Aktualności

Prezent dla najmłodszych kibiców. PZPN zaprosił dzieci na mecz z Litwą

Federacja11.06.2018 
Polski Związek Piłki Nożnej sprawił wielką przyjemność najmłodszym kibicom reprezentacji Polski. 10 tysięcy dzieci, wraz z opiekunami, zostało zaproszonych na ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed mistrzostwami świata w Rosji, czyli mecz towarzyski Polska – Litwa, który zostanie rozegrany 12 czerwca o godzinie 18:00 na PGE Narodowym.

– Myślę, że to wspaniały prezent dla dzieci. Spontaniczny i gorący  doping tych najwdzięczniejszych widzów godnie pożegna naszych piłkarzy w ostatnim sprawdzianie reprezentacji. Dla większości dzieciaków to będzie spełnienie marzeń: być na PGE Narodowym i oglądać na żywo reprezentantów Polski – powiedział, Zbigniew Boniek, Prezes PZPN.

Nieodpłatne zaproszenia zostały przekazane, szkołom, domom dziecka, a także zwycięzcom wojewódzkich turniejów ,,Z podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U-8.

– Naszych najmłodszych kibiców czeka nie tylko wspaniały mecz, ale wiele innych atrakcji i animacji prowadzonych przez DJ-a Ucho, znanego z prowadzenia Turnieju ,, Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku. Liczymy bardzo na najmłodszych kibiców reprezentacji Polski! – dodał Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności