I Liga

Mógł zostać magistrem historii, ale przerwał edukację, bo przecenił swoje możliwości. W szkole uczył się dobrze, nie miał problemów z przechodzeniem z klasy do klasy. Postawił jednak na piłkę. Emil Drozdowicz walczy właśnie z Chojniczanką Chojnice o awans do ekstraklasy. Ekstraklasa zresztą to inny epizod w jego życiu, w którym czuje się niespełniony.

I Liga

Mateusz Cholewiak jest jednym z wielu członków rozśpiewanej mieleckiej bandy, która tańczy w rytm przeboju Sławomira. To w świetnej atmosferze szatni drużyny Zbigniewa Smółki należy doszukiwać się przyczyn bardzo dobrej gry Stali, na lidera której wyrósł 27-letni pomocnik. – Mam nadzieję, że „Miłość w Zakopanem” przyniesie nam tyle szczęścia co „Przez twe oczy zielone” reprezentacji Polski – mówi Cholewiak w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Tomas Petrasek rozegrał świetną rundę. Imponował zwłaszcza skutecznością, choć gra na pozycji obrońcy. Zdobył pięć bramek i jest drugim najlepszym strzelcem Rakowa. Śmieje się, że koledzy z szatni nie założyli się, ile trafień będzie miał na koncie, bo przegraliby z kretesem. – Rozmawiałem z chłopakami z linii napadu, nie są źli, że ja ich wyręczam. Wiedzą, że to dla dobra zespołu – mówi czeski obrońca beniaminka Nice 1 ligi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży