FORTUNA 1. Liga

24-letni napastnik ma za sobą niesamowity rok. W lipcu przeżył gorycz spadku z Legionovią do trzeciej ligi, w sierpniu podpisał kontrakt z pierwszoligowym Radomiakiem, a świetna gra jesienią zaowocowała w lutym 2021 roku transferem do ekstraklasowego Zagłębia Lubin. – A był moment w mojej karierze, że zastanawiałem się, czy nie rzucić piłki i pójść do wojska. Dobrze, że jednak nie zrezygnowałem – przyznaje Karol Podliński.

FORTUNA 1. Liga

Fortuna ponownie mobilizuje piłkarzy drużyn występujących w Fortuna 1 Lidze do pomocy potrzebującym. Tym razem beneficjentką charytatywnej akcji jest Zuzia Kaproń, którą czeka poważna i kosztowna operacja. Za każdą bramkę, strzeloną w 30. i 31. kolejce Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże 1000 zł na leczenie oraz rehabilitację 10-letniej dziewczynki.

FORTUNA 1. Liga

GKS Tychy od 1977 roku nie grał w najwyższej lidze. W tym sezonie drużyna trenera Artura Derbina stoi przed szansą powrotu do ekstraklasy i to w roku jubileuszu 50–lecia klubu. – Chcemy w końcu sprostać oczekiwaniom. W Tychach jest piękny stadion, a kibice, działacze i nawet prezydent miasta wciąż czekają na awans. Także dla nas trenerów i piłkarzy byłby to ogromny sukces – zapewnia szkoleniowiec tyskiej drużyny.

FORTUNA 1. Liga

Trzy bramki samobójcze, do tego trzy niewykorzystane rzuty karne – w Fortuna 1. Lidze za nami kolejka pełna rozczarowań. Swoich kibiców zawiodły między innymi dwa zespoły z Łodzi, Widzew i ŁKS. Ważne punkty dopisały sobie natomiast w walce o awans do PKO Ekstraklasy GKS Tychy czy Radomiak Radom. Zobaczcie nasz Magazyn Fortuna 1. Ligi!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności