mnie udany. Będzie jeszcze lepszy jeśli Stomil utrzyma się w Nice I lidze – mówi Siemaszko w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży