I Liga

Urodził się we Wrocławiu, ale piłkarsko rozwinął się w Lubinie. Sprzeczności w karierze Krzysztofa Danielewicza jest zresztą więcej, bo jak sam mówi – jego losy są zakręcone. W Chojniczance Chojnice strzelił drugiego gola, wchodząc z ławki i znów z główki. – Trener Krzysztof Brede ustawia mnie wyżej na boisku. Cieszę się, bo mam predyspozycje do gry ofensywnej – mówi Danielewicz w rozmowie z Łączy Nas Pika.

I Liga

Kiedy w drużynie Podbeskidzia zabrakło kapitana Łukasza Sierpiny, pauzującego po czwartej żółtej kartce, bielszczanie przegrali 0:3 wyjazdowy mecz z Wigrami Suwałki. – Odpokutowałem i wracam, żeby poprowadzić drużynę do zwycięstw, bo chcemy na finiszu rundy jesiennej zmniejszyć dystans do czołówki – zapowiada 29-letni skrzydłowy.

I Liga

Na trzecioligowych boiskach Paweł Piceluk dwukrotnie strzelił ponad 30 goli w sezonie. W rozgrywkach 2014/2015 był snajperem zespołu Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i w grupie podlasko-warmińsko-mazurskiej w 32 występach trafił 32 razy. W następnym sezonie w barwach Olimpii Elbląg, razem z barażami o awans do II ligi, rozegrał 35 spotkań, 33-krotnie wpisując się na listę strzelców i zameldował się na boiskach szczebla centralnego. – Mam nadzieję, że pierwsza bramka w barwach Rakowa rozpocznie nową serię – mówi napastnik, którego gol w meczu częstochowian z Górnikiem Łęczna przechylił szalę zwycięstwa na stronę zespołu beniaminka Nice 1 ligi.

I Liga

Gole w jego wykonaniu to rzadkie zjawisko. Bardziej skupia się na kreowaniu gry. W weekend zdobył jednak bramkę na 2:1 w wygranym spotkaniu z Puszczą Niepołomice. Piotr Mroziński chce ustabilizować formę w Nice 1 lidze, a w przyszłości znów sprawdzić się w Widzewie Łódź, którego jest wielkim fanem. – Wierzę, że to nie koniec moich popisów pod bramką – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka pomocnik Pogoni Siedlce.

I Liga

Lata mijają, a on wciąż jest w formie. Grzegorz Lech zdobył właśnie piątą bramkę w sezonie i ma szansę wyrównać strzelecki wynik sprzed kilku lat. – Zdrowie dopisuje. Gram w fajnej drużynie. Jestem człowiekiem stąd. Tym bardziej znajduję siły do dalszej gry i ciągłej pracy nad sobą – mówi pomocnik Stomilu Olsztyn w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży