Aktualności | EURO 2016

Drugi tydzień „biało-czerwonych” na francuskiej ziemi rozpoczął się regeneracją po niezwykle ważnym zwycięstwie nad Irlandią Płn. Nikt jednak nie myślał o zbyt długim odpoczynku – szybko rozpoczęła się praca nad kolejną misją: meczem z Niemcami na Stade de France. Poniżej filmy z kanału Łączy Nas Piłka, które idealnie oddają atmosferę tamtych dni. Powspominajmy!

Aktualności | EURO 2016

We wtorkowy poranek, 7 czerwca, czarterowy samolot z polskimi piłkarzami na pokładzie wyruszył z lotniska w podkrakowskich Balicach w stronę Bretanii. Pamiętacie to narastające napięcie w pierwszych dniach pobytu podopiecznych Adama Nawałki w ich francuskiej bazie? Dobrze wiedzieliśmy, że pierwsze spotkanie – w Nicei z Irlandią Północną – będzie niezwykle ważne. Przypomnijmy sobie atmosferę pierwszego tygodnia „biało-czerwonych” we Francji! 

Aktualności | EURO 2016

Ostatni etap polskiej części przygotowań do EURO 2016 miał miejsce w stolicy Małopolski. Tam zagraliśmy ostatni przed wylotem, zremisowany bezbramkowo, sparing – z reprezentacją Litwy. Tam też uroczyście zaprezentowaliśmy piłkarską imprezę, którą w Polsce zorganizujemy za rok: mistrzostwa Europy do lat 21. No i oddaliśmy na chwilę kamerę we władanie niezastąpionego duetu kucharzy: Krychowiak & Szczęsny! Przypomnijmy sobie wszystkie filmy z kanału Łączy Nas piłka z tamtych dni.

Aktualności | EURO 2016

Asysta z Irlandią Północną, bramka z Ukrainą, bramka ze Szwajcarią – to ofensywne statystyki Kuby Błaszczykowskiego na mistrzostwach Europy, które najbardziej rzucały się w oczy. Statystyczny serwis piłkarski Opta Stats wyliczył jednak, że jeszcze większą, wręcz ogromną pracę polski skrzydłowy wykonał w defensywie!

Aktualności | EURO 2016

Dzień po ogłoszeniu ostatecznej kadry na EURO 2016 reprezentanci Polski, już w 23-osobowym składzie, przenieśli się z Arłamowa na lotnisko w Rzeszowie, skąd czarterem wylecieli do Gdańska. Jak wyglądał pobyt naszej drużyny w Trójmieście, zakończony nieznaczną porażką z Holendrami (1:2) i… turniejem golfowym? Przypomnijmy sobie wspólnie wszystkie filmy, opublikowane w tamtym okresie na kanale Łączy Nas Piłka!

Aktualności | EURO 2016

Dokładnie 24 dni spędziła reprezentacja Polski w „swoim” francuskim hotelu L’Hermitage na wybrzeżu Bretanii. Dziś każdy podkreśla, że malownicze La Baule okazało się znakomitym wyborem. – Chciałem, byście zostali dłużej – mówi kanałowi Łączy Nas Piłka dyrektor generalny hotelu, Jean-Louis Goube. Zobaczcie materiał o bazie „biało-czerwonych” na czas naprawdę udanego – i to na wielu różnych płaszczyznach – EURO 2016. 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności