FORTUNA 1. Liga

Wiosną Widzew Łódź odrabia straty do czołówki i traci już tylko trzy punkty do miejsca barażowego. W zespole trenera Enkeleida Dobiego coraz mocniej błyszczy młodzieżowiec Michael Ameyaw. Jeszcze do niedawna kibice wyliczali, ile rozegrał spotkań bez zdobytej bramki. Przełamał się dopiero w 47. występie, ale za to w jakim ważnym – strzelił gola w derbach Łodzi (2:2). Kolejne trafienie, tym razem zwycięskie zaliczył w ostatniej kolejce FORTUNA 1. Ligi, w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn.

FORTUNA 1. Liga

Korona Kielce bez Macieja Bartoszka, Odra Opole bez Dietmara Brehmera – takie decyzje podjęto w ostatnich tygodniach w klubach Fortuna 1. Ligi. W najbliższy weekend oba te zespoły poprowadzą asystenci, którzy mają przed sobą spore wyzwania. Pod kątem trenerskim ciekawie będzie też w Łodzi, gdzie powróci w roli gościa Kazimierz Moskal. Zapraszamy na zapowiedź 21. kolejki Fortuna 1. Ligi!

FORTUNA 1. Liga

W ostatnich tygodniach przeżywał huśtawkę nastrojów. Bo chociaż w dwóch ostatnich meczach ligowych Kacper Śpiewak trafiał do siatki, to tylko z jednego gola mógł się cieszyć. Samobójczy gol napastnika Bruk-Betu w meczu z Sandecją Nowy Sącz przyczynił się do podziału punktów, po meczu w Bełchatowie natomiast 20-latek miał powody do świętowania.

FORTUNA 1. Liga

Coraz częściej zerkają w górę tabeli Fortuna 1. Ligi kibice GKS Tychy. Ich pupile ostatnio zanotowali serię pięciu wygranych z rzędu. Co prawda w Nowym Sączu zostali delikatnie sprowadzeni na ziemię, ale początek rundy wiosennej pokazał, że tyski okręt zmierza w dobrym kierunku. Potrzebne są w nim jeszcze ewentualnie tylko drobne poprawki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności