FORTUNA 1. Liga

Piłkarze ŁKS grają jak z nut – w pięciu kolejkach Fortuna 1. Ligi zdobyli komplet punktów, strzelili rywalom 15 goli, a stracili tylko dwa. – Zawodnicy chcą zrehabilitować się za kompletnie nieudany poprzedni sezon. To jest sportowa złość, którą pokazują na boisku. Wierzę, że do ekstraklasy wrócimy i pokażemy, że się do niej nadajemy – zapewnia Wojciech Stawowy, trener ŁKS.

FORTUNA 1. Liga

– Górnik to moje miejsce na ziemi. Wywalczyliśmy awans, a potem zagrałem 55 spotkań w ekstraklasie. To był świetny okres, ale z drugiej strony mam dopiero 24 lata. Mam nadzieję, że najlepszy czas dopiero dla mnie nadejdzie, a licznik meczów w ekstraklasie znów zacznie bić. Teraz skupiam się na jak najlepszej grze w Termalice. Na razie ta współpraca przynosi korzyści mnie i zespołowi – podkreśla Tomasz Loska, bramkarz

FORTUNA 1. Liga

W kolejnym odcinku Magazynu Fortuna 1. Ligi wyjątkowo dużo meczów, a co za tym idzie – jeszcze więcej emocji! Poza podsumowaniem wydarzeń z czwartej kolejki, prezentujemy również skróty zaległych spotkań rozegranych w ubiegłym tygodniu – między innymi derbów Łodzi! Zapraszamy do oglądania Magazynu Fortuna 1. Ligi!

FORTUNA 1. Liga

Rzadko pierwszoligowców stać na to, by sprowadzać do siebie zawodników z ekstraklasową przeszłością. Odra Opole w tym względzie nie jest wyjątkiem. Ma jednak w kadrze graczy, którzy w elicie zagrali łącznie kilkaset meczów, a którzy w Opolu bynajmniej nie myślą o odcinaniu kuponów. Najnowszym przykładem transfer Dawida Korta. – Chcemy dać chłopakom się tutaj odbudować, nie jest to dla nas żadna ujma – mówi najważniejsza osoba w tym całym procesie, czyli trener Odry, Dietmar Brehmer.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności