I Liga

Zespół Odry Opole, jako beniaminek Nice I ligi, imponował jesienią, o czym najlepiej świadczy pozycja wicelidera. Szansa na powrót opolan po 27 latach do ekstraklasy jest więc ogromna. – Nie znaczy to, że mamy gorący okres. Nie rozbijamy się na transferowym rynku, nie wyjeżdżamy na zagraniczne zgrupowania. Do wszystkiego podchodzimy z chłodną głową, bo to przecież... zima – mówi trener Odry Mirosław Smyła.

I Liga

Robert Sulewski przekonał się jak łatwo w Polsce popadać w skrajności. Najpierw był chwalony za bardzo dobry rok i udane występy w Zagłębiu Sosnowiec, a potem wiele osób go krytykowało za „aferę szalikową”. Wyszedł z tego mocniejszy. Moc jego zdaniem, pokażą też sosnowiczanie na wiosnę. – To nas wszyscy się będą bać – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

W sezonie 2015/2016 Podbeskidzie Bielsko-Biała spadło z ekstraklasy. Jak często bywa, pierwsze rozgrywki po spadku nie należały do najłatwiejszych i „Górale” zakończyli rywalizację w środku stawki. Jesienią nie było lepiej – zaledwie dwunaste miejsce to wynik znacznie poniżej oczekiwań. Aby to zmienić, działacze Podbeskidzia ruszyli do pracy na rynku transferowym.

I Liga

Radosław Majecki jesienią zbierał dobre recenzje za grę na zapleczu ekstraklasy. Został nawet wybrany najlepszym bramkarzem Nice 1 ligi. Początek zimy spędził z Legią Warszawa, wyleciał z drużyną Romeo Jozaka do Stanów Zjednoczonych, a od końca stycznia znów trenuje pod okiem Zbigniewa Smółki w Stali Mielec.  W ostatnich miesiącach sporo się w moim życiu działo. Te pół roku to był zwariowany okres, który muszę zaliczyć na plus mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży