I Liga

W Olimpii Grudziądz niedawno doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Z klubem pożegnał się Jacek Paszulewicz, którego obowiązki przejął Dariusz Kubicki. Były trener m.in. Legii Warszawa, Lechii Gdańsk przyszedł do Grudziądza ratować sezon. – Patrząc na tabelę, cel może być tylko jeden: uchronić się przed spadkiem. Trzeba znaleźć na to najskuteczniejsze środki – mówi Kubicki w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Po zakończeniu jesiennych zmagań w rozgrywkach Nice 1 ligi na czele usadowiły się ekipy Chojniczanki Chojnice i Odry Opole. Dla pierwszej z tych drużyn to powtórka osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Wtedy to zawodnicy z Chojnic rok zamknęli na pozycji lidera, jednak ostatecznie nie zdołali zapewnić sobie awansu. Sprawdziliśmy, jak w ostatnich dziesięciu latach radzili sobie wiosną mistrzowie jesieni na zapleczu ekstraklasy!

I Liga

Mimo że Piotr Ćwielong strzelił jesienią cztery gole i był liderem GKS Tychy, jego zespół zawiódł w pierwszej części sezonu rozgrywek NICE 1 Ligi. – Muszę zasuwać w okresie przygotowawczym, żeby jeszcze bardziej pomagać drużynie. Nie wyobrażam sobie, że GKS spadnie do II ligi. Musimy zmazać plamę, udowodnić ludziom, że niepotrzebnie nas skreślono – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka 1-krotny reprezentant Polski i były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i VfL Bochum.

I Liga

Jego doświadczenie jest w cenie. Z sześcioma golami na koncie prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Rakowa Częstochowa po rundzie jesiennej. – Ktoś powiedział, że jestem jak wino – im starszy, tym lepszy (śmiech). Wiem, że w pewnym wieku organizmu nie oszukasz, dlatego cieszę się, że na boisku wciąż jestem przydatny drużynie – zapewnia Adam Czerkas w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży