Aktualności | EURO 2016

54. piłkarzy urodzonych w 1994 roku i później otrzymało powołania na EURO 2016. To zawodnicy, którzy za rok będą mogli wystąpić także na mistrzostwach Europy do lat 21 w Polsce, dlatego podczas turnieju we Francji przyglądamy się im ze wzmożoną uwagą. W meczach 1/4 finału zagrało ich siedmiu, jeden wpisał się na listę strzelców.

Aktualności | EURO 2016

O tym, że Michał Pazdan podbił serca polskich kibiców na EURO 2016, wie już każdy. „Pazdanomania” w kraju rozprzestrzenia się na całego, a fani obrońcy kadry Adama Nawałki prześcigają się w najróżniejszych formach wyrażenia sympatii i uznania dla 28-latka. Młodzi kibice z Niepołomic stworzyli nawet wyjątkowy portret „Pazdka” i to… z kostek Rubika. Użyto ich aż 990! Godne podziwu!

Aktualności | EURO 2016

Udział Polaków na EURO 2016 będziemy wspominać jeszcze bardzo długo. Świetna atmosfera w drużynie, wspólna praca, niezapomniane mecze, walka do ostatnich chwil… Od dziś przez najbliższe kilka dni będziemy Wam przypominać całą, rozpoczętą półtora miesiąca temu, operację pt. przygotowania oraz gra „biało-czerwonych” na turnieju we Francji, którą w całości zarejestrowały kamery kanału Łączy Nas Piłka. Dziś odwijamy pierwszy etap: obóz regeneracyjny, zorganizowany w Hotelu Bryza na Półwyspie Helskim między 16 a 21 maja. Przeżyjmy to wspólnie jeszcze raz!  

Aktualności | EURO 2016

Już za dwa dni rozpocznie się przedostatnia faza EURO 2016, a w dniach 6-7 lipca o wielki finał powalczą cztery drużyny - Portugalia zmierzy się z Walią, a Niemcy zagrają z Francją. Zanim jednak na boiska wybiegnie najlepsza czwórka mistrzostw, wciąż najczęściej faulowanym zawodnikiem turnieju jest... Grzegorz Krychowiak.

Aktualności | EURO 2016

Wczoraj oficjalnie ogłoszono, że Grzegorz Krychowiak, po dwóch niezwykle udanych sezonach gry w barwach Sevilli FC, przenosi się do Paris Saint-Germain. Z paryskim klubem Polak podpisał kontrakt do 2021 roku. Dziś na swoim profilu na Facebooku opublikował bardzo emocjonalne pożegnanie z kibicami z Andaluzji. My zamieszczamy polskie tłumaczenie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności