Federacja

Szef FIFA Gianni Infantino, który oglądał z trybun PGE Narodowego mecz reprezentacji Polski z Czarnogórą, przesłał do prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka list gratulacyjny z okazji awansu biało-czerwonych do finałów mistrzostw świata 2018.

Federacja

Polski Związek Piłki Nożnej i OSHEE, lider na rynku napojów funkcjonalnych w Polsce, rozszerzają dotychczasową współpracę, która dotyczy partnerstwa z federacją. Na mocy podpisanej w poniedziałek umowy marka OSHEE uzyskała tytuł Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, który obowiązywać będzie od sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020.

Federacja

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować o przedłużeniu umowy sponsorskiej z firmą FAKRO, która nadal będzie Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. W poniedziałek podpisano nową umowę, która będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020. Na mocy podpisanego kontraktu producent okien dachowych będzie Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a także Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski U-21.

Federacja

W załącznikach przedstawiamy ofertę biznes na towarzyskie mecze reprezentacji Polski z Urugwajem i Meksykiem. Pierwsze spotkanie, 10 listopada o godzinie 20:45, podopieczni selekcjonera Adama Nawałki rozegrają z Urugwajem na PGE Narodowym w Warszawie. Kolejny mecz odbędzie się 13 listopada o godzinie 20:45 na Stadionie Energa w Gdańsku.

Obsada sędziowska

Szymon Marciniak został wyznaczony na sędziego głównego meczu dziewiątej kolejki eliminacji mistrzostw świata pomiędzy Turcją a Islandią. Pierwszy gwizdek arbitra z Płocka zabrzmi w piątek, 6 października o godzinie 20:45. Szymonowi Marciniakowi pomagać będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym będzie Tomasz Musiał.

Obsada sędziowska

Daniel Stefański będzie sędzią głównym meczu dziewiątej kolejki eliminacji mistrzostw świata w grupie I pomiędzy Chorwacją a Finlandią. Spotkanie zostanie rozegrane 6 października o godzinie 20:45 w Rijece. Danielowi Stefańskiemu na liniach pomagać będą Krzysztof Myrmus oraz Dawid Golis. Funkcję arbitr technicznego pełnić będzie Bartosz Frankowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży