I Liga

Najlepsza odpowiedź piłkarza na otrzymanie od trenera kolejnej szansy? Bramka. W ten sposób Wojciech Lisowski zaakcentował powrót do podstawowego składu Chojniczanki Chojnice. Obrońca ze Stalą Mielec strzelił czwartego gola w sezonie. – Dawno nie miałem takich statystyk. Jeszcze asysty, to tak, ale gole – zazwyczaj jeden na sezon. Nie wiem z czego to wynika – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Lisowski.

I Liga

Jego drużyna w tym roku kalendarzowym potrafiła ograć walczący o awans do LOTTO Ekstraklasy GKS Katowice czy odebrać punkty Zagłębiu Sosnowiec i Stali Mielec. On sam natomiast jest w swej drużynie niezastąpiony. Od 34-letniego Piotra Stawarczyka w zespole Puszczy Niepołomice zaczyna się właściwie ustalanie składu. W tym sezonie zagrał wszystkie mecze – „od dechy do dechy”.

I Liga

Stomil Olsztyn walczy o ligowy byt. Nadzieje na utrzymanie dają gole Artura Siemaszki, który miał udział w obu zwycięstwach olsztynian w tej rundzie. Wypożyczony z Zagłębia Lubin napastnik zdobył już dziewięć bramek. – Może, to magia naszego nazwiska? A mówiąc poważnie – obecny sezon jest dla mnie udany. Będzie jeszcze lepszy jeśli Stomil utrzyma się w Nice I lidze – mówi Siemaszko w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Krzysztof Danielewicz bardzo dobrze sprawdza się w roli dżokera. Wszystkie gole w tym sezonie strzelił… wchodząc z ławki. Co ciekawe, każdą z tych bramek padła po uderzeniu głową. – Zabawna sytuacja, która nie umknęła uwadze chłopakom z drużyny. Moja głowa stała się tematem żartów w szatni – opowiada pomocnik Chojniczanki Chojnice w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Dwie stracone bramki na wiosnę to najlepszy wynik w Nice 1 lidze. Tak skuteczną defensywę ma Podbeskidzie Bielsko-Biała, a liderem formacji obronnej drużyny spod Klimczoka jest 23-letni Mariusz Malec, który znalazł się na liście życzeń kilku klubów ekstraklasy. – Ze względu na swoją charakterystykę, to obrońca jakich w obecnych czasach jest mało – ocenia piłkarza trener Adam Nocoń.

I Liga

Są mecze, kiedy piłkarzowi wychodzi wszystko, a każde zagranie zamienia na gola. Takiej sytuacji doświadczył w ostatniej kolejce Tomasz Nowak, który trzy razy pokonał bramkarza Stali Mielec. To jego pierwszy hat-trick w karierze. – Dzieci pytały mnie dlaczego nie strzeliłem pięciu goli – mówi pomocnik Zagłębia Sosnowiec w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży