FORTUNA I Liga

Beniaminek pierwszej ligi ma tyle samo punktów co lider Warta Poznań (23). – Nasza gra w tym sezonie na pewno rozbudziła apetyty kibiców, choć mało kto pamięta, że Radomiak grał kiedyś na najwyższym poziomie ligowym. My podchodzimy jednak do tego bardzo spokojnie i temat awansu na razie w szatni się nie przewija – zapewnia Mateusz Cichocki, stoper Radomiaka.

FORTUNA I Liga

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi, sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

FORTUNA I Liga

– Nasz plan na Wartę przedstawiliśmy na pierwszych odprawach. Zwizuowaliśmy go piłkarzom, daliśmy przykłady z meczów. Zespół uwierzył w naszą wizję. Na boisku widać tę wiarę – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener Warty Poznań Piotr Tworek. „Zieloni” po 10. kolejkach są liderem Fortuna 1 Ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności