I Liga

Zapraszamy do transmisji pierwszego spotkania baraży o grę w NICE 1. Lidze w sezonie 2017/18. W Bytowie dojdzie do starcia Drutex Bytovii, która zajęła czwarte od końca miejsce na zapleczu ekstraklasy z Radomiakiem Radom, który znalazł się tuż za podium w drugiej lidze. Początek spotkania już o godz. 17, transmisja tylko na kanale YouTube "Łączy Nas Piłka".

I Liga

Mecz ze Stomilem Olsztyn był ostatnim spotkaniem Dominika Nowaka w roli trenera Wigier Suwałki. Szkoleniowiec odszedł z klubu, w którym pracował 430 dni. Osiągnął historyczny sukces, awansował do półfinału Pucharu Polski. Zatęsknił jednak za domem, dlatego kolejną pracę podejmie bliżej rodzinnych stron. – Czuję niedosyt. Uważam, że mogliśmy zrobić jeszcze coś większego – mówi o swojej pracy w Wigrach Nowak w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

Fantastyczny finisz zapewnił Górnikowi Zabrze awans do LOTTO Ekstraklasy. Zespół Marcina Brosza przeszedł istną drogę z piekła do nieba. Kibice żądali kar dla piłkarzy, a 14-krotny mistrz Polski utkwił w środku tabeli. W najważniejszym momencie górnicy pokazali śląski charakter i po rocznej przerwie znów są w szeregach najlepszych drużyn w Polsce.

I Liga

Jeden sezon trwał rozbrat Górnika Zabrze z LOTTO Ekstraklasą. Po zwycięstwie 1:0 z Wisłą Puławy górnicy wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej. Smakiem musiały obejść się: Chojniczanka Chojnice, Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, czy GKS Katowice. Rzutem na taśmę miejsce w barażach o pozostanie w Nice 1 lidze zapewniła sobie Drutex-Bytovia. Z kolei Dominik Nowak odchodzi z Wigier Suwałki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży