Aktualności

Bilety na EURO 2016. Czy można je jeszcze zdobyć?

Reprezentacja01.02.2016 
Choć otwarta sprzedaż wejściówek na mecze mistrzostw Europy dobiegła już końca, wciąż jest szansa na bezpieczny zakup biletów oficjalną drogą. 9 marca 2016 roku UEFA uruchomiła specjalny portal, za pomocą którego można odkupić karty wstępu od fanów, którym udało się je zdobyć w jednej z poprzednich faz oficjalnej sprzedaży, a z różnych przyczyn już nie chcą lub nie mogą wybrać się na dane mecze. Możliwość ta jest dostępna do 31 marca.

Ostatnie ogólnodostępne okno, w trakcie którego można było ubiegać się o przeznaczone do powszechnej sprzedaży bilety na mecze EURO 2016, zostało zamknięte 1 lutego 2016 roku. Ponieważ chętnych było kilka razy więcej niż kart wstępu przeznaczonych do sprzedaży, podziału wejściówek UEFA dokonała drogą losowania.

Wyniki losowania
Wszystkie osoby, które w okresie od 14 grudnia przesłały swoje zgłoszenie za pomocą oficjalnego portalu biletowego na stronie www.EURO2016.com, o liczbie przyznanych wejściówek zostały poinformowane najpóźniej 29 lutego 2016 roku. Aktualny status swojej aplikacji można sprawdzić w każdym momencie logując się na konto w portalu www.EURO2016.com. Warto pamiętać, że każda osoba ubiegająca się o bilety musiała w momencie ich przydziału dysponować wystarczającymi funduszami na karcie kredytowej podanej w zgłoszeniu aplikacyjnym.

Odkupienie biletu od innych fanów
9 marca 2016 roku UEFA uruchomiła specjalną stronę internetową: tzw. Ticket Resale Platform, dostępną pod »TYM LINKIEM«. Witryna ta daje możliwość odkupienia biletu od innego kibica, który miał szczęście w losowaniu, ale z różnych przyczyn nie chce lub nie może pojechać na dany mecz. Warto zaznaczyć, że jest to jednocześnie jedyna w pełni legalna oraz bezpieczna droga zakupu wejściówki na EURO 2016 od innej osoby. Platforma pozostanie otwarta do 31 marca 2016 r. (do godz. 18:00). Warto regularnie sprawdzać na niej aktualną dostępność wejściówek, wszak obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. 

Dystrybucja biletów
Procedurę wysyłki biletów do wszystkich kibiców, którym poszczęściło się w losowaniu lub którzy odkupili wejściówki w ramach Ticket Resale Platform, UEFA zaplanowała na kwiecień i maj 2016 roku.

Pakiety VIP Hospitality
W ofercie organizatorów turnieju wciąż pozostają karty wstępu na miejsca o najwyższym standardzie, w ramach programu UEFA EURO 2016 Corporate VIP Hospitality. Propozycja ta, podzielona na dwa pakiety (Złoty i Platynowy), skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Zapytania ofertowe kierować należy bezpośrednio do UEFA za pomocą tej strony internetowej

TAGI: EURO 2016, bilety,

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności