Aktualności | EURO 2016

Trafienie autorstwa Walijczyka Hala Robsona-Kanu z 55 min. meczu z Belgią zostało wybrane przez kibiców najbardziej spektakularnym golem 1/4 finały mistrzostw Europy. Głosowanie trwało do dzisiejszego poranka na oficjalnej stronie internetowej UEFA. W gronie nominowanych było również trafienie Roberta Lewandowskiego z meczu z Portugalią. 

Aktualności | EURO 2016

23 maja ruszył kluczowy etap przygotowań polskiej drużyny do EURO 2016. Szeroka kadra spotkała się w Bieszczadach – w miejscu, które dotąd przeciętny Polak kojarzył bardzo słabo. A dziś? Dziś Arłamów zna po prostu każdy. To tam po raz pierwszy zobaczyliśmy skalę zainteresowania, jakim kibice darzą „biało-czerwonych”. To tam trenowaliśmy we wspaniałej scenerii i na perfekcyjnie przygotowanej infrastrukturze. To tam kontynuowaliśmy nasz „Ekspercki Quiz Piłkarski” i ruszyliśmy ze studiem kanału Łączy Nas Piłka. Co jeszcze działo się w Hotelu Arłamów? Przypomnijcie sobie wszystkie nasze filmy z tamtego okresu!

Aktualności | EURO 2016

O tym, że Kamil Glik przejdzie do AS Monaco, mówiono już podczas mistrzostw Europy 2016. Obrońca reprezentacji Polski zdradził w naszym studio, że wiele się przez ostatni miesiąc wydarzyło i czeka aż Monaco porozumienie się w kwestii transferu z Torino. Ostatecznie Glik przyleciał z La Baule do Polski, by za chwilę ponownie wrócić do Francji i parafować umowę z nowym klubem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności