FORTUNA 1. Liga

Najlepszy trener, najskuteczniejszy piłkarz, najlepszy asystent, najmłodszy i najstarszy zawodnik, ci, którzy grali najwięcej i ci, którzy zaliczyli epizod. Z Polski, Słowacji, Hiszpanii i Ukrainy, ale także z Nowej Zelandii, Dominikany czy Curacao. Tak wygląda alfabet rundy jesiennej w Fortuna 1. lidze.

FORTUNA 1. Liga

Koszulki reprezentacji Polski, Widzewa, Ruchu Chorzów, Liverpoolu, a nawet Urału Jekaterynburg będą licytowane 23 grudnia (w godz. 16–23) podczas charytatywnego livea Radia Widzew.pl. W świątecznej audycji wezmą udział także znani goście związani z historią łódzkiego klubu – m. in. Zbigniew Boniek, Artur Wichniarek czy Mariusz Stępiński. Dochód trafi do rodziny nagle zmarłego kibica Wiktoriana Banasiaka.

FORTUNA 1. Liga

Wiktor i Igor Biedrzyccy to synowie ś.p. Andrzeja Biedrzyckiego, którego uważa się za legendę Stomilu Olsztyn. Był piłkarzem, trenerem oraz działaczem „Dumy Warmii”. Po śmierci pana Andrzeja w 2017 roku, Stomil zastrzegł numer 2, z którym grał w klubie. Bracia kontynuują piłkarskie tradycje w rodzinie. Wiktor reprezentuje barwy drużyny z Olsztyna, Igor przywdziewa trykot trzecioligowego Bałtyku Gdynia.

FORTUNA 1. Liga

– Ostatnie półrocze w Górniku nie było dla mnie owocne w minuty. Byłem głównie zmiennikiem. Chciałem zmienić środowisko, szukałem nowych wyzwań sportowych. Cały czas mam ogromny głód piłki, głód gry. Dostałem propozycję zostania trenerem w akademii, pomagania w rezerwach Górnika. Pół roku temu może bym się na coś takiego zdecydował, ale runda jesienna w Miedzi przekonała mnie co do tego, że jeśli jestem zdrowy, gram, to są tego pozytywne efekty – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Szymon Matuszek, który w rundzie jesiennej Fortuna 1. Ligi strzelił sześć goli. Częściej do siatki w zespole z Legnicy trafiał tylko inny eksgórnik Kamil Zapolnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności