Futsal

Przez kilka ostatnich dni jedna z najlepszych aktualnie reprezentacji na świecie w futsalu, Brazylia, gościła w Polsce. Gracze rodem z Ameryki Południowej dwukrotnie zmierzyli się z biało-czerwonymi, zdecydowanie wygrywając te spotkania 5:1 i 7:2. Nie tylko jednak wygrane cieszyły trenera „Canarinhos”. – Musimy wspólnie rozwijać futsal, te mecze temu służą – mówił na zakończenie pobytu w Polsce brazylijski szkoleniowiec.

Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie w sobotę zostaną rozegrane pierwsze mecze w Futsal Ekstraklasie po zakończeniu sezonu zasadniczego i podziale ligi. W grupie mistrzowskiej aż trudno wybrać jedno, najciekawsze spotkanie, ponieważ w każdym z trzech meczów będzie się toczyć walka o medale. Natomiast na dole najciekawiej powinno być w Katowicach.

Ekstraklasa futsal

W sobotę będzie miał miejsce ostatni akcent sezonu zasadniczego w Futsal Ekstraklasie. W zaległej kolejce z początku lutego odbędzie się pięć spotkań, bo Piast już wcześniej wygrał z Gattą Active Zduńska Wola. Rywalizacja toczyć się będzie o miejsce w najlepszej trójce, która po podziale ligi na dwie grupy gwarantuje jedno spotkanie więcej przed własną publicznością.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności