FORTUNA I Liga

– Wiem, na co się piszę i uważam, że jest to gra warta świeczki. Wychodzę z założenia, że każdego stać na rzeczy łatwe. Sztuką jest radzenie sobie z trudnościami – mówi Łączy Nas Piłka Wojciech Kowalewski. Były reprezentant Polski w ostatnich latach działa w piłce na wielu płaszczyznach – założyciel „Akademii 2012”, działacz sportowy, ekspert telewizyjny, członek sztabu reprezentacji U-20 i Legii Warszawa. Od niedawna jest zaś prezesem Stomilu Olsztyn.

FORTUNA I Liga

Specyfikę województwa śląskiego i klubów piłkarskich w tym regionie najlepiej obrazują słowa, że wystarczy jeden bilet autobusowy na komunikację miejską. – W ten sposób można pokonać trasę od stadionu GKS Katowice, przez Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Piast Gliwice, zahaczając jeszcze o Bytom – mówią kibice. Przecinające się losy śląskich klubów doskonale obrazuje również historia familii Mariana Janoszki i jego synów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności