FORTUNA 1. Liga

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z przekazaną przez klub Korona Kielce informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2, mecz 23. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce został przełożony na 14 kwietnia 2021 r. (środa).

FORTUNA 1. Liga

Obronione rzuty karne Pawła Tomczyka i Pawła Wojciechowskiego przywołały wspomnienia z sezonu, w którym Marek Kozioł cztery razy wygrał pojedynek z wykonawcą „jedenastki”. Ale sprowadzanie gry 32-letniego golkipera Korony Kielce do obronionych karnych byłoby niepełną oceną jego formy, tym bardziej, że w ostatnich tygodniach notuje on tendencję zwyżkową.

FORTUNA 1. Liga

30-letni pomocnik GKS Katowice z żoną Anną przeżywają trudne chwile – ich córka urodziła z niedotleniem mózgu. Hania przeżyła, ale niezbędna jest stała rehabilitacja. Gdy okazało się, że potrzebne są na to pieniądze, odzew w piłkarskim środowisku był ogromny. – Dostajemy mnóstwo koszulek na licytacje. Pomagają nam piłkarze i kibice z klubów od ekstraklasy po najniższe ligi, a także zwykli ludzi. To przeszło nasze oczekiwania – przyznaje Adrian Błąd.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności