Aktualności

Pakiety biznes na mecze towarzyskie i mistrzostwa świata w Rosji

Federacja01.12.2017 
Poniżej przedstawiamy pakiety biznes na mecze towarzyskie reprezentacji Polski, które zostaną rozegrane w marcu na Stadionie Wrocław z Nigerią oraz Stadionie Śląskim z Koreą Południową. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą biznes na mistrzostwa świata w Rosji.

Pakiety biznes na towarzyski mecz z Nigerią, który zostanie rozegrany na Stadionie Wrocław 23 marca o godzinie 20:45 znajdują się TUTAJ.

Pakiety biznes na spotkanie reprezentacji Polski z Koreą Południową, które odbędzie się na Stadionie Śląskim 27 marca o godzinie 20:45 znajdują się TUTAJ.

Pakiety biznes na mecz z drużyną Chile dostępne są TUTAJ. Spotkanie zostanie rozegrane na INEA Stadion 8 czerwca o godzinie 20:45.

Ofertę pakietów biznes na mecz z reprezentacją Litwy można znaleźć TUTAJ. Mecz został zaplanowany na PGE Narodowym na 12 czerwca na godzinę 18:00.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta miejs biznes na Finał Pucharu Polski 2018, który zostanie rozegrany 2 maja na PGE Narodowym dostępna jest TUTAJ.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Z dumą i radością mamy przyjemność poinformować, że Polski Związek Piłki Nożnej został powołany na wyłącznego agenta handlowego firmy MATCH Hospitality w Polsce na sprzedaż Oficjalnego Programu Hospitality 2018 FIFA World Cup Russia.


Reprezentacja Polski awansowała na mundial po 12 latach przerwy. Na MŚ zagra po raz 8. Jest to okazja aby zobaczyć zmagania Polaków w komfortowych warunkach, spełniających najwyższe standardy. Więcej szczegółów na temat Oficjalnego Programu Hospitality i dostępnych produktów będziemy w stanie przekazać Państwu w nadchodzących dniach.

TUTAJ znajduje się link do Oficjalnej Broszury Programu Hospitality.

TUTAJ znajduje się oferta Match House.

Formularz zamówienia Pakietów Hospitality na mistrzostwa świata w Rosji znajduje się TUTAJ.

W razie zainteresowania ofertą lub w razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: hospitality@pzpn.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAN ID

Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.

Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.

Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.fan-id.ru/

Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.

UWAGA!: PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Rosja 2018. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.FIFA.com/tickets gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży