Aktualności

PZPN wyłącznym agentem handlowym sprzedaży Oficjalnych Pakietów Hospitality na turniej 2018 FIFA World Cup Russia

Federacja07.02.2018 
Z dumą i radością mamy przyjemność poinformować, że Polski Związek Piłki Nożnej jest wyłącznym agentem handlowym w Polsce oferującym sprzedaż Oficjalnego Programu Hospitality 2018 FIFA World Cup Russia.

Reprezentacja Polski awansowała na mundial po dwunastu latach przerwy, a na mistrzostwach świata zagra ósmy raz. To idealna okazja, aby zobaczyć zmagania Polaków w komfortowych warunkach, spełniających najwyższe standardy.

TUTAJ znajduje się link do Oficjalnej Broszury Programu Hospitality.

TUTAJ znajduje się oferta Match House.

Formularz zamówienia Pakietów Hospitality na mistrzostwa świata w Rosji znajduje się TUTAJ.

W razie zainteresowania ofertą lub w razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: hospitality@pzpn.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAN ID

Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.

Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.

Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.fan-id.ru/

Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.

UWAGA!: PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Rosja 2018. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.FIFA.com/tickets gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności