I Liga

Zbigniew Smółka sprawił, że dostarczyciel punktów w Nice 1 lidze stał postrachem faworytów. W pewnym momencie Stal Mielec włączyła się nawet do walki o ekstraklasę. Dziś postrzegana jest jako zespół, który może namieszać w czołówce. – Naturalne, że oczekiwania kibiców rosną. My jednak mamy swoje plany, które krok po kroku wcielamy w życie – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener Smółka.

I Liga

Chrobry Głogów był już liderem Nice 1 ligi, jednak tak dobrego startu na zapleczu ekstraklasy jeszcze nie miał. Zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca Arki Gdynia Grzegorza Nicińskiego w czterech meczach stracił tylko jedną bramkę. – To może być czarny koń rozgrywek – przewiduje Ireneusz Mamrot, który z Chrobrym pracował siedem lat i zna możliwości klubu jak nikt inny.

I Liga

Bramkostrzelny napastnik to skarb. W Miedzi Legnica cieszą się, że mają Jakuba Vojtuša, który jest obecnie najskuteczniejszym strzelcem Nice 1 ligi. O tytule króla strzelców młody Słowak nie myśli, bo główny cel to awans do Ekstraklasy. Vojtuš ma swój czas, a jeszcze niedawno z nadzieją wypatrywał powrotu na boisko. – Nie było mi łatwo. Trafiłem do nowego klubu, a tu taka kontuzja. Miałem mętlik w głowie – wspomina w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Zamienił prezes Dariusza na… Dariusza – po czwartej kolejce rozgrywek Nice 1 ligi w Zagłębiu Sosnowiec nastąpiła zmiana trenera. Dariusza Banasika, który prowadził zespół od stycznia, zastąpił Dariusz Dudek, ostatnio asystent Mariusza Rumaka w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Roszada nie jest nowością, gdyż ciągu 15 lat w Sosnowcu doszło do… 32 takich zmian!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży