Aktualności

Pakiety biznes na mecze towarzyskie i mistrzostwa świata w Rosji

Federacja01.12.2017 
Poniżej przedstawiamy pakiety biznes na mecze towarzyskie reprezentacji Polski, które zostaną rozegrane w marcu na Stadionie Wrocław z Nigerią oraz Stadionie Śląskim z Koreą Południową. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą biznes na mistrzostwa świata w Rosji. Pakiety biznes na mecz z drużyną Chile dostępne są TUTAJ. Spotkanie zostanie rozegrane na INEA Stadion 8 czerwca o godzinie 20:45.

Ofertę pakietów biznes na mecz z reprezentacją Litwy można znaleźć TUTAJ. Mecz został zaplanowany na PGE Narodowym na 12 czerwca na godzinę 18:00.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FAN ID

Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.

Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.

Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.fan-id.ru/

Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.

UWAGA!: PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Rosja 2018. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.FIFA.com/tickets gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności