Aktualności

Komunikat w sprawie biletów na mecze z Portugalią i Włochami

Federacja22.09.2018 
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kibiców Polski Związek Piłki Nożnej udostępnił możliwość wydruku własnego zakupionych biletów na mecze reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami. Wydruk biletów jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski odbywa się wyłącznie poprzez portal www.laczynaspilka.pl. PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

Jednocześnie ostrzegamy, że zakup biletów u nieautoryzowanych podmiotów wiążę się z ryzykiem braku możliwości wejścia na stadion. Przed najbliższymi dwoma meczami podczas kontroli bezpieczeństwa przed wejściem na stadion należy spodziewać się wzmożonych kontroli danych zamieszczonych na biletach.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności