I Liga

27 lutego 2017 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej podpisana została umowa pomiędzy PZPN a firmą Nice, na mocy której producent i dystrybutor automatyki do bram i rolet został sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi. Kontrakt będzie obowiązywał do zakończenia rundy wiosennej sezonu 2016/2017 oraz w sezonie 2017/2018. W tym okresie rozgrywki będą nosiły nazwę Nice 1 Liga.

I Liga

Meczem Miedź Legnica – MKS Kluczbork (godzina 18:00) zacznie się rywalizacja o punkty w 2017 roku na pierwszoligowych boiskach. – Już chyba nikt nie może się doczekać inauguracji. Patrzymy na mecze LOTTO Ekstraklasy, oglądamy Ligę Mistrzów, trenujemy i gramy sparingi, więc również chcemy rywalizować – mówi Dietmar Brehmer, drugi trener GKS-u Tychy. W Tychach na wznowienie ligowych zmagań czekają z wielką niecierpliwością.

I Liga

Dobre szkolenie w akademii Legii Warszawa sprawia, że korzysta na tym… I liga. Wielu piłkarzy stołecznej drużyny trafia bowiem na zaplecze LOTTO Ekstraklasy, gdzie odgrywa czołowe role, a do Warszawy wraca lepszym piłkarsko. Ten trend dotyczy jednak nie tylko zawodników ze szkółek mistrzów Polski. Coraz częściej do I ligi przychodzą gracze, którzy doświadczyli gry w Ekstraklasie, ale po prostu stali się tam ofiarami dużej konkurencji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży