Federacja

32 drużyny, dwie kategorie wiekowe i walka o prestiżowe trofea! W najbliższy weekend uroczyście zostanie zainaugurowany Turniej o Puchar Prezesa PZPN. Uczestnicy rozgrywek (U-11 oraz U-12) o zwycięstwo będą walczyć w warszawskich halach – OSiR-u Bemowo oraz AWF-u. – Wielu z zawodników po raz pierwszy trafi do naszych notesów i będziemy ich stale monitorować. Tak właśnie zacznie się ich piłkarska przygoda – zapowiada prezes Zbigniew Boniek.

Sędziowie

Komisja Sędziowska FIFA zatwierdziła listę uczestników seminarium FIFA dla kandydatów na przyszłych sędziów Mistrzostw Świata 2018. Wśród nominowanych znalazł się po raz kolejny Szymon Marciniak. Dla polskiego arbitra to już drugie zaproszenie na zgrupowanie przed rosyjskim mundialem. Na seminarium, które w dniach 19-23 marca odbędzie się w Dubaju, zostali także zaproszeni asystenci Marciniaka – Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki. Paweł Gil, jako sędzia VAR, pojedzie z kolei do Dubaju na dwa szkolenia – w dniach 12-16 marca na seminarium dla strefy Azji, Ameryki i Oceanii, a także w dniach 19-23 marca dla Europy i Afryki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży