Aktualności | EURO 2016

„Team behind the team” – tak sztab szkoleniowy określa selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka. Nie ulega wątpliwości, że na bardzo dobry występ reprezentacji Polski podczas EURO 2016, oprócz zawodników, ogromny wpływ miał także kadra trenerska. Przez niespełna trzy lata pracy trener odmienił oblicze reprezentacji, która stała się pewna siebie i gotowa na każde wyzwanie. Za nim stoją ludzie, którzy podczas przygotowań i samego turnieju wykonali wręcz tytaniczną pracę. Warto przypomnieć współpracowników trenera biało-czerwonych!

Aktualności | EURO 2016

Reprezentacja Polski w piątek wróciła do kraju z EURO 2016. Piłkarze udadzą się teraz na zasłużone urlopy, a już wkrótce dołączą do swoich klubów i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Kibice biało-czerwonych nie będą musieli jednak długo czekać na mecze swoich ulubieńców. Już za nieco ponad dwa miesiące podopieczni Adama Nawałki rozpoczną eliminacje do mistrzostw świata 2018. Sprawdźcie ich terminarz!

Aktualności | EURO 2016

Tylko kamera Łączy Nas Piłka była najbliżej reprezentantów Polski podczas mistrzostw Europy we Francji. Tylko u nas zobaczycie kadrę od kulis na EURO 2016! Specjalnie dla was zebraliśmy wszystkie nasze materiały, które publikowaliśmy od początku przyjazdu biało-czerwonych do La Baule. Oglądajcie!

Aktualności | EURO 2016

- Jestem przekonany, że za kilka dni ogłosimy: trener Nawałka zostaje z nami na kolejny okres czasu – mówi w dzisiejszym studiu kanału Łączy Nas Piłka, już ostatnim z francuskiego La Baule, prezes PZPN Zbigniew Boniek. – Po raz pierwszy w moim życiu piłkarskim człowiek myśli: „Dlaczego? Jeszcze można było być kilka dni poza domem…”

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności