Aktualności

Hymn EURO 2016

Reprezentacja01.02.2016 
Światowej sławy producent muzyczny David Guetta zrobił coś, czego jeszcze nikt się nie podjął. Francuz, który odpowiada za oficjalny hymn mistrzostw Europy 2016 we Francji, a w skomponowaniu utworu This One’s For You, pomogli mu kibice.

David Guetta zaangażował w swój projekt około miliona osób. – Mistrzostwa Europy to przede wszystkim kibice i zamierzam umieścić ich w samym centrum. Chcę zrobić coś wyjątkowego i proszę fanów z całego świata, aby pomogli mi przygotować ten utwór. – mówił.
Wystarczy odwiedzić stronę internetową thisonesforyou.com i postępować zgodnie z zamieszczonymi instrukcjami. Francuz Waszą twórczość wykorzysta przy produkcji oficjalnego hymnu UEFA EURO 2016, a efekt końcowy zostanie zaprezentowany w kwietniu 2016 roku.
Każdy, kto wesprze francuskiego DJ-a, weźmie udział w losowaniu i będzie miał szansę wygrania biletów na mecz otwarcia mistrzostw Europy, a także spotkać się z nim osobiście. Zwycięzca będzie także jego gościem VIP podczas koncertu, który odbędzie się w przeddzień turnieju na Polach Marsowych pod Wieżą Eiffla.

A czy pamiętacie hymny poprzednich trzech mistrzostw Europy? Oto one:


EURO 2012 – Polska i Ukraina [Oceana - Endless Summer]
EURO 2008 - Austria i Szwajcaria [Enrique Iglesias - Can You Hear Me] EURO 2004 - Portugalia [Nelly Furtado - Forca]

 

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności