FORTUNA I Liga

Z pewnością wielu młodych piłkarzy chciałoby pójść drogą Jana Sobocińskiego. 19-letni stoper ŁKS-u Łódź w tym sezonie stał się podstawowym zawodnikiem w składzie Kazimierza Moskala. Co więcej, obrońca powoływany jest przez Jacka Magierę do reprezentacji U-20. –  Do wszystkiego trzeba podchodzić spokojnie – mówi sam zainteresowany.

FORTUNA I Liga

Stal Mielec zalicza mocny finisz w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi. W czterech ostatnich spotkaniach zespół z Podkarpacia strzelił czternaście goli. – W wysokiej formie jesteśmy od dłuższego czasu. Ostatnio wyglądamy lepiej, bo jesteśmy skuteczniejsi, wykorzystujemy sytuacje. A to z kolei ma przełożenie na najważniejszy czynnik, czyli punkty  – mówi trener Stali Artur Skowronek.

FORTUNA I Liga

Seria 16 meczów bez porażki, najlepszy atak i obrona, ponad 40 punktów zdobytych, bezdyskusyjna pozycja lidera Fortuna 1 ligi. Raków Częstochowa pewnym krokiem zmierza w kierunku ekstraklasy. – Spotkań coraz mniej, dziewiętnaście kolejek za nami, a nasze szanse na awans wzrastają wprost proporcjonalnie do tego, jeśli dalej będziemy utrzymywać taką przewagę. Matematyki nie oszukamy – mówi trener częstochowian Marek Papszun.

FORTUNA I Liga

W związku z wystąpieniami klubów o zmianę terminów rozegrania meczów 19. kolejki rozgrywek Fortuna I ligi, z uwagi na powołania zawodników do udziału w zgrupowaniach reprezentacji Polski, wskazane niżej mecze zostaną rozegrane w środę, 28 listopada 2018 roku, tj. w terminie przewidzianym w ramowym terminarzu rozgrywek jako rezerwowy na rozegranie zaległych meczów 19. kolejki.

FORTUNA I Liga

Juliusz Letniowski w Bytovii Bytów pokazuje pełnię swoich umiejętności. Próbkę talentu zaprezentował już w poprzednim sezonie, w barwach Bałtyku Gdynia, a jego były trener uważa, że w zespole z Bytowa gra tak samo jak niedawno w III lidze. – Jego dużą zaletą jest to, że w trakcie meczu odcina sobie układ nerwowy. Gdyby miał teraz pojawić się na boisku ekstraklasy, to po nim to spłynie – mówi Sebastian Letniowski, ojciec Juliusza, poprzedni szkoleniowiec pomocnika „Czarnych Wilków”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności