FORTUNA 1. Liga

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że po konsultacjach z telewizją Polsat odwołana została transmisja spotkania 22. kolejki Fortuna 1. Ligi Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Jednocześnie informujemy, iż w dniu 28 marca o godz. 12:40 zostanie przeprowadzona transmisja meczu Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie.

FORTUNA 1. Liga

W związku z przekazaną przez klub Puszcza Niepołomice informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i objęciem zawodników klubu kwarantanną, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecz 21. kolejki Fortuna 1. ligi między drużynami Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom został przełożony na 24 marca 2021 r. (środa).

FORTUNA 1. Liga

Kariera Aleksandra Jagiełły to wzloty i upadki. Z jednej strony ma na koncie mistrzostwo Polski z Piastem Gliwice i Puchar Polski z Legią Warszawa, z drugiej zdarzały się miesiące na ławce rezerwowych, a ostatnią rundę jesienną spędził w lidze okręgowej. Wiosnę rozpoczął w Górniku Łęczna. – Prześwietlili mnie z każdej strony. Szukali opinii w wielu miejscach, ale skoro podpisałem kontrakt, to znaczy, że usłyszeli raczej dobrze zdanie – twierdzi 26-letni pomocnik. – Stać nas na awans, ale jest wiele zespołów, które chcą tego samego. Wspinamy się na szczyt i chcemy spełniać marzenia. Podchodzimy jednak do tego z ogromną pokorą i w klubie nie ma żadnych nacisków – zapewnia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności