FORTUNA 1. Liga

Dobry sezon rozgrywa Jacek Podgórski. Choć jego Korona Kielce nie może ustabilizować formy, to 24-letni zawodnik od początku zmagań w Fortuna 1. Lidze prezentuje wysoką dyspozycję w ofensywie. Z GKS-em Bełchatów strzelił gola decydującego o zwycięstwie Korony. To był szósty punkt Podgórskiego w klasyfikacji kanadyjskiej.

FORTUNA 1. Liga

Wiktor Żytek jako młody chłopak chodził na mecze Widzewa, ale trenował w akademii ŁKS. W 2013 roku zadebiutował nawet w pierwszej drużynie, ale wolał odejść, bo sympatia do drugiego łódzkiego klubu nie spodobała się niektórym kibicom. Siedem lat później jako piłkarz Puszczy Niepołomice wbił ŁKS trzy gole i zapewnił remis. – Widzew? Każdy, kto lubi piłkę nożną, ma swój ulubiony klub, na którym się wychował i pewnie marzy, by w nim zagrać – mówi 26–letni pomocnik.

FORTUNA 1. Liga

W miniony weekend w Fortuna 1. Lidze byliśmy świadkami być może najbardziej szalonego meczu sezonu. W naszym magazynie obejrzycie skrót starcia ŁKS Łódź z Puszczą Niepołomice, w którym padło aż osiem goli! Zobaczycie też, jak poradzili sobie faworyci i co wydarzyło się w hitowym starciu w Opolu. Zapraszamy do oglądania naszego Magazynu Fortuna 1. Ligi!

FORTUNA 1. Liga

Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformować, że firma ZARYS została Oficjalnym partnerem medycznym Fortuna 1. Ligi. Na mocy podpisanej umowy wszystkie pierwszoligowe zespoły będą otrzymywać sprzęt medyczny z katalogu firm Zarys oraz yellowSPORT. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności