Federacja

Zmarł Piotr Rocki

02.06.2020

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że nie żyje Piotr Rocki. Odszedł z poniedziałku na wtorek po walce z ciężką chorobą. Były piłkarz między innymi Górnika Zabrze, Groclinu Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Legii Warszawa zmarł w wieku 46 lat. Rodzinie oraz najbliższym Polski Związek Piłki Nożnej składa wyrazy współczucia.

Federacja

Komisja Dyscyplinarna PZPN na posiedzeniu w dniu 29 maja 2020 roku, po rozpoznaniu sprawy dot. czerwonej kartki udzielonej zawodnikowi Igorowi Lewczukowi w meczu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski z Miedzią Legnica w dniu 26 maja 2020 r., tj. po zapoznaniu się ze sprawozdaniem sędziego, opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz wyjaśnieniami zawodnika – ukarała zawodnika Igora Lewczuka dwoma meczami dyskwalifikacji w meczach pucharowych.

Federacja

Zespół Medyczny PZPN informuje, że w drużynach Miedzi Legnica i Legii Warszawa wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności