I Liga

Z napastnikami Legii miał do czynienia w ekstraklasie. W jednym z tych spotkań udało mu się zachować czyste konto, choć po drugiej stronie boiska stali Nemanja Nikolić i Aleksandar Prijović. W sobotę kolejny odcinek rywalizacji Dawid Kudła kontra byli napastnicy stołecznej drużyny. Tym razem naprzeciw mu wyjdzie duet Pogoni Siedlce, czyli Dariusz Zjawiński oraz Adrian Paluchowski.

I Liga

To jeden z głośniejszych transferów Nice 1 ligi. Mateusz Piątkowski przeszedł z Wisły Płock do Miedzi Legnica i z miejsca stał się piłkarzem, o którym może być głośno w rundzie wiosennej. Ale nie tylko o nim, bo zespół Dominika Nowaka walczy o najwyższy szczebel rozgrywkowy. – Jestem gotowy sprostać wyzwaniu, jakim jest awans. Wierzę, że robię sobie tylko kilkumiesięczną przerwę od ekstraklasy – mówi napastnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

W listopadzie ubiegłego roku szerokim echem odbiło się powołanie do reprezentacji dla Luciana Matsoso, występującego na co dzień w… czwartoligowym Oskarze Przysucha. Rzeczywiście, powołania dla zawodników z piątego poziomu rozgrywkowego są rzadkością, ale w klubach polskiej I ligi często pojawiali się piłkarze z przeszłością reprezentacyjną. Czy byli rzeczywistymi wzmocnieniami swoich drużyn?

I Liga

Wojciech Kędziora cztery wcześniejsze sezony spędził w ekstraklasie. Grał w Piaście Gliwice oraz Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Latem trafił do GKS-u Katowice i mimo początkowych problemów, wybór ten może uznać za słuszny. W końcówce jesieni rozstrzelał się, katowiczanie zaczęli grać coraz lepiej, a on z siedmioma bramkami jest najlepszym strzelcem drużyny. – W czterech spotkaniach kończących poprzednią rundę zdobyliśmy 10 punktów. Musimy zrobić wszystko, aby od początku wiosny punktować z taką regularnością. Trzeba pójść za ciosem – mówi doświadczony napastnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży