Europejskie puchary

Czas rewanżów w Lidze Europy – Dynamo Kijów zagra na wyjeździe z FC Kopenhaga (godz. 18:55, Polsat Sport Premium 6), a Łudogorec Razgrad w Barcelonie z Espanyolem (godz. 21:00, Polsat Sport Premium 1). Obaj reprezentanci Polski – Tomasz Kędziora (Dynamo) i Jacek Góralski (Łudogorec) powinni zacząć spotkania w podstawowym składzie, Jakub Świerczok będzie rezerwowym.

Europejskie puchary

Szymon Marciniak został wyznaczony na arbitra spotkania 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy SSC Napoli a FC Salzburg. Polskiemu arbitrowi na liniach pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, natomiast sędzią technicznym mianowano Tomasza Musiała. W roli VAR przy spotkaniu będzie pracował Paweł Gil, natomiast jako AVAR Marcin Borkowski. Mecz zostanie rozegrany 5 listopada o 21:00.

Europejskie puchary

W trzeciej kolejce Ligi Europy drużyny z Polakami w składzie czekają mecze na szczycie. Dynamo Kijów Tomasza Kędziory podejmie FC Kopenhaga (godz. 21:00, transmisja Polsat Sport Premium 3), a Łudogorec Razgrad, w którym grają Jacek Góralski i Jakub Świerczok zagra z Espanyolem Barcelona (godz. 18:55, transmisja Polsat Sport Premium 6). Zwycięstwa niemal zapewnią „polskim zespołom” awans do fazy pucharowej.

Europejskie puchary

Poprzednia wizyta Napoli w Salzburgu zakończyła się przegraną Włochów 1:3, ale wynik ten dał im awans do ćwierćfinału Ligi Europy. Tym razem porażka może dużo kosztować, bo stawką spotkania RB z zespołem reprezentantów Polski jest 1. miejsce w grupie E Ligi Mistrzów. Czy to będzie kolejny pojedynek na przełamanie dla Arkadiusza Milika? Początek dzisiejszego spotkania o godz. 21:00, transmisja w Polsat Sport Premium 4.

Europejskie puchary

Ich przyjaźń trwa kilkanaście lat. W tej relacji nie brakuje uszczypliwości, wzajemnych żartów, specyficznego poczucia humoru. Także przy okazji wtorkowego meczu Ligi Mistrzów, w którym Juventus Turyn podejmie Łokomotiw Moskwa (godz. 21:00, transmisja w Polsat Sport Premium 1) Wojciech Szczęsny oraz Grzegorz Krychowiak nie szczędzili sobie kąśliwych uwag.

Europejskie puchary

To już szósta z rzędu edycja Ligi Mistrzyń, w której polskie piłkarki walczą o awans przynajmniej do ćwierćfinału. W meczach 1/8 finału tych prestiżowych rozgrywek ich zespoły będą faworytami. Paris-Saint Germain, w którego składzie są Katarzyna Kiedrzynek i Paulina Dudek, zagra na odległej i chłodnej Islandii. Z kolei VfL Wolfsburg - niestety bez kontuzjowanej Ewy Pajor - podejmie na swoim stadionie Twente Enschede.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności