Federacja

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery i domowego ciepła, podarunków świątecznych tak miłych i radosnych, jak awans biało-czerwonych do finałów mistrzostw Europy. Pięknego Nowego Roku 2020, w którym niech wszystkim wiedzie się jak najlepiej. Spełnienia nie tylko boiskowych marzeń… Życzy Polski Związek Piłki Nożnej. Łączy Nas Piłka!

Federacja

Zastanawiacie się, o jaką 100-latkę chodzi? O... POLSKĄ PIŁKĘ! W roku 2019 sto lat działalności obchodzi Polski Związek Piłki Nożnej. Urodziny są po to, żeby świętować, a kiedy są to setne urodziny, świętowanie powinno być jeszcze bardziej huczne! Sprawdźcie, jak sędziwa stulatka bawiła się w tym wyjątkowym, jubileuszowym roku.

Ekstraklasa

Damian Pawłowski nie kryje się z tym, że piłka nożna nie była jego pierwszą, młodzieńczą pasją. – Wolałem układać klocki Lego – mówi Łączy Nas Piłka. Po kilku miesiącach treningów przekonał się jednak, że futbol może sprawiać równie dużą frajdę, co popularna zabawa. Jak to w takich sytuacjach bywa, szybko okazało się, że nie tylko nadaje się na piłkarza, ale ma predyspozycje, które z czasem zaprowadziły go do PKO Ekstraklasy.

Federacja

Wyrok Sądu Okręgowego we Wrocławiu z 16 grudnia 2019 roku w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, działającej w latach 2003-2005, kierowanej przez Ryszarda F.,  potwierdza podejmowane przez Polski Związek Piłki Nożnej działania związane z rozliczeniem afery korupcyjnej sprzed ponad 10 lat.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności