I Liga

Jacek Paszulewicz rozpoczyna nowy rozdział w karierze. 5 stycznia, odszedł z Olimpii Grudziądz, w której pracował pięć lat. Kilka dni później został szkoleniowcem GKS-u Katowice. – W Katowicach cele są dwa – zajęcie jak najwyższego miejsca i wprowadzanie do zespołu piłkarzy z innym rocznikiem niż dotychczas. To nie znaczy, że w GKS-ie jest geriatria, gra tu wielu zawodników w optymalnym piłkarskim wieku. Potrzebny jest jednak napływ świeżej krwi – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

W Olimpii Grudziądz niedawno doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Z klubem pożegnał się Jacek Paszulewicz, którego obowiązki przejął Dariusz Kubicki. Były trener m.in. Legii Warszawa, Lechii Gdańsk przyszedł do Grudziądza ratować sezon. – Patrząc na tabelę, cel może być tylko jeden: uchronić się przed spadkiem. Trzeba znaleźć na to najskuteczniejsze środki – mówi Kubicki w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Po zakończeniu jesiennych zmagań w rozgrywkach Nice 1 ligi na czele usadowiły się ekipy Chojniczanki Chojnice i Odry Opole. Dla pierwszej z tych drużyn to powtórka osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Wtedy to zawodnicy z Chojnic rok zamknęli na pozycji lidera, jednak ostatecznie nie zdołali zapewnić sobie awansu. Sprawdziliśmy, jak w ostatnich dziesięciu latach radzili sobie wiosną mistrzowie jesieni na zapleczu ekstraklasy!

I Liga

Mimo że Piotr Ćwielong strzelił jesienią cztery gole i był liderem GKS Tychy, jego zespół zawiódł w pierwszej części sezonu rozgrywek NICE 1 Ligi. – Muszę zasuwać w okresie przygotowawczym, żeby jeszcze bardziej pomagać drużynie. Nie wyobrażam sobie, że GKS spadnie do II ligi. Musimy zmazać plamę, udowodnić ludziom, że niepotrzebnie nas skreślono – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka 1-krotny reprezentant Polski i były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i VfL Bochum.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży