FORTUNA I Liga

W związku z wystąpieniami klubów o zmianę terminów rozegrania meczów 19. kolejki rozgrywek Fortuna I ligi, z uwagi na powołania zawodników do udziału w zgrupowaniach reprezentacji Polski, wskazane niżej mecze zostaną rozegrane w środę, 28 listopada 2018 roku, tj. w terminie przewidzianym w ramowym terminarzu rozgrywek jako rezerwowy na rozegranie zaległych meczów 19. kolejki.

FORTUNA I Liga

Juliusz Letniowski w Bytovii Bytów pokazuje pełnię swoich umiejętności. Próbkę talentu zaprezentował już w poprzednim sezonie, w barwach Bałtyku Gdynia, a jego były trener uważa, że w zespole z Bytowa gra tak samo jak niedawno w III lidze. – Jego dużą zaletą jest to, że w trakcie meczu odcina sobie układ nerwowy. Gdyby miał teraz pojawić się na boisku ekstraklasy, to po nim to spłynie – mówi Sebastian Letniowski, ojciec Juliusza, poprzedni szkoleniowiec pomocnika „Czarnych Wilków”.

FORTUNA I Liga

Dla klubów Fortuna 1 Ligi były to intensywne cztery miesiące pracy. Drużyny dotarły półmetka sezonu, który obfitował w przeróżne sytuacje. Na boisku odkryliśmy nowego Zlatana, a w studio odkurzyliśmy pierwszoligowego wieszcza. Co udało się uwiecznić kamerom Polsatu Sport w rundzie jesiennej? Zapraszamy!

FORTUNA I Liga

Po 17. kolejkach liderem jest Raków Częstochowa. Zespół z Częstochowy zdobył 36 punktów i ma pięć punktów przewagi nad ŁKS-em Łódź. Beniaminek z Łodzi to jedna z rewelacji obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi. Łodzianie starają się dotrzymać kroku ekipie Marka Papszuna i zajmują miejsce premiowane awansem. Na drugim biegunie znajdują się z kolei zespoły zagrożone spadkiem: Stomil Olsztyn, GKS Katowice i Garbarnia Kraków.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności