FORTUNA 1. Liga

Fortuna 1. liga wykracza poza granice Polski. W sezonie 2020/2021 kibice w Stanach Zjednoczonych będą mogli obejrzeć trzy mecze z każdej kolejki, których w Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Spotkania w USA dostępne będą na platformie SLING TV.

FORTUNA 1. Liga

– Piłkarze muszą rozumieć, że trzeba godnie reprezentować klub właśnie dla tych kibiców, którzy znów wykupili kilkanaście tysięcy karnetów. Jeśli fani zobaczą, że zawodnicy zostawiają serce, zdrowie i duszę na boisku, to będą zadowoleni. Nawet jeśli zdarzą się porażki, to wtedy je wybaczą – twierdzi Enkeleid Dobi, nowy szkoleniowiec Widzewa.

FORTUNA 1. Liga

Występujący w Fortuna 1. Lidze Stomil Olsztyn obchodzi 75-lecie istnienia. To czas podsumowań, wspomnień, chwil radości i triumfów. Jest to też doskonały moment, by zrobić krok do przodu i zawalczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne tak, aby każdy dzień mógł przynieść zasłużonemu klubowi powody do dumy. W związku z tym kibice mogą wziąć udział w akcji #NajlepszePrzedNami!

FORTUNA 1. Liga

Ma być jednym z liderów nowego GKS Jastrzębie. Daniel Feruga, bo o nim mowa, w ostatnich miesiącach pokazał, że niektórzy zbyt wcześnie go skreślili. 32-letni pomocnik jeszcze dwa lata temu grał w lidze śląskiej i powoli żegnał się już z zawodową piłką. Teraz pokonuje kolejne szczeble od czwartej ligi wzwyż. – Zostaje mi jeszcze powrót do ekstraklasy – uśmiecha się były gracz Bytovii, który związał się z pierwszoligowcem dwuletnią umową.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności