I Liga

Marcin Kaczmarek wrócił do zawodu. Odkąd w lipcu 2017 roku został zwolniony z Wisły Płock, nie podjął nigdzie pracy. Teraz ma uratować sezon Termalice Nieciecza, która fatalnie wystartowała. – Sytuacja jest napięta, bo rzeczywistość boiskowa mocno rozmyła się z dużymi oczekiwaniami w klubie. Dopiero co przyszedłem, a już rozegraliśmy trzy mecze. Nie było kiedy skupić się na pracy u podstaw – mówi trener „Słoników” w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Niedawno zbierał doświadczenie w II lidze, by wrócić do Łodzi i być gotowym gry w podstawowym składzie beniaminka Fortuna 1 ligi. W 3. kolejce dostał szansę od trenera Kazimierza Moskala i występuje cały czas. Dobre mecze 19-letniego Jana Sobocińskiego w klubie nie uszły uwadze selekcjonera reprezentacji Polski U-20. Obrońca ŁKS-u zagrał ze Szwajcarią. – Początek sezonu jest dla mnie bardzo udany, ale przede mną wciąż dużo ciężkiej pracy. Muszę utrzymać formę w lidze i potwierdzić pracą oraz postawą na treningach, że zasługuję na kolejne powołania – mówi Sobociński w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

– Dostałem cel, by spokojnie się utrzymać i znaleźć w czołowej ósemce – twierdzi Tomasz Kafarski, trener Sandecji Nowy Sącz, spadkowicza z ekstraklasy, która od ośmiu spotkań jest niepokonana w Fortuna 1 lidze. – Awans? Do tego jeszcze długa droga, ale takim sukcesem sportowego nikt w Nowym Sączu na pewno by się nie zmartwił – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży